Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам от около година, година и нещо PayPal акаунт, ползвам си го редовно за разни плащания, но не ми се беше налагало до сега частно лице да ми праща пари по PayPal акаунт. Някой може ли да ми каже как точно става, доколкото разбрах ми иска някакъв "линк за превод" или нещо подобно, от къде трябва да го отворя ? Или изпращането става само с e-mail ? Благодаря ви предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам от около година, година и нещо PayPal акаунт, ползвам си го редовно за разни плащания, но не ми се беше налагало до сега частно лице да ми праща пари по PayPal акаунт. Някой може ли да ми каже как точно става, доколкото разбрах ми иска някакъв "линк за превод" или нещо подобно, от къде трябва да го отворя ? Или изпращането става само с e-mail ? Благодаря ви предварително :)

Само с пощата ви, тя играе роля на номер на сметката ви там

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само с пощата ви, тя играе роля на номер на сметката ви там

А от България вече могат ли да се прехвърлят парите в банкова сметка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А от България вече могат ли да се прехвърлят парите в банкова сметка ?

не разбрах, от къде, от какво, към къде, към какво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не разбрах, от къде, от какво, към къде, към какво

Ами до колкото си спомням, преди май не можеше да се прехвърлят парите от PayPal акаунт в дебитна карта в България, вече възможно ли е това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами до колкото си спомням, преди май не можеше да се прехвърлят парите от PayPal акаунт в дебитна карта в България, вече възможно ли е това ?

Аз съм го правил към Виза Електрон, това е картата с която е обвързана сметката ми в ПейПал. И няма никакъв проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към момента това е и единствената карта, с която можете да изтеглите парите си - Виза Електрон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.