Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Black Power

Въпрос за поставяне на парола на архив създаден със 7zip

Препоръчан отговор

Питането е сленото - как да поставя парола на архив създаден със 7zip. Ако е възможно, моля обяснете защото не можах да открия подобна опция в настройките на праграмата. Бъркам ли нещо??? Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маркираш папката/файла -> десен бутон -> 7-Zip -> Добавяне към архив...

-> на раздел Криптиране, ще видиш полета Въведете парола и Въведете повторно парола -> въвеждаш на двете места паролата -> натискаш ОК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не намирам раздел - Криптиране. Странно? То за това и отворих темата!!!

Маркираш папката/файла -> десен бутон -> 7-Zip -> Добавяне към архив...

-> на раздел Криптиране, ще видиш полета Въведете парола и Въведете повторно парола -> въвеждаш на двете места паролата -> натискаш ОК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, на не достигам до прозореца , който си публикувал. Попадам на няколко елементарни опции и това което съм приложил. Обърнах праграмата на опаки и нищо. Май ще търся друга алтернатива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам, на не достигам до прозореца , който си публикувал. Попадам на няколко елементарни опции и това което съм приложил. Обърнах праграмата на опаки и нищо. Май ще търся друга алтернатива.

Дал съм ти ясни инструкции какво да направиш. Явно не четеш внимателно.

Написано ти е да дадеш десен бутон в/у това, което възнамеряваш да архивираш и от контекстното меню да избереш 7-Zip. Оттам Добавяне към архив .... и ще видиш менюто показано на снимката, която съм дал по-горе.

Направи всичко това и ако не стане снимай какво ти излиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уфф - е га ти нещото!!! 

Справих се успешно за което благодаря. Една изпусната отметка в "инструменти" - "настройки" - "7 zip" не позволяваше да се отвори споменатия от теб диалогов прозорец

Отметката е "Добавяне към архив"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.