Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся достоен заместник на NVIDIA GeForce 9600 GT. Може и нещо втора ръка но държа да е пълен комплект и с остатъчна гаранция.

Конфигурацията е средно статистически домашен компютър използван за всичко по малко.

Процесора е QuadCore AMD Phenom II X4 Black Edition B55, 3440 MHz (16 x 215)

Монитора BenQG2222HDL 1920 x 1080.

Захранването е достатъчно,кутията е широка и с добър въздушен поток, останалите части са без значение.

Бюджета е 130лв + 10-15лв за доставка.

ASUS 1024M GT630-1GD5 PCI-E - http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&path=1_13&product_id=334&sort=p.price&order=ASC

ASUS 1024M EAH6670/DIS DDR 5 PCI-E - http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&path=1_13&product_id=350&sort=p.price&order=ASC

Не робувам на марки,избирам по цена, това са най-евтините предложения в сайта до 130лв с ДДР5 памет.

Чудя се коя от двете да избера, знам какво да очаквам от карта за тази цена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

630 по-евтино и с безплатна доставка. и модела на Gainward за които не знам какво да мисля... Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

9600 е доста стара но се водеше геймърска. Тези двете не чак толкова, даже по скоро не. Задължително ли нова се търси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и нещо втора ръка но държа да е пълен комплект и с остатъчна гаранция.

9600 си ми върши перфектна работа но не поддържа DX11................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно, за какво ти е DX11? С тия слаби карти няма да може да се играят подобни игри. Смисъла ми се губи някъде. А и разликата между 9600GT  и споменатите от теб е много малка. Лично аз бих събрал още малко парички за нещо наистина по-добро, като да кажем HD7770. Така поне ще имаш полза от тоя DX11, щом като той е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш не просто поддръжка на ДХ11 но и по-добро видео се ориентирай към 7750.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Проблема" е Crysis 3 задължително иска DX11 за всичко останало 9600 си ми върши идеална работа.

Така че карта която поддържа dx 11 и е с малко по добра от 9600 ме устройва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе става, ако вземе две :)

"Проблема" е Crysis 3 задължително иска DX11 за всичко останало 9600 си ми върши идеална работа.

Така че карта която поддържа dx 11 и е с малко по добра от 9600 ме устройва.

Цък

Всички се мъчат с тоя крисис... За какво ти е тоя DX11 на 800x600 , Low настройки? Как ще изглежда ? :) За подобни бенчмарк игри си трябва стабилна конфигурация. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички се мъчат с тоя крисис... За какво ти е тоя DX11 на 800x600 , Low настройки? Как ще изглежда ? :) За подобни бенчмарк игри си трябва стабилна конфигурация. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минимални ефекти и 2 FPS... Какво искаше да покажеш с това клипче? Плюс това показва някакъв хак ужким дето играта не товари, и пак не се е получило. 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отлагам покупката с 15-20 дена и ще се напъна за  HD7770, 1024MB, GDDR5

http://www.emag.bg/komponenti-periferni/pc-komponenti/video-platki/video-karta-sapphire-ati-radeon-hd7770-1024mb-gddr5-128bit-dvi-hdmi-pci-e-product

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отлагам покупката с 15-20 дена и ще се напъна за  HD7770, 1024MB, GDDR5

http://www.emag.bg/komponenti-periferni/pc-komponenti/video-platki/video-karta-sapphire-ati-radeon-hd7770-1024mb-gddr5-128bit-dvi-hdmi-pci-e-product

Изчакай да я пуснат на промоция и я грабвай - цената и тогава е 180лв.

Редактирано от playalistic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка си намерих на много добра цена HD 5770 втора ръка с остатъчна гаранция.

Вторник ще е при мен.

Надявам се с овърклок да закърпя положените до края на лятото.

После ще я дам на племенницата ми, а аз ще си взема нещо по прилично.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Днес сутринта си прибрах от офиса на куриера картата. Снимката е от нета. 

Почистих я смених термо пастата и я забучих в компа.

В първия момент леко се шашнах че температурите и хич не бяха нормални, но като инсталирах правилните драивери заспаха на около 38-40 градуса.

Довечера като се прибера от работа мисля да я по изтормозя. Отивам да чета старите теми за овърклок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.