Премини към съдържанието
_D5

Коя е най апетитната промоция в момента?

Препоръчан отговор

Значи наскоро ми попадна каталог на офис1суперстор и видях доста евтини предложение, но реших да се допитам тук преди да реша да купя нещо. Сега съм на би кънект, но нямам против да мина на глобул 30+, пък и апарата ми е доста доста стар сименс а52 и плаче за смяна. Въпросът ми е да ми препоръчате най добрата промоция на нов телефон със или без глобул 30+, няма значение, просто машинката да е добра и да е максимум до 100 лв.

Благодаря на тези които ще се позанимаят да пишат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи наскоро ми попадна каталог на офис1суперстор и видях доста евтини предложение, но реших да се допитам тук преди да реша да купя нещо. Сега съм на би кънект, но нямам против да мина на глобул 30+, пък и апарата ми е доста доста стар сименс а52 и плаче за смяна. Въпросът ми е да ми препоръчате най добрата промоция на нов телефон със или без глобул 30+, няма значение, просто машинката да е добра и да е максимум до 100 лв.

Благодаря на тези които ще се позанимаят да пишат.

<{POST_SNAPBACK}>

На сайта на GloBul избора е ограничен, по-добре отиди в някой магазин на Germanos или виж на техния сайт какви промоции апарат+абонаментна програма текат в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.