Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Mozilla Firefox - въпроси и проблеми (част 3)

Препоръчан отговор

Добър ден, надявам се някой тук да успее да ми помогне. Всеки път когато стартирам Mozilla Firefox  от иконката ми излиза следния проблем: Проблем 1 - http://www.prikachi.com/images/833/6258833h.png след като зареди това bar-че влиза в мозила и зарежда следната страница http://www.mozilla.org/bg/firefox/21.0/whatsnew/?oldversion=16.0.2 Проблема е много досаден имам го от 7-8 месеца, но вече започна да ми писва да чакам по 10секунди да зарежда. Надявам се да ми помогнете благодаря Ви. Приятен ден.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,7k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ако не е секретно и прикачиш PDF-файла, ще можем (всички от форума) да разберем дали е от регионалните настройки, шрифтовете или се дължи на нещо друго.   1. За да забраниш вградения четец на Лиско,

Sargon III, заразени сте с адуер. Прочетете и изпълнете указанията зад линка. Изчакайте член на HJt  екипа да ви даде указания за по-нататъшни действия. https://www.kaldata.com/forums/topic/

Тя рамта е за да се ползва, ако е в границите на нормалното...явно кешират повече в РАМ,а за по-бързо зареждане на страниците и по-голяма лекота при работа. Лично аз намирам версия 29 за по-лека от пр

Публикувани изображения

Добър ден, надявам се някой тук да успее да ми помогне. Всеки път когато стартирам Mozilla Firefox  от иконката ми излиза следния проблем: Проблем 1 - http://www.prikachi.com/images/833/6258833h.png след като зареди това bar-че влиза в мозила и зарежда следната страница http://www.mozilla.org/bg/firefox/21.0/whatsnew/?oldversion=16.0.2 Проблема е много досаден имам го от 7-8 месеца, но вече започна да ми писва да чакам по 10секунди да зарежда. Надявам се да ми помогнете благодаря Ви. Приятен ден.  

Изтегли си програмата AdwCleaner,стартираш,чистиш всички барчета и си ок!А относно началната страница влизаш в настройки от там на основни и променяш и даваш ок !

Редактирано от rapt0r (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си програмата AdwCleaner,стартираш,чистиш всички барчета и си ок!А относно началната страница влизаш в настройки от там на основни и променяш и даваш ок !

С програмата нестана, но се разрових малко из настроиките на добавките и там имаше една Start new toolbar (не съм сигурен за името) премахнах я и проблемът се оправи. Благодаря все пак. Приятен ден

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току-що се надгради браузера до версия 22, до тук добре! Редовно си нацъквам линковете в нов таб със скрол бутона, но сега той не функционира. Защо?

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не е махната отметката (Настройки Общи Сърфиране →) Автоматично плъзгане?

Редактирано от nologo (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност не разбрах какво точно искате, съжалявам, че се намесих...

Редактирано от nologo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност не разбрах какво точно искате, съжалявам, че се намесих...

А, може би аз не успях да обясня достатъчно добре проблема. :D

В лентата с отметки имам запаметени сайтове (линкове) и вместо да ги отварям един, по един с ляв бутон или пък с десен и съответно отваряне в нов прозорец/подпрозорец, ги нацъквам със средното копче на мишката (скролера) и съответно всички тези сайтове се отварят в нови подпрозорци (неактивни) от текущият ми. Само, че сега не става, нефункционира този бутон (команда).

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, може би аз не успях да обясня достатъчно добре проблема. :D

В лентата с отметки имам запаметени сайтове (линкове) и вместо да ги отварям един, по един с ляв бутон или пък с десен и съответно отваряне в нов прозорец/подпрозорец, ги нацъквам със средното копче на мишката (скролера) и съответно всички тези сайтове се отварят в нови подпрозорци (неактивни) от текущият ми. Само, че сега не става, нефункционира този бутон (команда).

Kоманда за отваряне на подпрозорците си има и тя е : Ctr+T ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kоманда за отваряне на подпрозорците си има и тя е : Ctr+T ;)

Бях забравил тази комбинация! :D Всъщност, след като рестартирах компютъра и се оправи "проблема", може би е бил временен бъг, кой го знае в интерес на истината какво му е станало, но и ако не бях рестартирал, щях да продължавам да се бия по главата. :lol6:

Благодаря, че се отзовахте момчета! Желая ви хубава вечер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

На полето |потребителко име| на тази страница постоянно има някакво име, което не съм въвеждал или запаметявал, нямам запаметени данни (потр. име и парола) и не мога да разбера защо всеки път като заредя страницата стои попълнено в полето. При затваряне на браузъра, историята се изтрива, остават само кеша и бисквитките. Не ползвам менъджери за попълване на данни и логване. С последната 22 версия съм.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://news.techeye.net/software/javascript-is-compulsory-on-firefox

Нещо за четене. Леко параноичен поглед...

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

На полето |потребителко име| на тази страница постоянно има някакво име, което не съм въвеждал или запаметявал, нямам запаметени данни (потр. име и парола) и не мога да разбера защо всеки път като заредя страницата стои попълнено в полето. При затваряне на браузъра, историята се изтрива, остават само кеша и бисквитките. Не ползвам менъджери за попълване на данни и логване. С последната 22 версия съм.

