Премини към съдържанието
Air_Alex

Имам проблем с drwtsn32 На Windows

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Тази програма ми съсдава известни неодобства,И ако някой знае за какво служи или как да я оправя PLS Кажете ми.

winxppro_fig1_nov03.jpg

Доколкото знам тя служи за поправяне на някакви грешки в Windols,но незнам как да разбера какви са те sad.gif PLS Споделяйте :bye:

Редактирано от Air_Alex (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами изключи я, ако ти създава неудобства. Тя е създадена да дава подробна информация, ако даден процес "гръмне". Разбираш в кой dll или exe файл е станало "гръмването" и получаваш подробна информация за гръмналата програма.

Под гръмване се разбира критична грешка, която завършва с прозорец "Application Error", звук за Error. Във Windows XP това е прозорец, който може да изпрати Report до Microsoft.

Ако даден процес (стартирана програма) е зациклил и не отговаря, това не е "гръмване", а е влязъл в безкраен цикъл или по друг начин е блокиран. Тук drwatson няма да ти бъде полезен. Ctrl-Alt-Del и го разкарваш->това е решението за блокирали процеси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли аз да разбера какви грешки оправя тази програма,и какво има което не ми работи както трябва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.