Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, бих искал да ми препоръчате мишка която хем да става за игри хем за работа.Благодаря предварително!  :) 
П.С. Не искам да давам повече от 20-25 лв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре утиди в някой, компютърен магазин и си избери, сам пробвай я , дали ще ти е удобна това е най-важно. Аз съм с някаква delux , за 10 лв. става за игри и работа.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко над бюджета!

CM STORM XORNET GAME MOUSE

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам мишка на Logitech и въобще не съм доволен, голяма рабата, че имат три години гаранция...

По-конкретно мишката е Logitech М185 и като цяло не съм доволен от качеството на изработка и от скрола- като натискаш копчетата и целя корпус на мишката пука, имам чувството, че ще се разглоби в ръцете ми...

Не вярвам горепосочената мишка на Logitech да е по-различна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Logitech B110.

Около 15 пари, три години гаранция.

В момента съм с почти същата от 6 година не е спирала но сега почна да прави проблеми  :) , но няма как всичко си има годност 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Реших да пиша тук и да не отварям нова тема. До сега съм ползвала мишки на А4 tech и съм много доволна само че ми предстои да купя нова защото от много усукване оголвам  кабелите /е все пак работих 3 години с последната/. Харесах си тази:

http://kupi.bg/index.php?page=shop.product_details&flypage=ilvm_fly_showroom_mall.tpl&product_id=258022&category_id=109&option=com_virtuemart&Itemid=82   и ще ви моля за мнение .

Само да добавя че имах мишка с офис бутони и всякакви екстри и освен двата бутона и скрола друго не ползвах. Трябва ми само за работа,а от игрите само в Конквистадор се включвам и още една две по обикновени.

Освен това обмислям да купя и една безжична, която да използвам като дистанционно от леглото, за да пускам филми примерно. Така че дайте мнeние за Rapoo 1090; M 185 Logitech или предложете нещо надежно и не много скъпо. Благодаря Ви предварително момчета  :) .

Редактирано от nellivanova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За удобна и надеждна тази: Logitech M100! A M185 е за лаптоп :D!

Благодаря за отговора, но аз съм свикнала да работя с малки мишки, а M 100 я пробвах огромна ми е и ниска. Освен това писах M 185 защото нея пък ще я ползвам като безжична от дивана примерно от 3-4 метра да пускам филмчета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора, но аз съм свикнала да работя с малки мишки, а M 100 я пробвах огромна ми е и ниска. Освен това писах M 185 защото нея пък ще я ползвам като безжична от дивана примерно от 3-4 метра да пускам филмчета

Извинете, не се съобразих, че имате малка ръчичка :D! Иначе с по-голяма мишка се свиква много бързо и след това малката ще ви се стори неудобна! За безжична тази ми де струва подходяща: М235, а за обикновена тази: B110!

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само имайте в предвид, че мишките често се развалят при Скролера (Централното колелце) много малко са стабилни и издържат повече от две години. То и зависи как се използва, :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам тази:http://www.technomarket.bg/products/09121937/canyon-cnr-fmso01.И съм много доволен! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За удобна и надеждна тази: Logitech M100! A M185 е за лаптоп :D!

Аз не бих препоръчал никоя от евтините мишки на Logitech. Конкретно M100 съм си купувал 2 пъти и двата пъти, след по-малко от година, левият бутон на мишката при еднократно натискане започваше да прави двоен (double click), вместо единичен клик - изключително дразнещ проблем! После се позачетох в коментарите за този модел в Amazon и се оказа че е масов проблем с повечето евтини мишки на Logitech. Жалко, бях фен на марката, на работа от 7 г. ползвам тяхна мишка (от най-евтините) и още работи отлично, но явно и те като повечето производители са снижили доста качеството напоследък, поне що се отнася до ниския клас. Преди години евтините им мишки бяха значително по-здрави...

Редактирано от pvn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не бих препоръчал никоя от евтините мишки на Logitech. Конкретно M100 съм си купувал 2 пъти и двата пъти, след по-малко от година, левият бутон на мишката при еднократно натискане започваше да прави двоен (double click), вместо единичен клик - изключително дразнещ проблем! После се позачетох в коментарите за този модел в Amazon и се оказа че е масов проблем с повечето евтини мишки на Logitech. Жалко, бях фен на марката, на работа от 7 г. ползвам тяхна мишка (от най-евтините) и още работи отлично, но явно и те като повечето производители са снижили доста качеството напоследък, поне що се отнася до ниския клас. Преди години евтините им мишки бяха значително по-здрави...

Проблема с ''double click'' го имах при модела М90! При М100 нямам такъв проблем, но явно си е до бройка! Все пак за 8 евра не може да се очаква кой знае какво качество! При всички производители е така, не само при Logitech! Дори 1 година да издържи, отиваш и си купуваш нова! Няма гаранция, че като си вземеш 2-3 пъти по-скъпа мишка ще изкара повече! А и на мен мишките на Logitech са ми най-удобни за работа!

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 1-2 месеца съм с Logitech M90 и съм доволен. Ползвам я както за работа, така и за игри. :) Удобна е за ръката, скролера е гумиран и с вдлъбнати чертички (грапав) за по-голямо удобство. На пръв поглед мишката не е най-, все пак струва около 15лв. но според мен си заслужава парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм с тази:

A4 D 600X USB BLACK - 9.02 лв.

Има бутонче за регулиране на бързината, и е много удобна. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема с ''double click'' го имах при модела М90! При М100 нямам такъв проблем, но явно си е до бройка! Все пак за 8 евра не може да се очаква кой знае какво качество! При всички производители е така, не само при Logitech! Дори 1 година да издържи, отиваш и си купуваш нова! Няма гаранция, че като си вземеш 2-3 пъти по-скъпа мишка ще изкара повече! А и на мен мишките на Logitech са ми най-удобни за работа!

Поздрави!

Между другото, позачетох се в нета точно за този проблем и във форума на Logitech открих решението. Оказа се, че регистрирането на двойно щракване вместо единично се дължи на натрупване с времето на електростатично електричество. Достатъчно да се духне с уста няколко пъти в отвора под левия бутон на мишката и тъй като човешкият дъх е с висока степен на влажност, това ще реши проблемът.

Не ми се вярваше да стане толкова лесно, но наистина това проработи - пробвах с една от наличните ми Logitech M100 мишки със споменатия проблем и действително се оправи - от около седмица не е давала никакви проблеми :)

Редактирано от pvn (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

преди около 2 месеца си взех мишка за лаптопа Logitech М325 и съм много доволен! Супер е за работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента съм с тази:

A4 D 600X USB BLACK - 9.02 лв.

Има бутонче за регулиране на бързината, и е много удобна. ;)

И аз си взех същата за около 10 лева само че другия им модел A4 N 600X USB BLACK , които работят на всякакви повърхности и съм много доволна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.