Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програма която симулира ъплоуд за торенти

Препоръчан отговор

2 гб. нищо не е. Аз знам за сложен 1тб. ъплоуд, ама изтрит. А за засичането, само в арената те хващтат на място. В линкоса трябва да спреш програмата преди някой да е видял и нямаш проблеми.

Беше включена 1мин и ме засякоха.Изписа ми,че имам съобщение от системата на тракера,в което пишеше ,че имам нереален ъплоад.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 69
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

като сийдваш!

Това и баба го знае, кажи нещо по сериозно! и моля без коментари от рода че трябвало да сиидваме и такива глупости. Темата е ''Програма която симулира ъплоуд за торенти'' точка по въпроса нека се о

Братле нета ми е 40 кб прави си изводи как едвам си тегля и на отгоре на всичко трябва и да сиидвам. Как си представя6 4е мога да сидвам с колко да сидвам според теб? Айде моля ви се сигорен съм 4е и

Извинете ме за офтопика.

:ph34r:

Аз не разбирам с какво тези програми, които разпространявате ще помогнат.

Моля , някой да обясни като за 6-годишен.

:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извинете ме за офтопика.

:speak:

Аз не разбирам с какво тези програми, които разпространявате ще помогнат.

Моля , някой да обясни като за 6-годишен.

:hush:

Много просто - не помага. Това е временно удоволствие. Реално погледнато торент тракерите се крепят на дружелюбието и взаимопомагането. Всеки да качва поне толкова, колкото е свалил. То и сега има потребители, които теглят и бягат. Благодарение на такива, има все по-малко сийдъри, които остават и така намалява живота на торентите. С подобни програми много хора ще си повишават коефициентите и така съвсем ще откажат истинските сийдъри да сийдват. Така де, защо да помагаш на хора, които ментят и лъжат.

Да, знам, че с бавен ъплоуд се прави трудно коефициент, но това не е оправдание да се използват подобни средства.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата си заслужава да се използва,особено на някои тракери,които кой знае защо не ти отчитат реално /според мен/ сиид.За жалост е твърде популярна и те засичат бързо.За това моля,някой ако знае нещо,което още не са се научили да хващат да ми пише на [email protected]

P.S. Аз самият съм против такива номера,но "На зла круша-зъл прът".Не е честно да си платиш и...хоп супер потребител.Аз да не съм най-големият балък та да сиидвам 1месец и накрая к..р.Нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е значи в Линкоса да не пробвам с тая програма. Аз вече пробвах в други торенти за малко и нямах проблем.

Когато си инст. програма вчера имах 2гб ъплоад.Сега е 16гб.Само не разбрах сащо І път като стартирах програмата имах 2гб повече ъплоад за 2 сек.,а сега по 400мб на пускане,ама е супер.Линкоса не направиха абсолютно нищо ,а и ме хванаха само Іпът така че качвайте.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Програмата си заслужава да се използва,особено на някои тракери,които кой знае защо не ти отчитат реално /според мен/ сиид.За жалост е твърде популярна и те засичат бързо.За това моля,някой ако знае нещо,което още не са се научили да хващат да ми пише на [email protected]

P.S. Аз самият съм против такива номера,но "На зла круша-зъл прът".Не е честно да си платиш и...хоп супер потребител.Аз да не съм най-големият балък та да сиидвам 1месец и накрая к..р.Нали?

Ами така и така си нечестен, плати си и ти ще си... хоп - супер потребител. Другият начин - сийд. То не може и вълкът сит и агнето цяло. А онези потребители, които сийдват много от добра воля и дори и да им бягат и да ги лъжат, те също ли са балъци?! Ами ако не са тези "балъци" вие нищо няма да имате. Сами си подливате вода, ама ще го чатнете после.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъплоуда ми е 15-30к...големи извинения праскате.. Моя пък е 22к точно, нито повече нито по-малко, но коефициента ми в аренабг е 2.15 и съм качил над 90гб за 6 месеца. Това е и целта на коефициентите, оценка за това, което си свършил. Излиза така, че аз си оставям машината да бачка и сийдвам торенти по 3,4 месеца почти по 24 часа на ден и някой тарикатче идва, пуска си програмките и готова работата. С какво допринасяте вие в този случай? Все пак целта на p2p програмите е да си помагаме взаимно, а не да се правим на тарикати, защото точно хора като вас само теглят и нищо не качат. В общи линии паразитни отношения. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако някой знае друга такава програма да я каже тук или на [email protected]

Редактирано от DraG_0n (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи според мен има причини да се съгласи човек и с двете страни.

