Премини към съдържанието
mude

Търся програма за клип в клип

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся някаква програма  в която мога да сложа  един клип в друг клип.  На картко идеята ми е следната. Ще направя клип от  50-60 снимки и  понеже  някои снимки са  във формата на телевизори/таблети/телефони и искам да направя  така че екрана на тези телевизори/таблети/телефони да сложа клип който да върви. И понеже не знам как реално на снимките които ще направя  на клип, как да им сложа допълнителен клип и то точно да изглежда все едно на екраните върви. Приемам помощ от всеки  и дано сте ми разбрали мисълта .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демек имаш набор от снимки, те ще са в клип, искаш да направиш така, че сякаш на екраните на тези таблети/телевизори да върви някакъв друг клип? Правилно ли съм разбрал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това щях да ти препоръчам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това щях да ти препоръчам, щото е безплатна!

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:)

Колега, айде да не спамиме и да объркваме само питащият. Никъде не съм кавал, че е безплатно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вегас наистина е най-добрата, ако се прави нещо със снимки, тя за друго не става.

Иначе почти всички програми за слайд би трябвало да поддържат опцията за снимка в снимка, това което искаш да правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.