Премини към съдържанието
sladurat

RQ: Програма която симулира ъплоуд за торенти

Препоръчан отговор

Някой меже ли да ми каже някоя програма която симулира фалшив ъплоуд за торент сайтове, за да се подобри коефициента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

доколкото знам Ratio Maker ако се разровиш из форума ще я намериш

обаче не злоопотребявай !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мерси! ще се опитам да я намеря някъде

<{POST_SNAPBACK}>

ratio maker или ratio fucker-a са стари

и вече лесно ги хващат

сега има други такива програи

но не им знам имената ( по-добри некакви )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ratio maker или ratio fucker-a са стари

и вече лесно ги хващат

сега има други такива програи

но не им знам имената ( по-добри некакви )

<{POST_SNAPBACK}>

все пак вършат работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам за офтопика, но тоя пич (daniel_koichev) се разцепи от усмивки. Вече в доста теми го забелязвам :)

А колкото до темата бих искал да узная новите-програми. Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, аз не че съм света вода, ама това е липса на уважение към торент сайтовете и, още повече, към останалите потребители. Торент сайтовете понякога си позволяват да правят каквото си искат (затова подобно деяние може да е като наказание, макар и все пак неоправдано), но потребителите страдат излишно от това. А това често са хора, на които не им се плаща нищо за да помагат на останалите. Това си чист удар под кръста на (често) добросъвестни хора. Хич не е етично.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом искате да използвате тея мизерни Програми ползвайте

ама след това не ревете ..къде ми е акакънта ( за тракерите )

аз във всички тракери съм Супер Потребител

ама сийдвал по дни ( да не кажа месеци ) дори с малкия ми Ъплоуд..

и вие най-добре направете така ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хех,някои хора да не се правят на интересни и остроумни... TrackerPro - Дъраш си програмката,стартираш я и добавяш торент файла - отделно има настройки на 15 минути колко уплоад да симулира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради такива тарикати постепенно ще изчезнат и торентите. Ще се навъждат все повече умници, които да ползват такива програми, а потребителите, които сийдват съвестно ще духат супата още повече. Постепенно те ще се отказват да се занимават като виждат, че вместо подкрепа получават ритник в слабините.

Може да прозвучи кофти, ама това е като да сереш, където си вадиш хляба - хем се ползва, хем се прецаква. Човешката алчност не знае граници. angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С удоволствие бих сиийдвал махсимум и го правя, НО когато имам само 14-15кБ/с МАХ Ъплоуд скорост (БТК АДСЛ 512к) :yanim: нямам друг избор освен да прибягна до този метод... Мога да избирам Или да стоя Потребител Или Супер Потребител... Естествено Супер Потребител има повече привилегии, които не са за изспускане laugh.gif
Сега съм на тарфик, но когато бях на неограничен, също бях на DSL (в Германия). Разбира се, че не съм имал перфектен коефициент, но слабия ъплоуд не ми пречеше да сийдвам. Сийдвал съм всеки от 4-те сезона на анимацийката Teen Titans до коефициент над 2.5, а всеки сезон е около 2,2GB. Да съгласен съм, че Супер потребителите имат повече превилегий, но предпочитам честно и почтено да достигна до този статут. Да се тегли без да се сийдва е лошо, но да се симулира ъплоуд е още по-лошо.

Tи сякаш използваш лицензиран софтуер включително лицензиран Уиндоус, нали? То е почти същото... В случая крадецът вика: "Дръжте крадеца!" cool.gif

Не, не използвам лицензиран софтуер, но това са доста различни неща. Едното е поради липса на финансови средства, а другото е въпрос на желание и добра воля.

Макар и да не е същото, е подобно: опитвам се да си купувам любимите албуми легално. Макар и да имах mp3-ките, реших, че любимите ми изпълнители (втората колонка userbar-чета в подписа ми) заслужават подкрепата ми и си купих албумите им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сега съм на тарфик, но когато бях на неограничен, също бях на DSL (в Германия).

Ееее ако и в Германия си бил с динамично IP и upload 16kb max не ми казвай че си успявал да имаш добър коефицент.Аз seed-вам по една седмица някои неща към които има интерес и въпреки всичко немога да събера коефицент дори да пиша в форума а за super потребител неща и да си помисля въпреки че го правя от доста време.

Така че сега си изтеглих програмката и ще я пробвам и не ми говорете за морал щото и на дата-та като и на торент тракерите като чуят за БТК явно се изприщват.Лошо няма само че от всичко това си патиме само ние потребителите които с нищо не сме виновни че някой хора решили да си мерят ...

Аз нямам възможност да се закача към друг provider,и избора при мен е или БТК или кабеларките (от Варна съм...).Хаиде чао че нямам търпение biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вярно че не е честно към тракърите,но някой път се налага,аз сийдвам със 15-30кб/с,тегля с 60 кб/с еми като изтегля няколко филма и някоя друга игра ти как очакваш да сийдна толкова,колкото съм свалил,ако имах добър ъплоуд,нямам нищо против ама има хора които сийдват с по 2мб/с а моите мкс 30 не вярвам много да помогнат,но иначе си сийдвам,дори в един тракер вече съм супер потребител от сийдване ;) ,надявам се да не ми се налага много да ползвам чийтващи програми,а и скоро май ще ми идва и по-добър нет,и повечко ще сидвам,а и има хора,които правят и по-лоши неща,така че...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ееее ако и в Германия си бил с динамично IP и upload 16kb max не ми казвай че си успявал да имаш добър коефицент.Аз seed-вам по една седмица някои неща към които има интерес и въпреки всичко немога да събера коефицент дори да пиша в форума а за super потребител неща и да си помисля въпреки че го правя от доста време.

Така че сега си изтеглих програмката и ще я пробвам и не ми говорете за морал щото и на дата-та като и на торент тракерите като чуят за БТК явно се изприщват.Лошо няма само че от всичко това си патиме само ние потребителите които с нищо не сме виновни че някой хора решили да си мерят ...

Аз нямам възможност да се закача към друг provider,и избора при мен е или БТК или кабеларките (от Варна съм...).Хаиде чао че нямам търпение biggrin.gif

Да, в Германия, с динамично IP и 128Kbit/s (16Kbyte/s) и имах добър коефициент за някои неща. Не за всичко, разбира се. Когато скоростта ти на теглене е 8 пъти по-висока е наистина трудно да имаш добър коефициент навсякъде. В бол.бг имах отвратителен коефициент, но толкова ми и пукаше. Бях отвратен от отношението към потребителите там и го заебах. Сийдвах на други торенти и неща, които считах за нужни да сийдвам, неща, които ми харесваха и смятах, че заслужават сийд.

Не знам много ли е малко ли е, но наистина за около 9GB (4-те сезона) имах среден коефициент малко над 2. Това НЕ с постоянна скорост от 16КБ/с. Често беше около 3КБ/с.

Ключът към успеха са две неща: желание да се помогне на останалите, нека го наречем щедрост, и търпение. Ако имате тези две неща, няма да е особен проблем да сийдвате. Явно просто ви липсва едното. Обзалагам се, че това, което липсва е почти винаги "синичкото".

Не разбрах защо се изприщтват от дата и торентите като чуят за БТК. Не се заяждам, а наистина не знам.

Ами няма да си супер потребител. Ще бъдеш, каквото имаш възможност. Явно на всяка цена трябва да си супер потребител. Няма живот иначе.

Да, да, знам, програмата ще се ползва само за експеримент или само за леко повдигане на трафика, или само да стигна до еди-какъв-си потребител. Бла-бла-бла. Това действа успокояващо, нали?Начинът на мислене: "Аз съм на кофти връзка и ЗАСЛУЖАВАМ по-добро. Не знам с какво съм го заслужил, но знам, че го заслужавам." И това действа успокояващо сигурно: "Ама аз просто не мога повече, имам бавен ъплоуд!" Да, трудно е, кофти е. Наистина подобни твърдения имат донякъде право, но това НЕ Е оправдание. Познавам хора със същия бавен ъплоуд, които имат коефициент около 2 във не 1-2 тракера. Не се шегувам. Може би ще има хора, които ще използват програмата малко и "разумно" (ако може така да се нарече), това е по-малък грях, да, но си остава подло. Казвайте си: "Аз само за малко." и гледайте как след "за малко" идва "още малко" и "още малко" и т.н. Изведнъж, ХОП, програмата се използва МНОГО. Казвате си: "Е, к'во с'я! Един потребител не болка за умиране. " Обаче ИЗНЕНАДА - много хора си казват това за да се успокояват. Така неусетно тези програми ще се използват масово, което ще съсипе тракерите.

Те и кракерските групи така са започнали - от нищото. Кой колко по-сложно демо ще направи за с възможно най-малък размер на файла и т.н. Кракването е било за забавление и не с цел печалба и е било доста по-малко и ограничено. Потребителите и те са опитали, свикнали са с безплатно и искат все повече и повече. Искали са друга система за теглене - получили са торенти. Имат вече торенти - искат неограничен достъп. Имат вече неограничен достъп - искат перфектен коефициент. Като го получите него каква ще е следващата стъпка? Колкото повече имаш, толкова повече искаш да имаш - ФАКТ.

"Тоя нека си дрънка, аз ще си ползвам програмата и ще се кефя!" Да, най-вероятно точно така се получава. И все пак като учителите в училище, така и аз - да си кажа думичките пък който иска да слуша. Те и учениците си мислят, че лъжат учителите, ама в един момент разбират, че учителите са били прави, а не те и са излъгали себе си, а не учителите. За жалост, чест го осъзнават, когато е твърде късно. Убеждавам се, че от всички качества и характеристики, най-липсващата не човек в днешно време е именно СЪВЕСТТА. Толкова е на изчезване, че скоро сигурно и от речниците ще я махнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интерес на истината я използвах да си оправя коефицента колкото да пиша в форума за да коментирям някой торрент,да си поискам субтитри и т.н.

Нямам никакво намерение да ставам суперпотребител или ъплоадер щото не съм чак толкова голям манииак на тема торренти и дори рядко си намирам какво да си дръпна.Сега когато имам това което ми трябваше ще продължавам да seed-вам нещатата които мисля че си заслужават както ти казваш.

А в случай че не си запознат датата като "надуши" потребители на БТК download-a ми става 0,5кб,не мисля че потребителите които плащат по 40лв (за най-комерсиялния пакет 512 неограничен)с нещо са заслужили такова отношение.При торрентите е малко по различно,просто при АДСЛ си е толкова upload-а и както се казва "ако искаш".За съжаление за Варна нямам по добра алтернатива от БТК и затова прибягвам до такива "помощни" средства както в случая и си мисля че няма лошо стига да не се злоупотребява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм на BTC ADSL 512 безкрай защото в Сливен няма по добро и с този мижав Ъплоуд от max 16Kbyte/s едва ли някога ще мога да си оправя коефициента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това е основание да се използва подобна програма?

Когато човек не може да си позволи BMW, е оправдано да го открадне? Така ли излиза?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм най-зле макс ъплоад скорост 1-2кб/с ще чакам 5-6 дена да си оправя коефициента!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хех,някои хора да не се правят на интересни и остроумни... TrackerPro - Дъраш си програмката,стартираш я и добавяш торент файла - отделно има настройки на 15 минути колко уплоад да симулира.

:wors: таа е супер.Аз досега имам качени 15 ГБ и се кефех като стигне 10кб/сек ъплоад.Браво за програмата.Кажи какви настройки трябва да въведа User-Agent: , Upload Step : , Download Step.

Вероятно трябва да си оставя фабричните.Само че ги кажи щото сложих други. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:wors: таа е супер.Аз досега имам качени 15 ГБ и се кефех като стигне 10кб/сек ъплоад.Браво за програмата.Кажи какви настройки трябва да въведа User-Agent: , Upload Step : , Download Step.

Вероятно трябва да си оставя фабричните.Само че ги кажи щото сложих други. :bye:

На настройките на TrackerPro можеш да напишеш каквото си пожелаеш, защото то и без това не ги изпраща на сървърът - изпраща само информацията за качено/свалено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много хора изгоряха от тази програма sad.gif В арената я ловат :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е програмата е супер ама от торентс.Линкос ме хванаха.Не ми казаха нищо.Само ми изпратиха съобщение,че имам нереален ъплоад.Даже ми оставиха 2гб. нереални.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора не се ли сещате, че админите на повечето тракъри не пасат трева. Със сигурност тази тема са я прочели повечето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така е програмата е супер ама от торентс.Линкос ме хванаха.Не ми казаха нищо.Само ми изпратиха съобщение,че имам нереален ъплоад.Даже ми оставиха 2гб. нереални.

2 гб. нищо не е. Аз знам за сложен 1тб. ъплоуд, ама изтрит. А за засичането, само в арената те хващтат на място. В линкоса трябва да спреш програмата преди някой да е видял и нямаш проблеми.

Редактирано от TE_BG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.