Ако имате възможност да сийдвате нормално,а под нормално нямам предвид само голям upload,имам предвид и това че примерно при мен HDD не ми позволява да заредя 10 филма за сийд,а с 1-2 филма сиийд дори немога да сиийдвам и с 16 кб които са ми позволени понеже не винаги като заредя нещо за сийд upload-вам с 16 кб (можеби това зависи от динамичното ми IP незнам).Така или иначе с малък HDD и слаб upload е доста трудно.

Естествено това не искам да се счита като оправдание,само се опитвам да разсъждавам по темеата.

При мен гореспоменатите причини са налице,и без да си кривя душата ще кажа че това нещо съм го ползвал за да направа 0,30 коефицент за да не ми изтрият acc(един асс вече ми замина),бях натрупал много dowload и ми беше невъзможно да си оправя акоефицента,повече не съм го пускал и не ми трябва.

За супер-потребител нямам никави апетити,тъй като съм на мнение че едва ли има нещо което немога да си намеря от друго място освен там кадето съм супер-потребител.

А на тия пичове дето коментират тука как работи програмката само ше кажа че по ламерско изпълненние не съм виждал.

Отворили тука една тема и говорят най-свободно как се cheat-ва торент тракър,браво на вас,много скоро ше му намерят цаката защото заради лапешките ви изпълнения тук вече всеки знае за какво става дума.

И вижте какво ви казва DarkWalker и не се занимавайте с глупости лакомници такива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RM е програмата.Версия и пълно име няма да кажа.Тази програма трудно може да бъде засечена.Само в някой чужди тракери с перфектна защита я ловят (например в битмето).В българските тракери си работи перфектно - в Арена,Бол,Линкос.Дори в Линкос може да се чийти с по-сериозни скоростти - например с 4мб/с biggrin.gif .И с 20мб/с съм пробвал,но самият тракер не я отчита изобщо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами така и така си нечестен, плати си и ти ще си... хоп - супер потребител. Другият начин - сийд. То не може и вълкът сит и агнето цяло. А онези потребители, които сийдват много от добра воля и дори и да им бягат и да ги лъжат, те също ли са балъци?! Ами ако не са тези "балъци" вие нищо няма да имате. Сами си подливате вода, ама ще го чатнете после.

Извинявай,ти плащаш ли си?Или,може би,сиидваш нон стоп?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Извинявай,ти плащаш ли си?Или,може би,сиидваш нон стоп?

Аз акаунт в арената нямам, защото съм в чужбина. Нищо, че в момента имам прокси, не ми се занимава с аренабг. Ако се беше занимал да прочетеш постовете ми в темата, щеше да видиш, че съм сийдвал и то много като бях на неограничен. Сега тегля много рядко от торенти, защото съм на трафик.

Ето един пример: бях изтеглил 4 сезона на анимационния сериал Teen Titans, всеки от който по 2,22GB. Това общо прави близо 9GB. Направих среден коефициент на четирите сезона около 2-2,1 (може и повече да е бил, но не съм сигурен). Този коефициент съм го направил със скорост на сийд около 4-5KB (понякога и 3), защото бях на DSL и останалите KB-и до 16 ми трябваха. На всичкото отгоре на този тракер коефициент не се отчиташе. Правих всичко от желание, уважение към останалите потребители и любов към сериала. В други тракери нямах толков розов коефициент, но осъзнавах, че това е изцяло моя вина и не съм се оплаквал. Единственият тракер, в който имах истински кофти коефциент и въобще не ми пукаше, беше този на bol.bg. Просто там ме отвратиха с отношението към потребителите. Където са ме уважавали и аз съм отвръщал със същото.

