Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ще ми анулират ли работата - НВО 7 клас ?

Препоръчан отговор

Здравейте ,днес ми мина външното оценяване за 7 клас по Български и литература.На една от задачите сгреших буквата и я задраснах и ме беше много страх да не ми анулират работата.После извиках квестора и той ми каза ,че може само да не ми зачетат самата задача.Кажете има ли шанс да ми анулират работата само от това зачеркване ?

Благодаря Предварително !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма логика да се анулира цяла работа за една задача. Възможно е просто да не бъде зачетена задачата. п.п От друга страна помня как в далечното минало, когато тези изпити все още не бяха тест, а анализ на литературни произведения ме караха да преписвам наново текста, който съм написал, понеже краснописът бил под всякаква критика... Добре сте си вие...

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма логика да се анулира цяла работа за една задача. Възможно е просто да не бъде зачетена задачата. п.п От друга страна помня как в далечното минало, когато тези изпити все още не бяха тест, а анализ на литературни произведения ме караха да преписвам наново текста, който съм написал, понеже краснописът бил под всякаква критика... Добре сте си вие...

Айде сега, в момента има тест И анализ, така че коментара ти е излишен.

Как точно я задраска? На теста се запълват сгрешените отговори и се задрасква с Х верния.

Редактирано от maxim4o (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Задачата беше в едната колона напишете буквата ,а в другата - името на творбата и аз без да искам обърках буквата.След това запълних буквата с голяма точка !

Редактирано от stenli_neichev (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега, в момента има тест И анализ, така че коментара ти е излишен.

Не, в момента има тест и анализ през пръсти. На теста и да си идиот, играейки на тото - пак можеш да изкараш 3.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 години по-късно...

На нво по английски едно момче от моя клас е преписало от мен без да забележа,после се е похвалило на целия град.Но по лошото е ,че след като преписва от мен дава отговорите на друг ученик.Аз имам само 2 грешки (за шестица) , те имат същите грешки като мен,а те са двойкаджии и освен това са казали и на госпожата ,че са можли да препишат.Според Вас ще ми анулират ли работата?

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах работите не се проверяват от хора ,а от машини !

От машини?!?!?! И как по точно става това според теб?!?!?!?

За това, че си пуснал да се препише от теб по английски език може да ти анулират работата.

Не знам защо даваш да препишат от теб.

1. Не си цениш труда и времето, които си положил за учене,

2. Правиш лоша услуга на тези, които са преписали от теб, защото те ще останат неграмотни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От машини?!?!?! И как по точно става това според теб?!?!?!?

Става, Емо. Не знам дали НВО в 7 клас ги проверяват така, но бланките за матурите се проверяват точно така, но и от човек. Сканират се бланките и софтуера автоматично разпознава задрасканите отговори, както и тези, които са били поправени. Сканирането става със скенери от тоя тип.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става, Емо. Не знам дали НВО в 7 клас ги проверяват така, но бланките за матурите се проверяват точно така, но и от човек. Сканират се бланките и софтуера автоматично разпознава задрасканите отговори, както и тези, които са били поправени. Сканирането става със скенери от тоя тип.

Ако е така резултатите няма да се бавят толкоз. Както и да е. Да видим дали ще има анулиране на работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Емо, говоря за матурите в 12 клас. 3 години съм ходил да сканирам резултатите. Вярно е, че процедурата е малко тромава, но такъв е начинът на проверка. Всяка бланка има баркод и се състои от две части, като и на двете има еднакъв баркод. Ученикът попълва малката бланка с името си, откъсва я от голямата, на която се попълват отговорите и я слага в непрозрачен плик. Ние сканирахме големите бланки, а след това за разсекретяването и малките. И по този начин се получава засичането на точния човек с отговорите, които е направил. А този тип скенери сканират не едно по едно, а колкото можеш да му сложиш в магазина. Аз лично ползвам такъв за сканиране и съм много доволен.Отгоре на всичко сканират двустранно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Емо, говоря за матурите в 12 клас. 3 години съм ходил да сканирам резултатите. Вярно е, че процедурата е малко тромава, но такъв е начинът на проверка. Всяка бланка има баркод и се състои от две части, като и на двете има еднакъв баркод. Ученикът попълва малката бланка с името си, откъсва я от голямата, на която се попълват отговорите и я слага в непрозрачен плик. Ние сканирахме големите бланки, а след това за разсекретяването и малките. И по този начин се получава засичането на точния човек с отговорите, които е направил. А този тип скенери сканират не едно по едно, а колкото можеш да му сложиш в магазина. Аз лично ползвам такъв за сканиране и съм много доволен.Отгоре на всичко сканират двустранно.

Няма лошо, не го оспорвам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

Днес бях на нво по бел 7 клас и на задачите с избираем отговор натисках малко повече отколкото на другите задачи и сега се притеснявам дали ще ми се анулира работата 

моля ви , кажете ми ще ми анулират ли работата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем.Оставаха 3 минути до края,а аз още тепърва започвах да пиша теза и задачата за редакция.Наложи се да бързам като за световно и стана адски грозно.Тоест писах мн грозно.Чувала съм,че за грознопис анулират задача.Отличничка съм и ако ми анулират тези задачи на НВО ,само заради писането ще откача.

Дали е възможно да ми анулират тези задачи и да изгубя цели 20 точки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Karina Popova написа:

Днес бях на нво по бел 7 клас и на задачите с избираем отговор натисках малко повече отколкото на другите задачи и сега се притеснявам дали ще ми се анулира работата 

моля ви , кажете ми ще ми анулират ли работата

Я обясни какво точно си натискала?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 години по-късно...
на 19.05.2017 г. в 17:29, Емил Костов написа:

Я обясни какво точно си натискала?

Дали ще ми анулират работата ако има такава чертичка ,която според мен си беше върху листа ,или без да искам съм я направил аз. Квесторката нищо не ми каза като я питах. spacer.pngspacer.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване