Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ако някой има pdf или друг manual за MS Office 2010 на български, ще помоля да ми отслужи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся ръководство за работа с word 2010 на български език. До вчера работих на 2003, но сега съм малко като пате в калчища! Благодаря ако някой ми помогне с намирането!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, Ivelina Dulgerova написа:

Здравейте! Търся ръководство за работа с word 2010 на български език. До вчера работих на 2003, но сега съм малко като пате в калчища! Благодаря ако някой ми помогне с намирането!

https://www.microsoft.com/bg-bg/download/details.aspx?id=15614

Може да си го дръпнеш на компа, а може и онлайн.

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо минахте на 2010?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ExaFlop написа:

А защо минахте на 2010?

Щото е по-добро от 2003 и 2007. (това е моя отговор, автора ще каже неговия)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това спор няма, но за проста офис функционалност 2003 с пакета за съвместимост е напълно достатъчен. За 2007 изобщо няма да говоря.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз  съм 2013 и смятам 2010 за по - неудачният избор! Инак и за мен бе шок прехода 2003  - 2006, а прехода към по нова версия не бе вече проблем! 

Според мен тренировките със тестов документ са най лесния начин да се научат нещата на база проба - грешка! Четенето също няма да навреди! 

2003 е изключително опростен и лек, но и несъвместим с по - новите версии! По - новите версии предлагат по - богат набор от инструменти! Не бих се върнал на 2003!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като пропусна Notebook-а - и оная измишльотина, с която и идва Уиндоуса (WordPad) - също върши "някаква" работа.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BlackPower,  каква част от функционалността на новите офис пакети ползваш? Почти никаква, нали? Това е масовият случай.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Word 2003 е перфектен, но ми се наложи служебно да изпълнявам още една функция. Подготвям едно есперантиско списание и за тази цел ми е необходим 2010 версия.

преди 1 час, ExaFlop написа:

А защо минахте на 2010?

Word 2003 е перфектен, но ми се наложи служебно да изпълнявам още една функция. Подготвям едно есперантиско списание и за тази цел ми е необходима 2010 версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Ivelina Dulgerova написа:

Word 2003 е перфектен, но ми се наложи служебно да изпълнявам още една функция. Подготвям едно есперантиско списание и за тази цел ми е необходима 2010 версия.

Погледна ли

преди 4 часа, jhoro написа:

Microsoft Word 2010: Интерактивно ръководство от меню към лента

Може да си го дръпнеш на компа, а може и онлайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ExaFlop написа:

BlackPower,  каква част от функционалността на новите офис пакети ползваш? Почти никаква, нали? Това е масовият случай.

Честно казано ползвам често пакета както за служебни нужди, то така и за лични! В новите пакети например ми харесват готовите шаблони, които искат минимум услия за докарване на приличен документ! Все пак си прав - базовите функции са пренесени и са направени по "шарено", което е доста объркващо като за начало!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук  https://www.vbox7.com/ можеш да намериш видео ръководства и не само за office 2010, напиши в го в търсачката на сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...