Премини към съдържанието
spasov2

Проблем със WinRar.

Препоръчан отговор

Когато пусна архиватора WinRar,ме предупреждават че ако не си купя лиценз в 20 дневен срок ще се деинсталира от компютъра.Как да се справя със този проблем защото архиватора наистина ми е нужен.Благодаря ви предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато пусна архиватора WinRar,ме предупреждават че ако не си купя лиценз в 20 дневен срок ще се деинсталира от компютъра.Как да се справя със този проблем защото архиватора наистина ми е нужен.Благодаря ви предварително! :)

<{POST_SNAPBACK}>

Не се деинсталира. Прочети внимателно! Пише че трябва или да си я купиш или да я деинсталираш. Иначе няма да имаш проблеми и можеш да продължиш да си я ползваш.Само дето ще ти излиза едно прозорче постоянно и ще те предупреждава за това. Затваряш го и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам WinRar и ми излиза подобно съобщение но вече отдавна е изтекъл срока в него а програмата си действа на 6 затова мисля че няма нужда да му се плашиш cool.gif

ПС : Колегата отгоре ме изпревари със секунди biggrin.gif

Редактирано от g00g0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

dragozow

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем с него, значи инсталирам си го и отивам хващам няколко файла и искам да ги разархивирам, натискам десен бутон, ама не ми дава опцията за разархивиране ;) А трябва да разархивирам няколко файла едновременно, как да го направя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако някой от файловете не е архив, нормално е да не ти даде... иначе не мисля, че трябва да има какъвто и да било проблем... при мен с 4-5 архивни файла си има опция за разархивиране. Всъщност какъв е проблема да ги разархивираш поединично...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ако някой от файловете не е архив, нормално е да не ти даде... иначе не мисля, че трябва да има какъвто и да било проблем... при мен с 4-5 архивни файла си има опция за разархивиране. Всъщност какъв е проблема да ги разархивираш поединично...

Ми нали по пощите ти дава да пращаш по 8мв и ние си режин нещата дето искаме на части в архивчета за да ги разпратим, та немога поеденично, щото всичките са всъщност едно нещо. А няма нито за екстрактване нито за архивиране, нищо не дава май при инсталацията съм омазала нещо ама незнам кво ;)

Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да си омазала нещо при инсталацията... а иначе по принцип архив направен на части не е нужно да маркираш всички - достатъчно е да маркираш първата част и да й кажеш да се разархивира, а тя автоматично ще си намери другите части, ако са в същата папка или ще те попита къде може да бъдат в случай, че не са там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Възможно е да си омазала нещо при инсталацията... а иначе по принцип архив направен на части не е нужно да маркираш всички - достатъчно е да маркираш първата част и да й кажеш да се разархивира, а тя автоматично ще си намери другите части, ако са в същата папка или ще те попита къде може да бъдат в случай, че не са там.

Е тва за първата част не го знаех :speak: мерси много, станаааааааааааа, супер си :clap::wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.