Премини към съдържанието
ivo464

Как да създам DVD

Препоръчан отговор

Въпросът ми е как да създам DVD, с меню като на DVD,но файловете вътре да са във формат divx,xvid,avi и т.н.Търсих с търсачката,но все попадам на програми,конвертиращи към DVD формат....А може би няма такива програми?

Благодаря предварително за помощта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич пробвай с Nero Nero 7 Ultra Edition обаче несъм сигорен дали ще ти свърши работа,но за всеки случай я разгледай дали ще стане :) :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пич пробвай с Nero Nero 7 Ultra Edition обаче несъм сигорен дали ще ти свърши работа,но за всеки случай я разгледай дали ще стане :)  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

Нема да стане ,пич!Как ще създадеш меню с Nero?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок. аз за това ти казах,че може и да не ти сварше ратота :) :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си имал проблеми с тегленето , когато го постнах все ощее качвах, сега трябва всичко да е наред.

аз съм много доволен от тази програмка.

Ultra.DVD.Creator.v1.5.0 - е подобна

Редактирано от tonidnbs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако си имал проблеми с тегленето , когато го постнах все ощее качвах, сега трябва всичко да е наред.

аз съм много доволен от тази програмка.

Ultra.DVD.Creator.v1.5.0 - е подобна

<{POST_SNAPBACK}>

Изпробвал съм и тази програма,но и тя конвертира в DVD формат.Аз поне не видях опция да останат файловете в DivX,xViD и т.н.

То и името и си показва-X to DVD.....

Редактирано от ivo464 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изпробвал съм и тази програма,но и тя конвертира в DVD формат.Аз поне не видях опция да останат файловете в DivX,xViD и т.н.

То и името и си показва-X to DVD.....

<{POST_SNAPBACK}>

Какво те кара да си мислиш, че можеш хем да създадеш ДВД и видео формата да си истане в divx ili xvid?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какво те кара да си мислиш, че можеш хем да създадеш ДВД и видео формата да си истане в divx ili xvid?

<{POST_SNAPBACK}>

А,нищо не ме кара да мисля така!Погледни първия ми пост в темата,за да видиш,че изобщо не съм сигурен в това.Просто питам по-знаещите,защото аз не се чувствам компетентен в тая област....

Всъщност-знам такава програма-SONY DVD Architect.Единствения проблем при нея е,че не поддържа DivX и трябва предварително да си конвертирам филмите в avi...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А,нищо не ме кара да мисля така!Погледни първия ми пост в темата,за да видиш,че изобщо не съм сигурен в това.Просто питам по-знаещите,защото аз не се чувствам компетентен в тая област....

Всъщност-знам такава програма-SONY DVD Architect.Единствения проблем при нея е,че не поддържа DivX и трябва предварително да си конвертирам филмите в avi...

<{POST_SNAPBACK}>

AVI и DivX е едно и също. Файловете с разширение avi са кодирани или с DivX, или с Xvid енкодер. С програмата GSpot може да се види как е кодиран даден видеофайл, независимо какво разширение има. Тук и тук има статии за видеообработка.

Редактирано от Boco67 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че се получи кой-знае каква дискусия по темата,но от това което прочетох така и не намерих отговор на въпроса си от началото:Има ли такава програма или не?

Дори и на предоставените линкове не намерих отговор на този въпрос!

Няма ли да се намеси някой знаещ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не че се получи кой-знае каква дискусия по темата,но от това което прочетох така и не намерих отговор на въпроса си от началото:Има ли такава програма или не?

Дори и на предоставените линкове не намерих отговор на този въпрос!

Няма ли да се намеси някой знаещ?

<{POST_SNAPBACK}>

Мисля,че искаш да обединиш форматите MPEG-2(DVD) и MPEG-4(DivX,XviD и т.н.),за да направиш някакъв хибрид.Това по никакъв начин не може да стане!Просто забрави!

Или казано с две думи - не може да стане!!!

Няма такава програма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мисля,че искаш да обединиш форматите MPEG-2(DVD) и MPEG-4(DivX,XviD и т.н.),за да направиш някакъв хибрид.Това по никакъв начин не може да стане!Просто забрави!

Няма такава програма!

<{POST_SNAPBACK}>

Не съм сигурен! Пробвай с DVD Mania

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава програма!

<{POST_SNAPBACK}>

Ясно,вече разбрах!

Няма и да търся повече!Мерси за помощта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.