Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвет за нов монитор

Препоръчан отговор

Какво най-добро ще ми предложите до 370лв.? До 23 инча ми е достатъчен. Картата ми е HD 7870. Като за начало се колебая между http://www.emag.bg/desktop-pc-monitori/monitori-lcd-led/led-monitor-dell-23-wide-dvi-cheren-u2312hm-product  или http://www.emag.bg/desktop-pc-monitori/monitori-lcd-led/monitor-led-ips-philips-21-5-wide-dvi-slim-cheren-cherry-227e4qsd-product . Някакви други предложения до тази цена?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Взимате този монитор: LED  Dell 23'', Wide, DVI,  U2312HM По-добър вариант от този не мисля, че има. Перфектен за цената си, няма да съжалявате, много добри отзиви.

Поздрави! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взимай Дела , единствено провери из сайта , как можеше да спечелиш ваучер на стойност 25лв(и да вземеш още по-евтино монитора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взимай Дела , единствено провери из сайта , как можеше да спечелиш ваучер на стойност 25лв(и да вземеш още по-евтино монитора.

Ако е регистриран в eMag и се е записал с имейла си за техният седмичен бюлетин, почти е сигурно, че ще получи ваучър/15 цифрен/ който след това се представя със стоката, която иска за закупи. Ваучърът има деиствие за определено време /25 лева/ Аз до сега имам два и така не съм се възползвал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е регистриран в eMag и се е записал с имейла си за техният седмичен бюлетин, почти е сигурно, че ще получи ваучър/15 цифрен/ който след това се представя със стоката, която иска за закупи. Ваучърът има деиствие за определено време /25 лева/ Аз до сега имам два и така не съм се възползвал.

За съжаление това с ваучера за 25 лв. е минало. Вчера си поръчах нещо от еМАГ и бях автоматично регистриран , а утре ще получа стоката ( и то скъп продукт ) , но ваучер за 25 не получих.

А иначе DELL-а е идеален. Матов екран - Dell UltraSharp U2312HM

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление това с ваучера за 25 лв. е минало. Вчера си поръчах нещо от еМАГ и бях автоматично регистриран , а утре ще получа стоката ( и то скъп продукт ) , но ваучер за 25 не поВчера получих вторият ваучър и бих ти го предоставил, но носи моят имеил адрес.Ако искаш, мога да ти го пратя на лично за да видиш.лучих.

Вчера получих вторият и бих ти ги предоставил, но носят моят имеил адрес. Все едно, че са поименни. Мога да ти го пратя на лично за да се увериш.

Вече си съгласен, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е супер ама аз таквоз чудо не получих . Странно защо !? :sobbing:

Получих това:

Здравейте, Р... .....,

Успешно се абонирахте за нашият електронен бюлетин! Всяка седмица получателите на бюлетина участват в игра с награди. Повече информация ще намерите на нашата Facebook страница. Следете най-новите промоции! Чакаме Ви в еМAG.bg!

Кликнете тук, за да започнете да пазарувате!

Благодарим Ви,
Екипът на eMAG "

... и после имейл за потвърждение на поръчката .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е супер ама аз таквоз чудо не получих . Странно защо !? :sobbing:

Колегата да ни извини, защото не пишем за монитора, но за него е ясно - Просто е чудесен и не би трябвало да се замисля за монитора. А ти  със сигурност ще получиш някой ден ваучър, щом си закупил скъп продукт. Не е задължително веднага или не си ме разбрал от моят пост. В случая е важно да им получаваш седмичната реклама на имейла.Само така ще получиш.

Редакция: Горе някъде вдясно приеми получаване на седмичен бюлетин , като в полето напишеш своя имеил адрес. Това е всичко. Има много примамливи предложения със по 100 и кусур лева надолу! Махам снимката, за да не се приема като реклама!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок , разбрах и благодаря. Извинения и от мен ! А монитора е пефектен и аз съм с него от 1 година (виж подписа ми). Ако те интересува нещо за него питай. Ето още едно ревю - ЦЪК

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване