Премини към съдържанието
pavl0v

IrDA-ta на дуното ми не може да проработи отново!

Препоръчан отговор

Много мъчно го усеща телефона за да се появят, заградените в червено неща, а преди ставаше перфектно!

IrDAта ми е свързана директно на дъното и е самоделка!

Така и не мога да осъществя връзка вече sad.gif

Problem_IrDA.jpg

и след доста време чакане ми излиза това :

tabelka.jpg

Незнам какво да правя не ми се преинсталива цвлия Winsows XP SP2 !

Няма ли как да успея да му пусна стандартните настройки на Инфрареда както преди да инсталирам един боклук който е драйвер за IrDA на Ком порт май(просто се обърках) sad.gif((

Пробвах да деинсталира и иснталирам драйвера, то стана трудно а и не даде ефект!

няма ли някаква програмка която да ми покаже какво става всущтнос с инфра реда че не работи!

Инуче инфра реда светка като го погледна през камерата....ако не знаете, чрез камера насочена към инфра ред може да видите дали работи защото тя улавя червение лъчи - явно!

Дано някой може да ми помогне че вече сумата ивреме се занимавам с тая простотиика и почвам много да се нервя sad.gif

Редактирано от pavl0v (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програма ... за виндовс ... за IrDA ... не съм чувал, още повече и да ти казва какъв е проблема. Но един съвет, стартирай си компа с Knoppix и ще разбереш дали е дривер или не, дали да преинсталираш виндовс или не. А най-малкото като погледнеш логовете и може и да разбереш от къде идва проблема.

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми го прави това,когато инфрапорта ми е зает от някаква друга програма.Примерно Nokia PC Suite,Mobill Edit,Oxygen Phone Manager.Спри процеса "mmc.exe" и пробвай пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът беше в разпуена жичка на инфрареда sad.gif

Преинсталирах целия WindowsXPsp2, рових какво ли не, а какво се оказа, приемника не работел(на Ir)! :angry:

Блогодаря за отзивчивоста! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.