Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

radibg2

Въпрос относно скоростта на 3G - Vivacom:

Препоръчан отговор

Със скорост 7.2Mbps(0.9 MB/s), ще мога ли да гледам HD видео в YouTube? След изчерпване става 128Kbps  с тази скорост мога ли да разглеждам например facebook, kaldata, gmail и разни други сайтове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фейсбук и темподобни да (макар и бавно, а понякога дори изнервящо като каруца), но за ХД видео - забрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със скорост 7.2Mbps(0.9 MB/s), ще мога ли да гледам HD видео в YouTube? След изчерпване става 128Kbps  с тази скорост мога ли да разглеждам например facebook, kaldata, gmail и разни други сайтове?

1. никога не делете скоростта на 8 за да я получите в байтове, по-скоро на 10

2. да и да, стига да имате търпение

И това са максимални скорости, никой ви осигурява че вие ще можете да ги постигнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента на телефона си(който е старичък на 2 години имам 5Mbps, така че би трябвало с някой по-нов да е по-бърза връзката)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента на телефона си(който е старичък на 2 години имам 5Mbps, така че би трябвало с някой по-нов да е по-бърза връзката)

Не е задължително. Телефона е само един от факторите, освен това влияят силата на сигнала, натовареността на клетката, състоянието на ъплинка от клетката  и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, аз имам и 3G флашка така, че ще сложа SIM картата ми в нея и да видя колко ще изкара. Иначе ако се включи 3G флашка за интернет в таблет с USB OTG дали ще стане от нея да има интернет(там максималната скорост е 42Mbps)? Също да питам дали в българия скоро ще има 4G?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, аз имам и 3G флашка така, че ще сложа SIM картата ми в нея и да видя колко ще изкара. Иначе ако се включи 3G флашка за интернет в таблет с USB OTG дали ще стане от нея да има интернет(там максималната скорост е 42Mbps)? Също да питам дали в българия скоро ще има 4G?

Ще стане ако флашката се поддържа от таблета, скоро имаше пост във форума в който бяха споменати флашки, които работят в такъв режим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих някакви постове от преди една година и там пише, че не всички флашки потдържат Android и тн. Сега като се замисля нали има безжични рутери или нещо от този род, които взимат интернет чрез 3G. Какво по-точно представляват те? Как се задават настройките за оператора? От къде взимат ток за да предават WiFi сигнала?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих някакви постове от преди една година и там пише, че не всички флашки потдържат Android и тн. Сега като се замисля нали има безжични рутери или нещо от този род, които взимат интернет чрез 3G. Какво по-точно представляват те? Как се задават настройките за оператора? От къде взимат ток за да предават WiFi сигнала?

представляват една кутия. Настройтав се през уеб интерфейс. Захранват се от контакта или евентуално от батерии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как по-точно се нарича?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как по-точно се нарича?

маршрутизатор, някои му казват рутер (router)

Примерно: http://www.tp-link.com/en/products/?categoryid=202

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.