Ами виж си линка горе. Съдържа и username, action, key, а би трябвало да е далеч по-кратък, например:

https://my.globul.bg/mg/myglobul.portal?action=login

Да не би да си я запаметил погрешно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами виж си линка горе. Съдържа и username, action, key, а би трябвало да е далеч по-кратък, например:

https://my.globul.bg/mg/myglobul.portal?action=login

Да не би да си я запаметил погрешно?

Не, не съм я запаметил грешно. Това е линка към входа на страницата. ;) Няколко пъти дадох да се изчисти цялата информация от браузъра и се оправи. :) Нещо се беше спекло ли, не знам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, след последния ъпдейт на Firefox лентите ми се уголемиха, лентата за навигация и табовете заемат повече място, мисля че се настройваха но не го намирам, някой ако знае как да ги стесня да помогне, благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е това, нямам такава добавка, други идеи?

имам предвид че това не помага -

madmaxxx45, на 10 Апр 2013 - 12:18 PM, написа:Публикувано изображение

При мен го имаше същият проблем и мизерията я правеше добавката NoSquint,след обновяване на добавката се оправи.

Точно това беше проблема, спрях опцията "show current zoom levels in status bar" и се оправи!

П.С. Ако не беше ме цитирал, нямаше да я погледна тази тема,бях я забравил, виждам че тука страстите са се нагорещи ли.

СЪВЕТ: Карайте я по леко бе хора.

Поздрави!

Заключвайте темата.

- аз май не съм обяснил добре, лентите на браузера ми станаха големи а не страниците на сайтовете, лентата с  добавките, лентата с менютата, лентата за навигация - тези имам предвид, ако някой е имал подобен проблем и знае решение да помогне,благодаря

Редактирано от ili12 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е това, нямам такава добавка, други идеи?

имам предвид че това не помага -

madmaxxx45, на 10 Апр 2013 - 12:18 PM, написа:Публикувано изображение

Точно това беше проблема, спрях опцията "show current zoom levels in status bar" и се оправи!

П.С. Ако не беше ме цитирал, нямаше да я погледна тази тема,бях я забравил, виждам че тука страстите са се нагорещи ли.

СЪВЕТ: Карайте я по леко бе хора.

Поздрави!

Заключвайте темата.

- аз май не съм обяснил добре, лентите на браузера ми станаха големи а не страниците на сайтовете, лентата с  добавките, лентата с менютата, лентата за навигация - тези имам предвид, ако някой е имал подобен проблем и знае решение да помогне,благодаря

идеи?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма как да го снимам, горния панел на браузера където стоят табовете и лентата с адреси може ли да се стесни, дал съм да показва малки икони но други настройки не виждам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма как да го снимам, горния панел на браузера където стоят табовете и лентата с адреси

Защо да не могат да се снимат:

http://prikachi.com/images.php?images/306/6300306P.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е в добавките, а че от версия 22 Firefox вече използва зададените от Windows DPI проценти за текста.

В адресното поле напишете about:config и отворете настройките.

В полето напишете layout.css.devPixelsPerPx и му променете стойността от -1.0 на 1.0

Ефекта е мигновен без нужда от рестарт на Firefox!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е в добавките, а че от версия 22 Firefox вече използва зададените от Windows DPI проценти за текста.

В адресното поле напишете about:config и отворете настройките.

В полето напишете layout.css.devPixelsPerPx и му променете стойността от -1.0 на 1.0

Ефекта е мигновен без нужда от рестарт на Firefox!

Това променя само шрифта, който използва мозилата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, след последния ъпдейт на Firefox лентите ми се уголемиха, лентата за навигация и табовете заемат повече място, мисля че се настройваха но не го намирам, някой ако знае как да ги стесня да помогне, благодаря предварително.

https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/hide-caption-titlebar-plus-sma/ Слагаш ,тази добавка и си настроиваш всичко.Таб микс плюс ,също може ,но има само за размера на табовете.Ако ,знаеш англйиски ще се справиш.Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://addons.mozil...lebar-plus-sma/ Слагаш ,тази добавка и си настроиваш всичко.Таб микс плюс ,също може ,но има само за размера на табовете.Ако ,знаеш англйиски ще се справиш.Успех.

Това помогна, благодаря много, ако някой има същия проблем да пробва така, при мен се получи, благодаря за помощта :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

здравейте, колеги!

когато пусна клип в тубата, той върви 2-3 секунди и спира и излиза това: "Възникна грешка. Моля, опитайте отново по-късно."

обновявах версиите на firefox и flash, рестартирах компютъра, никакъв ефект.

благодаря предварително.

ПП: резолюцията  на клиповете е на Автоматично, във вбокс и с друг браузър върви идеално.

EDIT: сега виждам, че и съм на HD 1080p, клиповете, които не са hd, тръгват, а когато променя резолюцията и презаредя, hd клиповете не се преобразуват в желаната от мен резолюция, а си остават така и отново дава грешка.

Редактирано от PZHL (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване