Премини към съдържанието
Stalik

"Софийска вода" възстановява обществени чешми

Препоръчан отговор

След като общината поде инициативата за поставянето на по-здрав асфалт в столицата (например на моста "Чавдар"), сега и от "Софийска вода" са се вдъхновили за "иновации". Ето официално съобщение от тях:

OT  12:13:00  02-04-2006

ED1112OT.007

"Софийска вода" АД- съобщение

"Софийска вода" възстановява над 40 чешми в парковете на

София. До края на месец април ще бъдат пуснати чешмите в

градинката на НДК, Южния парк, Борисовата градина, в парка на

Оборище, в Докторската градина, пред Кристал и други любими

на софиянци места.

След повече от 15 години за Великден ще заработят

фонтаните пред НДК, които също се възстановяват от "Софийска

вода" АД.

Кевин Старлинг, изпълнителен директор на дружеството:

"Нашата компания има своите социални отговорности и се стремим

да бъдем добър корпоративен гражданин". 

Колко мило! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога само да се радвам ако това стане.Само да не вдигнат цената на водата заради това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на тях най-сетне се заеха да оправят чешмите,асфалт и др.

нали все пак искаме да влизаме в евро съюза трябва да оправим малко нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да да ние чакаме да влезем и си мислим, че всичко ще се оправи от само себе си, че ще почнат да се наливат пари и заплатите да скочат до европейските стандарти. Как ли пък не! Пак властта ще гушне 90% от субсидийте и ние ще мизерстваме. Даже предлагам да станем монархия, така и така си имаме цар, поне няма да се чудим кой е взел най-много пари, а ще знаем - всичко отива в хазната :wors: И без това ходим смачкани и окъсани, ще хванем по един меч и щит и ще тръгнем да си взимаме Македония. Ееее как се отклоних..

Та по темата много хубава идея, на мен ми писна да пия само от гадната чешмяна вода. Друго си е общата в центъра на София дето да се чудиш като се навеждаш да сръбнеш, кой пияница ей така за кефа се е облекчил отгоре.... Не че да ви разстройвам ама си е така. Виждал съм и после го карах да си пийне и да я лъсне (с парцалче), но така и не пих. Става дума за чешмата в градинката до Славейков (към Виотшка, но не съм сигурен Парчевич ли беше). А колко пъти се е повторило и потретило след това нямам и желание да знам. За мен не е чак толкова добра новина, понеже от 6 години съм в София и пия минерална. Даже чешмяната някакси ми е сладникава, от какво ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.