Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pcmania1973

Проверка на история на отворените файлове

Препоръчан отговор

Искам да проверя колко пъти и кога даден файл е отворен на моя компютър.Във Recent Files не става, защото ми показва само последното отваряне на даден файл, а на мен ми трябва пълен списък кога е отварян.С Windows 7 съм.Мерси предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен трудно ще стане, освен ако предварително не е била пусната дадена програма, която да следи конкретния файл. Windows пази основно три дати - дата на създаване на файла, дата на последна модификация и дата на последен достъп до него. P.S. Седмицата ако случайно има пусната онази опция, която пази няколко версии на файла, може да помогне, но ми се струва, че различна версия се пише само когато файлът е бил променен, а не ако просто е достъпен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг вариант е да е пусната предварително одит подсистемата на Windows

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг вариант е да е пусната предварително одит подсистемата на Windows

Ами ще ми обясниш ли какво е това и как да разбера дали е пусната?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще ми обясниш ли какво е това и как да разбера дали е пусната?

Ето ви една статия по въпроса: http://blogs.technet.com/b/askds/archive/2011/03/11/getting-the-effective-audit-policy-in-windows-7-and-2008-r2.aspx

Ако има нещо неясно - питайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.