Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

здравейте някой може ли да ми намери драйвъра за този модел лаптоп за лан картата защото и в официялния сайт не мога да го открия,ще бъда много благодарен ако някой ми го намери,за операционна система Windows Xp Sp3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не става нито един от дадените по горе....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж от долната страна на лаптопа, ако лепенката със сървис таг-а се чете ще намериш точния драйвер на сайта на Dell. Ако не дай hardware id-то на LAN-ката:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Недко
      Здравейте !

Опитвам да преинсталирам Windows ХР Pro на DELL Latitude D600 (старичък),
      само заради един принтер, който работеше само на този лаптоп.
      Днес за пръв път BIOS-ът не позволява избор на устройство, пренареждане и т.н.

Само превъртам 7-те му страници с Alt+P и упътванията с PgDn и PgUp
       Стрелките и клавишите "u" и "d" за Up и Down не действат.

Какво се прави в такъв случай ? Или какъв е правилният въпрос към Гугъл, примерно ?

Предварително благодаря !
    • от Светлозар Илиев
      Здравейте колеги, имам следния странен проблем с вентилатора на лаптопа ми. Машината (Dell Latitude E5470) ходи за смяна на конектора на вентилаторчето понеже две от 4-те кабелчета бяха прекъснати (по моя вина). До преди този момент вентилатора си е работил безупречно, обикновенно се включваше когато процесора вдигне температура над 65 градуса.
      Ето го и проблема: При пускане на диагностиката на дел, която тества всички компоненти по отделно вентилатора работи, както при тестването на вентилатора така и при тестването на процесора. Според диагностиката вентилатора се е вкл. при 68 градуса темп. при тестването и е стигнал около 2500 оборота (мога да потвърдя защото внимателно се ослушвах и го чух да работи не веднъж, струята топъл въздух също се усещаше). Загадката идва когато реша да пусна стрес тест на процесора когато съм влязъл в ОС (уиндоус 10). Става дума за стрес теста на CPU-Z. Тогава машината прехвърля 70-75 градуса (след което ръчно изкл. теста) без вентилатора изобщо да реагира по никакъв начин.  Температурата се покачва плавно но не му отнема много да стигне до тези градуси. Другото което е че 2 различни софтуера не засичат вентилатора. 
      Въпроса ми е на какво може да се дължи това ? Възможно ли е ОС да бъде катализатора на този проблем ?
    • от submit
      Здравейте,
      знае ли се кога ще може да си купим от новите модели dell latitude с intel 6th gen? - идния месец, средата, края на годината?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.