Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някой да е срещал проблем с adBlock + . При мен проблемът е, че иконката му изчезва от време на време и докато не го забраня или преинсталирам няма начин да се появи.

Опитал съм следното:

• [*]Чавка на : show in addon bar - не работи (все едно не е активна) [*]преинсталиране на добавката - работи до рестарт на firefox-a [*]забраняване и разрешаване на добавката - работи до рестарт на firefox-a

Давайте идеи, че заради този "дребен" проблем ми идва да я махна за винаги тая лисица.

Писал съм и във  форумите на adBlock+ , никакъв отговор, а форумите им са пълни с подобни оплаквания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излиза прозореца горе. 
Когато избера първата опция прозореца изчезва и нищо не се случва.

Когато избера втората ми излиза съобщението долу.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. логни се с потребител с права, ако си такъв без. 2. ако ти е включен uac цъкаш с десен клавиш "run as administrator" 3. разархивираш със 7-zip ползваш програмата без да я инсталираш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много!

Получи се с точка 2 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:eek:  някой, нещо, ъ? :huh:

Пробвай със следните бутони от клавиатурата : Ctr+/

Успех! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай със следните бутони от клавиатурата : Ctr+/

Успех! ;)

Нищо общо, с тази команда се скрива и показва add-on bar-a, но няма нищо общо с иконата на adBlock+, както и да е. Ще чакам решение от разработчиците на плъгина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо общо, с тази команда се скрива и показва add-on bar-a, но няма нищо общо с иконата на adBlock+, както и да е. Ще чакам решение от разработчиците на плъгина.

Не говори глупости при мен добавката работи,без проблем,явно Firefox-a ти се е скапал,изтрий си изцяло Firefox-a и пробвай с негова по стара версия и виж как ще е! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел, ако не можеш да помогнеш, поне не пречи. Имам същия проблем описан по-горе от @rondji и потвърждавам, че не се оправя с преинсталиране или друга версия, защото при мен се появи още от версия 18

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай да премахнеш адона от мозила чрез плъгин мениджъра на Mozilla.

След това изтрий следните неща:

C:Usersтвоето потребителско имеAppDataRoamingMozillaFirefoxProfilesxxxxxxxx.defaultadblockplus => цялата папка

C:Usersтвоето потребителско имеAppDataRoamingMozillaFirefoxProfilesxxxxxxxx.defaultextensions{d10d0bf8-f5b5-c8b4-a8b2-2b9879e08c5d}.xpi => само файла

Премахни от следните файлове всичко свързано с Adblock Plus и неговите CLSID (като {d10d0bf8-f5b5-c8b4-a8b2-2b9879e08c5d}).

extensions.ini

prefs.js

adblockplus-rules.json => целия файл

След това преинсталирай адона...ако иконата я няма => кликни с десен бутон върху toolbar лентата => избери Customize => и с drag and drop я провлачи до желаната от теб позиция и виж дали се решава проблема.

Ако не се получи пробвай или да резетнеш настройките на Мозила по-подразбиране или да я премахнеш напълно от %Appdata%local, %APPDATA%Roaming, %Programdata%, %Programfiles% и да я качиш наново като създадеш нов профил в мозилата (но всички настройки ще бъдат заличени).

Можете да пробвате разбира се и Mozilla 21 beta 5.

Разбира се, може проблема да е в добавката, но лично аз досега проблеми не съм имал с нея, а карам с нея от доста години и дори имам бекъп на профила си и ги връщам при преинсталация на Windows и така си карам с него с години. Разбира се - проверете и за corrupted files в профила си - C:Usersтвоето потребителско имеAppDataRoamingMozillaFirefoxProfilesxxxxxxxx.default и ако има такива ги изтрийте. Накрая компресирайте SQLite базата с данни със SpeedyFox или CCleaner.

Успех и на двамата с pit.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете тук,тогава! ;)

http://i.imgur.com/YOaBOxE.png ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Моля за помощ,мозила не ми отваря клипове в you tube,изписва ми съобщение--Някой скрипт от тази страница може все още да работи, а може и да е спрял да отговаря. Можете да спрете скрипта сега или да продължите, за да видите дали скриптът ще завърши.

