Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте някой може ли да ми намери драйвъра за този модел лаптоп за лан картата защото и в официялния сайт не мога да го открия,ще бъда много благодарен ако някой ми го намери,за операционна система Windows Xp Sp3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж от долната страна на лаптопа, ако лепенката със сървис таг-а се чете ще намериш точния драйвер на сайта на Dell. Ако не дай hardware id-то на LAN-ката:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Недко
      Здравейте !

Опитвам да преинсталирам Windows ХР Pro на DELL Latitude D600 (старичък),
      само заради един принтер, който работеше само на този лаптоп.
      Днес за пръв път BIOS-ът не позволява избор на устройство, пренареждане и т.н.

Само превъртам 7-те му страници с Alt+P и упътванията с PgDn и PgUp
       Стрелките и клавишите "u" и "d" за Up и Down не действат.

Какво се прави в такъв случай ? Или какъв е правилният въпрос към Гугъл, примерно ?

Предварително благодаря !
    • от Светлозар Илиев
      Здравейте колеги, имам следния странен проблем с вентилатора на лаптопа ми. Машината (Dell Latitude E5470) ходи за смяна на конектора на вентилаторчето понеже две от 4-те кабелчета бяха прекъснати (по моя вина). До преди този момент вентилатора си е работил безупречно, обикновенно се включваше когато процесора вдигне температура над 65 градуса.
      Ето го и проблема: При пускане на диагностиката на дел, която тества всички компоненти по отделно вентилатора работи, както при тестването на вентилатора така и при тестването на процесора. Според диагностиката вентилатора се е вкл. при 68 градуса темп. при тестването и е стигнал около 2500 оборота (мога да потвърдя защото внимателно се ослушвах и го чух да работи не веднъж, струята топъл въздух също се усещаше). Загадката идва когато реша да пусна стрес тест на процесора когато съм влязъл в ОС (уиндоус 10). Става дума за стрес теста на CPU-Z. Тогава машината прехвърля 70-75 градуса (след което ръчно изкл. теста) без вентилатора изобщо да реагира по никакъв начин.  Температурата се покачва плавно но не му отнема много да стигне до тези градуси. Другото което е че 2 различни софтуера не засичат вентилатора. 
      Въпроса ми е на какво може да се дължи това ? Възможно ли е ОС да бъде катализатора на този проблем ?
    • от submit
      Здравейте,
      знае ли се кога ще може да си купим от новите модели dell latitude с intel 6th gen? - идния месец, средата, края на годината?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.