Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

6466

htc windows mobile 8s ?

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

Имам едно питане към вас вчера си взех това телефонче не номега да го свържа към ПС-то свързва се но на ПС-то ми изписва че телефона е заключен как се отключва за да мога от компа да качвам и т.н.

И другия ми въпрос е четох някъде че дисплея му НЕ се драска като на Нокиа лумиа така ли е ? Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Имам едно питане към вас вчера си взех това телефонче не номега да го свържа към ПС-то свързва се но на ПС-то ми изписва че телефона е заключен как се отключва за да мога от компа да качвам и т.н.

И другия ми въпрос е четох някъде че дисплея му НЕ се драска като на Нокиа лумиа така ли е ? Благодаря ви предварително!

Намирате на сайта на Microsoft ActiveSync, теглите го, инсталирате и ще можете да достъпвате телефона си през ПС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! :) Някой от вас има ли отзиви за HTC Windows Phone 8S? Моля, споделете впечатления, ако някой има такъв :) Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.