Деинсталирах мозила,изтрих всичко свързано с мозила в регистрите,инсталирах наново,но не се оправи.С гугъл хром или интернет експлорер нямам такива проблеми.Не можах да открия проблема,свикнал съм с мозилата и искам да си я използвам и в бъдеще,но не откривам проблема.Сканирах за гадинки с Malware antimalwarebytes,също и с emisoft antimalware,но не откриват нищо.Проблема е предимно с you tube.Деинсталирах adobe flash player и го инсталирах наново от официалния сайт,но проблема си остава.

Редактирано от hristo58 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

в run:

%appdata%

и като то стартираш отваря една директория, в която има папка mozilla

в нея намираш firefox и я триеш - там се пазят всички настройки на firefox (те не се трият при деинсталация/преинсталация) като затриеш папката все едно си инсталирал firefox на нов windows...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И там влизах и изтрих папката и всичко свързано с мозила,но не се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И там влизах и изтрих папката и всичко свързано с мозила,но не се получава.

значи имаш проблем с флаш плеъра или плугинконтейнера... обнови firefox и flash player... случайно да не си с аваст 6 версия, ако си - я ъпдейтни до по висока - сега на мода е 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Avast e 8.0.1483.Flash player е последната версия за  mozila,плъгина не знам,сега ще проверя какво има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи имаш проблем с флаш плеъра или плугинконтейнера... обнови firefox и flash player... случайно да не си с аваст 6 версия, ако си - я ъпдейтни до по висока - сега на мода е 8

И флаша, каква работа му върши в тубата, за да му предлагаш него да обновява ?

Всички нови версии на Мозила работят с HTML5, браузъра му прави проблем, не флаша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за помощ,мозила не ми отваря клипове в you tube,изписва ми съобщение--Някой скрипт от тази страница може все още да работи, а може и да е спрял да отговаря. Можете да спрете скрипта сега или да продължите, за да видите дали скриптът ще завърши.

Деинсталирах мозила,изтрих всичко свързано с мозила в регистрите,инсталирах наново,но не се оправи.С гугъл хром или интернет експлорер нямам такива проблеми.Не можах да открия проблема,свикнал съм с мозилата и искам да си я използвам и в бъдеще,но не откривам проблема.Сканирах за гадинки с Malware antimalwarebytes,също и с emisoft antimalware,но не откриват нищо.Проблема е предимно с you tube.Деинсталирах adobe flash player и го инсталирах наново от официалния сайт,но проблема си остава.

Коя версия на Mozilla Firefox ползваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излиза официално версия 21:

Firefox 21 is due to officially launch on Tuesday, but you can grab the desktop version now from Mozilla’s servers here: FTP.

If you prefer to wait for the official launch, keep your browser pointed to Firefox.com. Soon after it arrives tomorrow, Mozilla will also push it out via the browser’s automatic updates.

http://thenextweb.com/insider/2013/05/14/you-can-download-firefox-21-for-windows-mac-and-linux-right-now-official-launch-is-tomorrow/?utm_source=Twitter&utm_medium=Spreadus&utm_campaign=social%20media&awesm=tnw.to_h0emd

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия на Mozilla Firefox ползваш?

Версията е 20.0.1 последната.Сега видях че е излязла 21,но не съм обновил още.Преди малко обнових флаша с последната версия и като че ли се оправи,но по някое време в прозореца на гледания клип изскочи съобщение---адобе флаш плеър спря да работи---.След като презаредих страницата,отново си отваряше клипове.Не знам къде е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.При доста торенти,опитвайки се да ги изтегля с магнитно сваляне от Mozilla,просто нищо не става.Избирам да се използва utorrent-a,но свалянатo не започва.А с IE нямам такъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обновете двете програми до последна версия

Опитвали ли сте с различни торент сайтове или само с определен, дали има пак проблем?

Защото може да се окаже проблема в сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах,че следната опция можело да оправи този проблем:

Option'--- 'Preference' --- 'General' ---select "Associate with .magnet URLs"

Някои би ли ми посъветвал дали да пробвам така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах,че следната опция можело да оправи този проблем:

Option'--- 'Preference' --- 'General' ---select "Associate with .magnet URLs"

Някои би ли ми посъветвал дали да пробвам така?

Нищо, не Ви пречи да опитате и това, щом със обновяване на програмите няма успех.

П.П.От опит глава не боли!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...