Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да! Аз определено обичам да слушам бг музика!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам много любими песни, но сякаш най ми е на сърце Bon Jovi - Its my life

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

О, любима песен ли?

Не е една, но да кажем, че най-любима ми е My Immortal на Еванесънс заради адски красивият, чувствен и изпълнен с емоция ангелски глас на Ейми, който на моменти те кара да настръхнеш, и уникалният скрит смисъл в текста на песента, който много често успява да ме разплаче (да, макар, че е дооста трудно). Даже толкова ми е влязла песента под кажата, че се научих да я свиря на пиано, въпреки, че не мисля, че съм особено добър.

Между другото, много искам да видя Еванесънс в България някога, би било уникално. Доста голям фен съм и, даже се съмнявам дали не са ми любимата група, но за това може да се поспори.

Другата ми любима песен може би е Sweet Child O' Mine на GnR заради уникалното съчетание на вокалите на Аксел Роуз с музиката, която също така е гениално измислена, и не на последно място е разбира се и текста.

И не на последно място, друга песен която винаги ме разбива на макс - Уиски в буркана на Металика. :)

Редактирано от programings (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На металика уйскито в бурканя е най-смотания кавър. Оригинала е далеч далеч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

На металика уйскито в бурканя е най-смотания кавър. Оригинала е далеч далеч.

Абе баш така не е сега. :D

Харесва ми как го свирят. През 2010 обаче не го изсвириха като идваха, което е гадно. Свирят го само в Ирландия, защото оригинала си е ирландска народна песен де.

Ето една интересна импровизация.

Редактирано от programings (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=OJgiz-GFFpE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според вас тази песен от филма "stoker", готина ли е? 

Аз когато изгледах филма и в края започна да звучи тази песен на dvd-то и самата мелодия/бас звучи някак си готино и модерно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уау... много са. Korn - Word up!; Limp Bizkit - Eat you alive и Behind blue eyes; Linkin park - One step closer, Nobody's listening, Points of authority..... много са от тях. AC/DC - Thunderstruck, Big gun, Back in black.... Също са много...

Абе кой въобще успява да посочи САМО ЕДНА песен??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В 0:50 часа ли започва купона.Нямаш си на представа колко ракия и вино се леят подиря и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...