Премини към съдържанието
duvi

Бихте ли отишли на летен лагер?

Препоръчан отговор

По-големите от нас знаят какво е било по летните лагери тип = Планинска местност. Вие по-малките бихте ли се навили да отидете 10 дена в планината и да прекарате страхотно на палатка да се научите да оцелявате в планинска местност. Да се научите да четете карта да се справяте с компаса и ножа.. Един вид бихте ли дали примерно 200 лв. за 10 дена да бъдете скаут. Оторизирани инструктори да ви покажат тайната на оцеляването.. и най вече да се запознаете с нови хора, да изкарате 10 незабравими дни с хора като вас около лагерният огън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз винаги съм била "ЗА" всякакъв вид екзкурзии, независимо дали е планина, море или просто друг град. Обичам природата много и бих отишла на такъв лагер. Не само, че ще е приятно, но и полезно, щом ще се научат толкова неща. Кой знае, някой ден, може да ми потрябват някъде :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е лошо като идея,но не е за мен,аз като съм на почивка искам да си почина.Не е за мен да катеря баирите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще съм първия навит!Най-много от всичко обича екскурзии,пък където ще да са!Освен това съм бил на лагери и си искарах супер, тъй че не ми трябва много обеждаване!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре. Прибавете към това 10 дневно лагерче.. камуфлаж, тактическа жилетка, оръжия тип спрингови, няколко отбора, тактически учния, спускане с въжета по отвесни скали, пресичане на река, скачане с парашут, 2 дена по двойки оцеляване само с нож и кукичка бихте ли го направили >??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам така-приключението ме изкушава,но каквато съм си бъзла.....може би не :clap:

Но ако не ми зависи живота от това.........пак не.....не знам...всъщност....не,не по-добре да си стоя вкъщи на безопасно :clap:

Редактирано от dundi_d (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добре. Прибавете към това 10 дневно лагерче.. камуфлаж, тактическа жилетка, оръжия тип спрингови, няколко отбора, тактически учния, спускане с въжета по отвесни скали, пресичане на река, скачане с парашут, 2 дена по двойки оцеляване само с нож и кукичка бихте ли го направили >??

<{POST_SNAPBACK}>

Още повече се заинтригувах и със сигурност бих пробвала :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

С такива екстри как да пропусна!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен идеята ми харесва. Обичам всякакви екскурзии и такъв лагер не бих отказала :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра е идеята. И останалите допълнения стават, само за скачането с парашут малко се съмнявам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с кеф ще ги дам тези пари за такава екскурзия защото предполагам ще е супер а пък и на планина чист въздух и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти пък, кой черпи - duvi много ясно :) Идеята е много добра и аз бих се съгласил да го направя! Успех в начинанието и ако се организира нещо драснете в темата я телефонче я mail..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, с приятели на всякъде и при всякакви условия е забавно и става купон. :):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да поясня, че няма да се играе Пейнт бол а Страйкбол (Айрсофт) ако не знаете какво е това ето разгледайте

http://shipka.airsoftbulgaria.com

http://gurkha.airsoftbulgaria.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда интересно.Ако се налага и на това ще играем.Падам си "инвалид" в спортните мероприятия,ама ще положа усилия. :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми аз съм бил скаут ама ... организацията ни се поразпадна sad.gif пък и баща ми е планински спасител така,че обичам природата на България! И бих дал 200 лева , макар че може и без тях :down: !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.