Премини към съдържанието
Jkal

Marlboro по-евитини... с нова цена ? (Не е Реклама !)

Препоръчан отговор

Здравейте...

Пушач съм и пуша от няколко месеца  Marlboro Gold Touch (известно като черното малборо) и вчера като си купувах от моите цигари видях, че са намалени от 5.30 на 4.60.  В нета не намерих никаква информация. Ясно е, че цената ще ме устройва.. щом е за намаление ;д

Но всепак.. някой знае ли защо са му сменили цената ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше ли бандерол?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше .. сега говорих с 1 приятел чак от Варна и там цената била същата. Но другите цигари от Малборо са си със същите цени. Става въпрос само за черното..

Сега намерих информация... http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2044869

ето за какво било :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е малко и вий да сте на далавера - дет се набутвате все още за цигари

:P

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм на тютюн от 2 години вече и съм много доволен . 7 лева  ми излиза на седмица ... А преди по 2 кутийки на ден 10 лева на ден .. ужас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, защо не се опитате да ги спрете? Пропуших в женска компания и ми остана като навик да пуша Карелия Слимс или по бутките известна като "Шарената Карелия" От поне 2 месеца, възможно е да са и 3 вече, не съм палил. Да, трудно е, да кофти е, ама има момент в който спира да ти дреме, Това е момента в който знаеш, че все пак си се отървал... ска се воля, иска се постоянство и нерви... Знам... Опитайте се, определено ще ви е по-евтино от тютюн или цигари контрабанда или от каквито и да са намаления...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.