Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Prophet

Playstation 3 Online.

Препоръчан отговор

Ако някой иска да цъкаме онлайн на пс3 да казва,игрите които имам за онлайн са,Mortal Kombat,Mortal Kombat vs Dc Universe,Soul Calibur 4,5,Tekken 6,Tag Tournament 2,Tekken X Streer Fighter,Anarchy Reighns,Marvel Vs Capcom 3,Dead or Alive 5,Injustice, Ninja Gaiden 3 Razor's Edge,Ninja Gaiden Sigma 2.ми горе долу тва са,ако съм пропуснал някоя ше редактирам,та ако ви се играе нещо казвайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това ако е тема?! За лафене от този тип има чат стая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е тема за лафене,това е тема с цел да се съберем хора които им се играе онлайн,направих темата за да може да бъде видяна от повече хора,моите уважения колега,но забележката ти е не уместна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Psn offroadgunn

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.