Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Четох из много форуми за проблема ми но никъде не намирам отговор на проблема ми . Опитах се и сам да си го оправя с преинсталиране на драйверите за звука и инсталиране на нови драйвери ,но без никакъв резултат . Така де ,проблем ми е следния : когато снимам клип с фрапс и не само с него , след заснемането му се чува гадно бръмчене . Микрофона ми е съвсем обикновен за 5 лева ,но съм го пробвал на друг компютър и там не прави проблеми ,на тонколони съм . Имам и слушалки  ,пробвах да снимам и с тях само че при тях звука е още по ужасен дори не мога да го опиша . Иначе ако снимам без да записвам с микрофон всичко си е наред. Четох ,че такъв проблем се проявява при компютрите с вградено аудио или нещо подобно май беше не си спомням и трябва да се вземе външна звукова карта . И за съжаление не знам  как да разбера каква ми е звуковата ми карта . Много бих искал някой да ми помогне да реша този проблем . Ако ви интересува нещо повече ме попитайте .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си Speccy или AIDA64 и ще разбереш каква ти е аудио картата, но едва ли проблема е това че е вградена.

Успех !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох из много форуми за проблема ми но никъде не намирам отговор на проблема ми . Опитах се и сам да си го оправя с преинсталиране на драйверите за звука и инсталиране на нови драйвери ,но без никакъв резултат . Така де ,проблем ми е следния : когато снимам клип с фрапс и не само с него , след заснемането му се чува гадно бръмчене . Микрофона ми е съвсем обикновен за 5 лева ,но съм го пробвал на друг компютър и там не прави проблеми ,на тонколони съм . Имам и слушалки  ,пробвах да снимам и с тях само че при тях звука е още по ужасен дори не мога да го опиша . Иначе ако снимам без да записвам с микрофон всичко си е наред. Четох ,че такъв проблем се проявява при компютрите с вградено аудио или нещо подобно май беше не си спомням и трябва да се вземе външна звукова карта . И за съжаление не знам  как да разбера каква ми е звуковата ми карта . Много бих искал някой да ми помогне да реша този проблем . Ако ви интересува нещо повече ме попитайте .

Чуваш ли се през слушалките/говорителите когато говориш на микрофона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чуваш ли се през слушалките/говорителите когато говориш на микрофона?

да чувам се ама и бръмченето се чува като заден фон и е супер дразнещо 

Редактирано от des05 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да чувам се ама и бръмченето се чува като заден фон и е супер дразнещо 

Имах предвид като говориш дали се чува в твоите слушалки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах предвид като говориш дали се чува в твоите слушалки?

Като говоря не но след като съм записал клипа и като го пусна за проверка се чува това нещо . от слушалките не е сигурен съм нито и от тонколоните нещо  от компютъра е защото и тонколоните и слушалките съм ги пробвал на друг компютър ,а да не говорим ,че със слушалките се проявява друг проблем който също го няма на другия компютър ,но сега не  ми се обяснява за него 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
    • от georgi.georgiev9
      Трябва ми човек спешно който разбира от матлаб  много ви моля СПЕШНО Е!!!!
    • от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от mar_tin
      Здравейте.
      Имам следният проблем:
      При пускане на компютъра не ми тръгва звукът от колонките а се чува едно леко бръмчене. След като размърдам жака, който влиза в кутията с няколко движения /понякога и повечко мъка пада/ звукът тръгва нормално и кара с часове така докато не изключа компа. На следващият ден историята се повтаря. Положението е същото без значение дали са включени отпред на кутията или отзад. Пробвах ги с телефона и тръгват веднага без никакъв подобен проблем. Със старите колонки положението беше същото 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.