Премини към съдържанието
mclaren

RQ:софтуер за bluetooth дистанционно към компютър

Препоръчан отговор

ще ви помоля някой ако знае от къде да изтегля такава програма нека да даде линк :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз ползвам BlueSolei

Дистанционното там не с кой знае какви екстри, но може управлява десктопа и WMP.

Ако някой може да посочи друг софтуер с по хубаво дистанционно, което позволява въвеждането на текст от телефона ще съм му много благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

казаха ми че програмата My phone explorer може да върши такава работа.тя е само за Сони Ериксон. можеш да си я изтеглиш лесно. Тя е безплатна. Ето от тук . cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не зная дали телефона с който искаш да ползваш като дистанционно е СониЕриксон но за другите марки алтернативата е PuppetMaster ->> http://www.lim.com.au/PuppetMaster/ . Ако не можеш да си я "платиш" свиркай. Аз я ползвам вече повече от година и ми е супер удобна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ще ви помоля някой ако знае от къде да изтегля такава програма нека да даде линк :bye:

Аз имам една програмка и е много готина всичко мога да правя с компа тела ми го използвам като дистанционно ако искаш ми пиши да ти я пратя обаче да знаеш че телефона ти трябва да подържа Java приложения аре ако искаш ми пиши да ти я пратя чао !

E-mail: angel_vuchkov@yahoo.com

Редактирано от angel_worms (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефона ти е Sony Ericsson то FMA е перфектната програма. Ако имаш интерес към нея, но не знаеш как да свържеш компютъра с телефона прочети това.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, какви са тия глупости за Sony Ericsson и 100 различни програми. SE си го може без всякакви програми. Предполагам че и Nokia го може. Използват се HID (Human interface device) профили за различните програми, като просто се запишат на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не зная дали телефона с който искаш да ползваш като дистанционно е СониЕриксон но за другите марки алтернативата е PuppetMaster ->> http://www.lim.com.au/PuppetMaster/ . Ако не можеш да си я "платиш" свиркай. Аз я ползвам вече повече от година и ми е супер удобна.

А случайно да знаеш,на кой порт трябва да се нагласи програмата, и Blue Soleil трябва ли да е включен ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добре де, какви са тия глупости за Sony Ericsson и 100 различни програми. SE си го може без всякакви програми. Предполагам че и Nokia го може. Използват се HID (Human interface device) профили за различните програми, като просто се запишат на телефона.

Мнооого вЕрно (.."сори, че говориме на шопски"..). Дори си има програма за правене на HID 'дистанционни', като после само се изпращат на телефона и той си ги записва. Не знам какво друго ти трябва, но има една пргорама, BluetoothRC мисля, че се казваше, като тя използваше j2me приложение на джитката и отделен софтуер на компа. Включваш ги и двете и си рипаш. J2me приложението си дърпа 'възможностите' от компа (демек каквото му сложиш), така че може да се добавят нови функции (уж от сайта, ама там е бедно, единствено ми беше полезно Run добавката, чрез която можеш да изпозлваш Рън командата на компира) или да се махат старите. Много е полезно, защото може да ти изкара 'скрийншот' на монитора, като включиш функцията за движение на курсора. Също така можеш да си отваряш папки и тем-подобни. Впечатлението ми от контролера за Уйнамп са тотални - показва в реално време до къде е стигнала и коя е песента, можеш да включиш песен по избор (се едно търсенето на уйнамп - J клавиш) и т.н. Абе много е муууултифъъънкшън. =)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е повдигната на 3.04.2006г. в 14:51ч, но заслужава освежаване. Ще споделя личен опит с участието на телефони nokia 6130i, 6280, 6288, 6120 classic, bluetooth stick noname и личнитте ми компита. Изтегляте Bluetooth Remote Control 3.0 от downlad.bg да речем. Който има очи-ще види и ще ми спести телеграмите за билки, който няма-да си седи в интериора на средновековната си мисловна пошлост.

Компитата са на WinXP SP2, но инсталацията реве за .NetFrame work 2.0 и ще се наложи да изтърпите този каприз. Следва изтегляне и инсталиране, след което същинско инсталиране на Bluetooth Remote Control 3.0. Изригва прост прозорец с няколко бутона. Разцъквате ги и поставяте нужните отговори. Долу в ъгъла ще видите бутон с надпис "Install Phone Client". Toва е java приложение с файл име BluetoothRC.jar, който Bluetooth Remote Control 3.0 ще ви го сервира като сервитьорка с къса пола. С кабел, инфра или "син зъб" ще го инсталирате в джава телефона. Следва синхронизиране и опознаване телефон-комп. На COM6 нещата се стиковат най-добре. Списъкът с приложения е дълъг и може да бъде допълван с ходене до фирмения сайт. Буквално ще браузвате твърдия си диск на екрана на телефона. Курсорът на мишката малко се сецаше, но се преживява. От тук насетене нещата са в ръцете на "синия зъб" и батерията на вашия телефон. Ако имате активен BlueSoleil, го изключете да не става шаш.

Ех какви румени бузи имате само, хайде...умната или русата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.