Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет!

Наскоро научих какво е root-ването и колко предимства има root-нат телефон/таблет. Опитах се да намеря информация за root на таблета от заглавието, но явно е твърде неизвестен за да има root за него. Някой знае ли как да се справя с проблема?

Редактирано от Тодор. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отключен ли е bootloader-ът и какво позволява recovery?

Съжалявам, но не съм много напреднал в тези технологии. По -  подробно може ли да ми обясните каква информация точно Ви трябва?

Редактирано от Тодор. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Дали някой е намерил отговор как се руутва този таблет?

Ако ли не - дали е възможно да променим/изключим проверка на лиценз за дадено приложение, без да имаме руут достъп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. Ако го оправят от ви*аком ( :brick wall:)  ще го пробвам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да помогнете с нещо че имам един ппроблем с тая китайска джунджурия :) Няма да пиша пак наново всичко и да прикачам снимки за трети път и тук. Ето линк към проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sofianec
      Здравейте, 
      Имам въпрос, свързан с избора на поялник. Занимавам се от известно време с Arduino проект и често ми се налага да запоявам различни елементи и интегрални схеми (засега TH). Ползвам поялник Parkside от Lidl 40W.  Проблемът е, че е без терморегулация и постоянно работи на макс (понякога разтапя защитното покритие на платката). Човката постоянно се овъглява и престава да топи тинола, а като я зачистя с шкурката се изтънява и окислява. В училище се занимаваме с проектиране на PCB-та с OrCAD, а и ми е хоби да се занимавам с поправка на компютри. Ще ми се да си взема по - хубав поялник (станция) с терморегулатор. Заделил съм 150лв, но не съм решил каква. Искам да е с тънка човка, за да мога да сменям SMD елементи и интегрални схеми (например чип на Arduino Uno). Видях в Елимекс GORDAK 952 (китайска) даже има и пистолет за горещ въздух, но по форумите имаше хора, които се оплакваха, че давала фира със захранването (други казваха че нямали проблем с нея от 4-5 години). Чух че Weller били светило в тази област, но са им скъпи уредите. Някои препоръчваха техен поялник, закачен за китайска станция (например CT 936) заради качествената човка. Очертава се да използвам поялника все по - често. Пистолетът за горещ въздух е плюс, лесното разпояване. Моля някой ако има опит с тези или други поялници да ми каже какво да си взема и евентуално какъв пистолет за горещ въздух би ми свършил работа. Чувал съм за разпояване с вакуум помпа за калай, но никога не съм виждал, та ако някой има яснота по въпроса да сподели  А и какво ви е мнението за втората употреба от OLX?
      http://www.stbbg.com/?page_id=21&record_id=7347
      http://elimex.bg/product/121145/stantsia-za-zapoyavane-i-razpoyavane-952-gordak.html

Благодаря предварително!
    • от Niderland
      Здравейте на всички. Искам да помоля някой, който разбира от тези неща да направи една конфигурация.
      Бюджет 2000 - 2500 лв.
      Компютъра ще се ползва предимно заинтернет, фимли, телевизия и музика (Човека има някаква огромна плазма и аудио системи).
      Няма да овърклоква
                             2.2. До колко държите на тишината -- Ще е включен през повечето време - възможно най тих.
                             Има монитор 1920х1080
            Ако може да предложите една конфигурация със следните компоненти:

Дъно ASUS
      Процесор  Intel 4 ядрен
      Видеокарта AMD 2 гигабайта
      RAM  8 гигабайта
      Захранване  700 - 750 вата
      SDD 100 - 120 гигабайта
      DVD - 30 -50 лв.
      Кутия 200-250 лв.

И най-важно да може да се инсталира Win 7  (Поне това иска, не е голям почитател на W10)

• от qazwsx qazwsx
      Преди няколко дни при работа таблета ми показа съобщение за изтощена батерия. Исках да дочета абзаца и тогава да включа зарядното. В това време той блокира. Заредих батерията, но той продължи да блокира в съвсем начален етап. Занесох го на специалист, който го рестартира от "корена", но при по-големи файлове или приложения, като интернет проблема остава с или без включено зарядно.
      Може ли някой специалист да ми каже коя е най-вероятната причина за това: остаряла батерия (над 4 год.), възникнали в следствие на това грешки в ОС или не дай боже повреден процесор.
    • от Rostislav15
      Здравейте имали друга надеждна програма за root на телефон овен kingroot, защото не успявам да го рутна с тази програма. Пробвал съм и с мобилната версия и с тази за компютър но ми дава някаква грешка. Ако може да кажете някоя друга програма или да кажете от какво може да е и как да го направя ще ви бъда много благодарен.
      Също така искам да спомена че знам какво означава root и съм слагъл на други телефони.
    • от Not My Fault
      Така, това за мен е доста трудно. Преди не съм споделяла на много хора за това. Единствено двама човека от обкръжението ми знаят за това. И все пак никой не е желал да стигне до дъното на всичко. Да, говоря за самоубийство. Аз съм на 14 години, не съм като другите тийнейджъри, харесвам рок, рап и метал, обичам видео игри, обожавам да рисувам и пиша. Не съм най-силният ученик и малко ме е срам, че го признавам. Майка ми е доста разочарована от този факт, както и баща ми. Писането и рисуването ми се отдават и аз правя това през повечето време, ако не чета някоя книга или се взирам през прозореца със слушалки в ушите. Повечето хора ми лепват етикета, за който повечето от вас вече си мислят - "Емо". Да, така е , доста съм емоционална и плача често, режа се и нося единствено черно. Цял живот ме подиграват за това, което съм и интересите, които имам. Не го приемах лично отначало, но с течение на годините... Приемам всяка дума и в интерес на истина и аз самата мисля отрицателно за себе си. Мразя се. Мразя всичко, което съм, тялото си, кошмарите си, мислите си, гласа си, общо взето - всичко. Та, да, доста дългичко е това, което пиша, но наистина искам помощ. Опитвала съм не веднъж да се самоубия и все още искам да сложа край на живота си. Но всеки път, щом опитвах - нещо ставаше и всичко отиваше по дяволите. И двамата човека, които знаят, казват, че съдбата просто иска да живея. Ами ако аз не искам? И аз наистина не искам. Моля ви, помогнете ми, защото знам, че има хора, които ме искат жива. Може би. Моля, не казвайте, че това е просто фаза, защото не е и истински боли. Живота е пред мен, но аз не искам да го изживея. Надявам се да поискам, но нямам възможност да платя на психолог или да говоря с някого. Трудно ми е, за това търся помощ тук. Моля ви. Не се шегувам с това и искам помощ.
      Благодаря ви ако сте стигнали до края. ~
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.