Премини към съдържанието
maikal11

забиващ биос?

Препоръчан отговор

доста странни неща стават?

компютърът въобще не стартира, само пищи. правя опит да вляза в биоса и в момента в който вляза забива и при рестарт и това неможе.

ресетвах дъното, сменях памети, захранване и нищо...

някой ако има идея да помага ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пищи е много общо казано . дай малко повече инфо как пиши - колко пъти , защото има значение . Провери РАМ паметта ти да не е мръднала в слота , видео картата също . Ако има от каде да вземеш друга РАМ за тест пробвай да я смениш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
доста странни неща стават?

компютърът въобще не стартира, само пищи. правя опит да вляза в биоса и в момента в който вляза забива и при рестарт и това неможе.

ресетвах дъното, сменях памети, захранване и нищо...

някой ако има идея да помага ...

<{POST_SNAPBACK}>

Ами ако успееш да идентифицираш звука който издава дъното ти при старт, след това отидеш на страницата на производителя и потърсиш нещо от сорта на "Beep Errors", ще успееш да разбереш точно какъв е проблема.

Успех!

П.П. Кога ще се научите да давате подробна информация за всичко свързано с проблема. Хората тука не са гадатели и не могат да знаят предварително какъв е проблема.

Редактирано от spica (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пищи е много общо казано . дай малко повече инфо как пиши - колко пъти , защото има значение . Провери РАМ паметта ти да не е мръднала в слота , видео картата също . Ако има от каде да вземеш друга РАМ за тест  пробвай да я смениш .

<{POST_SNAPBACK}>

абе сменях всичко - памети, видеа, захранвания сичко си бачка само компа не ще.

пищи по един звук на равни интервали безкрайно

Ами ако успееш да идентифицираш звука който издава дъното ти при старт, след това отидеш на страницата на производителя и потърсиш нещо от сорта на "Beep Errors", ще успееш да разбереш точно какъв е проблема.

Успех!

П.П. Кога ще се научите да давате подробна информация за всичко свързано с проблема. Хората тука не са гадатели и не могат да знаят предварително какъв е проблема.

<{POST_SNAPBACK}>

и "Beep Errors" съм гледал, въобще няма такъв идентифициран...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всичко си бачка само компа не :) това ме заби отвсякъде ;) а колкото до пищенето - в повечето случай това означава проблем с паметта - пробвай да я смениш с някоя друга или ако имаш 2 да ги изпробваш поотделно или на разменени места! късмет и си редактирай заглавието - проблема ти според мен НЕ Е от биоса!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
абе и "Beep Errors" съм гледал, няма въобще такъв звук посочен като възможен...

<{POST_SNAPBACK}>

Е вземи да кажеш поне какво ти е дъното де, какъв процесор имаш на него, RAM и графика. Звука който издава кратък ли е или продължителен?

Редактирано от spica (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се е случвало нещо подобно,но пискаше 4 пати.Оказа се,че е рамта-бяха една двустранна и една едностранна и се караха.

Що не пробваш да update-неш биоса?Може да се оправи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Що не пробваш да update-неш биоса?Може да се оправи!

<{POST_SNAPBACK}>

Сега защо не вземеш и да обясниш как става преди да се стартира компа(нали това му е проблема), ще ми е интересно и аз да го знам, че от 5 години се занимавам с такива неща и още не съм успял да update-на биос без да е стартиран компа. А да го носи в сервиз ... по-добре да си купи ново дъно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прав си,но след като казва,че е сменял рамта,проверил е графиката и всичко останало,май не му остава друго,освен да си купи ново дано :)

Редактирано от iovi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
абе и "Beep Errors" съм гледал, няма въобще такъв звук посочен като възможен...

<{POST_SNAPBACK}>

Всеки производител на БИОС има различни звукови аларми,така че като за начало уточни производителя на твоя БИОС.

Обикновенно,продължително "веер" е проблем свързан с процесора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.