Сега повечето сополанквоци се стремят да излъжат всички, да се насмучат и да избягат. Като порастнете и научите какво е чест, достойнство, щедрост и търпение, тогава ще си говорим. То е ясно като бял ден, че идея си нямате какво значат тези две думи. Чували сте ги в часовете по литература и, евентуално, знаете на теория какво значат. На практика обаче е съвсем друга бира - пълна мъгла, нали?

Прочети предните ми постове във темата и ще разбереш (надявам се).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сега повечето сополанквоци се стремят да излъжат всички, да се насмучат и да избягат. Като порастнете и научите какво е чест, достойнство, щедрост и търпение, тогава ще си говорим. То е ясно като бял ден, че идея си нямате какво значат тези две думи. Чували сте ги в часовете по литература и, евентуално, знаете на теория какво значат. На практика обаче е съвсем друга бира - пълна мъгла, нали?

Прочети предните ми постове във темата и ще разбереш (надявам се).

Хайде да не се обиждаме /нали си от добрите :) /Струва ми се,че съм доста по-голям от теб и не е добре да ми говориш глупости.Тук хората ясно са казали какво търсят,не са дошли на църква да слушат проповеди.Относно тракера на bol.bg съм на коренно различно мнение-перфектно отношение към хората,за това и не ги мамя.За арена-та или някой друг не съм коментирал,така че това са си твои интерпретации.Къде живееш-хич не ме боли,ако търсиш аудитория излез на площада и се пробвай-там ще разбереш колко струваш.Ако искаш да си полезен тук-давай по темата.Моите уважения!

Редактирано от Feelgood (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...
Айде моля ви някой ако има програма която работи да ми пише 1 ЛС с името и или да ми я изпрати.

Благодаря предварително :angry22:

Програмата е TrackerPro! За bol.bg не работи!

Ако имаш регистрация в ###### не я ползвай там, защото знам, че ако те засечат край с регистрацията ти!

Ako скаш си дай пощата да ти я пратя там, защото за link не се сещам! sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да ви кажа за няколко дена,да ги кажем 2 или 3.Направих 0.250 коефициент в torrents.bol.bg/ защото имаше едно гадно съобщение,което ми излизаше всеки пат като вляза в сайта да си вдигна коефициента на 0.250 и аз го вдигнах за 2,3 дена(все пак с ъплоуд скорост максимум до 10 KB/s)

btw торента е 1GB и 330 май,че.

Редактирано от CRAZYFROGG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има хора, които не проумяват смисъла на торентите(без да обиждам никой, но да се лъже и то на гърба на друг си е гадно)

Вярно, че е гадно да си "паразит", да не може да теглиш веднага, а да чакаш с чесове, но човек може да се "пристрасти" към подобен род програми.Днеска искаш да дигнеш малко реитинг, че да не си "паразит", утре решаваш, че "супер потребител" звучи по-добре, вдругиден решаваш, че може да станеш "потребител на месеца" и тн :angry22:

Аз лично тегля само от един локален торент и просто знам, че има хора, които си мислят че това е един вид фтп или нещо подобно.При минимална скорост на уплоад 200к(за максимална съм стигал до 3.9мб;) ), от 780 потребителя, имаме 475 паразитчета!!!!(при нас са паразити тези с коефицент под 0.5)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз лично тегля само от един локален торент и просто знам, че има хора, които си мислят че това е един вид фтп или нещо подобно.При минимална скорост на уплоад 200к(за максимална съм стигал до 3.9мб :) ), от 780 потребителя, имаме 475 паразитчета!!!!(при нас са паразити тези с коефицент под 0.5)

Същите тези ги имаме и тук само че с DC++ и ми е много чудно какво разбират под ФТП biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 10 месеца по-късно...
Няма смисъл да пробвате с програми винаги ще ви хванат и накрая ще си изпросите бан.

а бана за колко време може да бъде??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте, извинявам се много, но и аз си смквам торент файлове. Нямам нищо против и да ъплоудвам, но си нямам представа как да стане. Ако има някой добър човек да ми обясни мисля, че ще бъда полезна и аз на някой по такъв начин. Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кой тракер говорим? Почти във всеки тракер има раздел FAQ или форум, където доста подробно е обяснено как става свалянето/качването на торентите и какви критерии трябва да сте изпълнили за да качвате нови торенти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване