Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програма която симулира ъплоуд за торенти

Препоръчан отговор

А да попитам има ли програма която да ти увеличава ъплоада? Защото аз ъплоадвам с малко, към 1МБ и не ми е достатъчно.Имах един стар акаунт на който ъплоадвах без проблеми с 3МБ а сега не мога да надвиша 1.5МБ има ли някаква разлика от акаутите или може би от тракерите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...
  • Отговори 69
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

като сийдваш!

Това и баба го знае, кажи нещо по сериозно! и моля без коментари от рода че трябвало да сиидваме и такива глупости. Темата е ''Програма която симулира ъплоуд за торенти'' точка по въпроса нека се о

Братле нета ми е 40 кб прави си изводи как едвам си тегля и на отгоре на всичко трябва и да сиидвам. Как си представя6 4е мога да сидвам с колко да сидвам според теб? Айде моля ви се сигорен съм 4е и

Здравейте, извинявам се много, но и аз си смквам торент файлове. Нямам нищо против и да ъплоудвам, но си нямам представа как да стане. Ако има някой добър човек да ми обясни мисля, че ще бъда полезна и аз на някой по такъв начин. Благодаря предварително.

Такава учтива и грамотно написана молба не трябва да се пренебрегва.

След като свалиш файла, просто недей да изтриваш или да спираш торента. Остави го, и той автоматично започва да се сийдва - така други хора могат да го теглят от теб. Не зная какъв торент клиент ползваш, но би трябвало срешу торента да ти пише статуса - "Seeding" , "Downloading" , или нещо друго.

А ако имаш предвид да качваш свои торенти - трябва да видиш в правилата на тракера дали ти е позволено, и как точно става.

Редактирано от suggs (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Ползвам TrackerPro от години и все още не са ме хванали.

Целта е да качваш до толкова, колкото да не се усъмнят.

Давам пример. Сваляш филм 1 ГБ и качваш до 2 ГБ. Настройките са ми по 1 ГБ на половин час. Като станат 2 ГБ спирам и трия торента. Така за всеки торент.

В момента имам 400 ГБ качено само с тази програма и 300 ГБ свалено. (Просто не свалям много :P )

Нормално е ако нагласите за половин час да праснете 50-100 ГБ и после как ме хванаха biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.raymond.cc/blog/archives/2006/07/28/another-tool-to-cheat-bittorrent-ratio-by-spoofing/

Идеалната програмка ....... Туй за добавяне на линк НЕ РАБОТИ !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОК.почто стана ясно че tracker pro е програмата но откаде да си я сваля и как се ползва,ще сам много благодарен ако някой отдели малко време и да ми обясни с по прости думи,благодаря предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Искам да попитам за програма за релаен сид,зашто то със у-торета сида ми е 40-ка а със опера 200-ка,на един и съшти торент,нешто подобно на у-торент програма.Благодаря прежарително !!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Здравейте на всички Downloadari! :speak:))

и аз съм клиент на програмата TrackerPro и съм много доволен буквално за седмица станах супер потребител в един тракер :cool:

но имам проблеми с един руски тракер ''http://torrents.ru/'' при тоя тракер явно програмата недейства.

Бихте ли ми казали с каква програма да си променя рейта там!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички Downloadari! :snowballfight:))

и аз съм клиент на програмата TrackerPro и съм много доволен буквално за седмица станах супер потребител в един тракер :)

но имам проблеми с един руски тракер ''http://torrents.ru/'' при тоя тракер явно програмата недейства.

Бихте ли ми казали с каква програма да си променя рейта там!

като сийдваш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:sobbing: Мисля, че на мен не ми трябва подобна програма, защото свалям с 2мб/с и качвам 2мб/с -независимо дали свалям от замунда,арена или от някъде другаде и независимо дали торента има 1 или 1000 сийда-незнам защо така? Дали е от самия нет (на 16мб съм)?В арена коефицента ми е 3,70(свалено 6гб качено 26гб) а в замунда 2,314(свалено 304гб качено 704гб)-дали зависи и от това?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като сийдваш!

Това и баба го знае, кажи нещо по сериозно!

и моля без коментари от рода че трябвало да сиидваме и такива глупости. Темата е ''Програма която симулира ъплоуд за торенти'' точка по въпроса нека се обсъжда само това да се помогне на хората а не да слагате off topic!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък ще ти кажа че ние 6 човека ползвахме 1 бтк през рутер и както бях орязан на 8кб ъплоад, така рейтинга ми все около 1 си беше (естествено имаше и такива съседи като тебе - Системата "дръп и беж")...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз пък ще ти кажа че ние 6 човека ползвахме 1 бтк през рутер и както бях орязан на 8кб ъплоад, така рейтинга ми все около 1 си беше (естествено имаше и такива съседи като тебе - Системата "дръп и беж")...

Братле нета ми е 40 кб прави си изводи как едвам си тегля и на отгоре на всичко трябва и да сиидвам. Как си представя6 4е мога да сидвам с колко да сидвам според теб?

Айде моля ви се сигорен съм 4е има и други като мен/!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези програми са излишни,има достатъчно тракери със свободно сваляне в които може да намериш всичко.А в Замунда имат "Happy Hours" за потребителите на "Vivaкомпот" на който все още съм и аз.

Как въпреки ниските си скорости да бъдем полезни на p2p общноста?

Никой не ви е виновен, че имате ниски ъплоуд скорости. Старайте се да сийдвате всеки торент до коефицент (съотношението качено/свалено) поне до 1.00. Сваляйте в "Happy Hours" - от 12:00 до 17:00 през делничните дни (тогава не се отчита сваленото) и сийдвайте постоянно. Повечето торент програми могат да бъдат настроени в кои часове да свалят и в кои да качват.

За повече информация ######

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Апелирам да се говори по темата, а темата напомням, че е: ''Програма която симулира ъплоуд за торенти''!

а моя въпрос беше: '' Здравейте на всички Downloadari! ))

и аз съм клиент на програмата TrackerPro и съм много доволен буквално за седмица станах супер потребител в един тракер

Бихте ли ми казали с каква програма да си променя рейта там! ''

а не искам някой да ме поправя и да ми казва какво да правя извън въпроса ми!

Сигорен съм, че и другите потребители са на това мнение!

Надявам се да има точност и коректност към всички!

И моля по-малко off topic за да може човек по лесно да намира информацията която му трябва без излишни глупости!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Аре плс кажете с TrackerPro там на options колко трябва да направя Upload Step?? :)

Редактирано от Raighnar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване