Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Попаднах на една похвала и ще я постна тук, защото според мен е важно да знаем какво е мнението за сайт-а и как е представян пред аудиторията..

" kaldata.com ще помогне и по софтуерни въпроси и по уебтеми. Бързата реакция на участващите във форума показва, че той си има редовните участници, значи на него може да се разчита. Статистиката също е похвална - публикувани общо 101 320 съобщения и 17 417 регистрирани потребители" PC World 03/06

Това го поставя на второ място в БГ след hardwarebg.com с 53 565 теми 671 251 мнения и 12 447 регистрирани потребителя. За мен тези 2-3 изречения значат че хората, които се трудят за развитието на сайт-а или помагат просто за удоволствие не са забравени и получават благодарност за заслугите си. Казвам браво на всички и нека продължават да дават всичко от себе си за нас - потребителите, а ние да ги улесняваме с каквото можем и да правим "работата" им по-приятна :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попаднах на една похвала и ще я постна тук, защото според мен е важно да знаем какво е мнението за сайт-а  и как е представян пред аудиторията..

" kaldata.com ще помогне и по софтуерни въпроси и по уебтеми. Бързата реакция на участващите във форума показва, че той си има редовните участници, значи на него може да се разчита. Статистиката също е похвална - публикувани общо 101 320 съобщения и 17 417 регистрирани потребители" PC World 03/06

Това го поставя на второ място в БГ след hardwarebg.com с 53 565 теми 671 251 мнения и 12 447 регистрирани потребителя. За мен тези 2-3 изречения значат че хората, които се трудят за развитието на сайт-а или помагат просто за удоволствие не са забравени и получават благодарност за заслугите си. Казвам браво на всички и нека продължават да дават всичко от себе си за нас - потребителите, а ние да ги улесняваме с каквото можем и да правим "работата" им по-приятна :)

<{POST_SNAPBACK}>

Радвам се, че съм спомогнал мъъъничко и аз :P за тази радостна статистика! ;) :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да кажа едно голямо браво само.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

каква е точно класацията кои са участващите и т.н. може ли да споделиш :clap: а колкото до форума - и аз съм на мнението че тук получаваш бърз отговор на въпроса си и искам да благодаря на всички ви :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Класация на най-добрите БГ форуми, разделена на категории. Като в тази сме само ние и hardwarebg.com - 2 сайта от цяла България си е добра статистика. Другите сайтове за са запознанства, лафче и т.н., но не смятам че е нужна цялата статия (пък и тя е 2 листа PC World формат :wors:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaldata is THE BEST!!!

Благодаря на всички в калдата и искам да кажа едно голямо БРАВО !!! :wors::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Специално за екипът на kaldata.com

"Когато те вдъхновяват велика цел,

изключително начинание,

мислите ти разчупват своите окови;

духът ти не знае граници,

съзнанието ти полита във всички посоки

и ти се озоваваш в нов, велик

и чуден свят.

Спящите сили, способности и таланти

оживяват и ти откриваш, че си

далеч по-велика личност,

отколкото някога

си мечтал."

:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БраВо БраВо БраВо и пак БРАВО на целия екип и потребители:clap::clap::clap::):yanim::yanim::wors::wors::wors:

Редактирано от Biased (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, браво и за това че е достъпна от чужбина. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.