Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MorTimaR

Мнения за рутери D-LINK DIR-615 и ZyXEL NBG-418N

Препоръчан отговор

Здравейте до сега бях с рутер ТП линк ВР740n но нещо сдаде багажа :( .

Сега се чудя кой от двата рутера да избера D-LINK DIR-615 или ZyXEL NBG-418N,

Ако някои има наблюдения върху тези двата или някои в този ценови диапазон ( до 50лв) моля да ги сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да избереш в този ценови диапазон ще е все тая. Не очаквай кой знае колко по-добро от въпросния ТП Линк (със същия съм). :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 615 съм от година-2 лаптопа,2 десктопа и ТВ-работи,както казва колегата "за 50 лв-един дол дренки".Имат няква поддръжка,ъпдейтвах фирмуера преди 2-3 месеца,явно са актуални за производителя,но не е правил проблеми нито със стария,нито с новия са вкарали нещо съществено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крайна цена 66,00 лв. Малко над бюджета, но не е лошо рутерчето за тези пари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да така може да е, но както казах всичко в този ценови диапазон е посредствено. Личното ми мнение, че хубавите маршрутизатори започват от 100 лв нагоре. Обхвата им е по-добър, а и са с по 1 Гбит суич портове, което вече може би се води за стандарт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.