Премини към съдържанието
Black Power

Въпрос за поставяне на парола на архив създаден със 7zip

Препоръчан отговор

Питането е сленото - как да поставя парола на архив създаден със 7zip. Ако е възможно, моля обяснете защото не можах да открия подобна опция в настройките на праграмата. Бъркам ли нещо??? Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маркираш папката/файла -> десен бутон -> 7-Zip -> Добавяне към архив...

-> на раздел Криптиране, ще видиш полета Въведете парола и Въведете повторно парола -> въвеждаш на двете места паролата -> натискаш ОК.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не намирам раздел - Криптиране. Странно? То за това и отворих темата!!!

Маркираш папката/файла -> десен бутон -> 7-Zip -> Добавяне към архив...

-> на раздел Криптиране, ще видиш полета Въведете парола и Въведете повторно парола -> въвеждаш на двете места паролата -> натискаш ОК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, на не достигам до прозореца , който си публикувал. Попадам на няколко елементарни опции и това което съм приложил. Обърнах праграмата на опаки и нищо. Май ще търся друга алтернатива.

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, на не достигам до прозореца , който си публикувал. Попадам на няколко елементарни опции и това което съм приложил. Обърнах праграмата на опаки и нищо. Май ще търся друга алтернатива.

Дал съм ти ясни инструкции какво да направиш. Явно не четеш внимателно.

Написано ти е да дадеш десен бутон в/у това, което възнамеряваш да архивираш и от контекстното меню да избереш 7-Zip. Оттам Добавяне към архив .... и ще видиш менюто показано на снимката, която съм дал по-горе.

Направи всичко това и ако не стане снимай какво ти излиза.

Редактирано от angel* (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уфф - е га ти нещото!!! 

Справих се успешно за което благодаря. Една изпусната отметка в "инструменти" - "настройки" - "7 zip" не позволяваше да се отвори споменатия от теб диалогов прозорец

Отметката е "Добавяне към архив"

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.