Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

търся си захранващ блок,защото смятам да си купя и видео карта, но с този който съм в момента е доста старичък ( http://prikachi.com/images/804/5896804y.jpg )..Мерси предварително :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

търся си захранващ блок,защото смятам да си купя и видео карта, но с този който съм в момента е доста старичък ( http://prikachi.com/images/804/5896804y.jpg )..Мерси предварително :)

Колега,за да Ви предложим акуратно решение на вашия въпрос споделете какъв е бюджета и какъв модел видеокарта ще купувате.Все пак за различните класове карти има различни видове захранвания,които са подходящи.Назовете евентуалната сума,която може да отделите за захранващ модул.

Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега,за да Ви предложим акуратно решение на вашия въпрос споделете какъв е бюджета и какъв модел видеокарта ще купувате.Все пак за различните класове карти има захравнания,които са подходящи.Назовете евентуалната сума,която може да отделите за захранващ модул.

Важно е и каква е останалата част от конфигурацията - особено процесора като най-гладен за енергия (като оставим настрана видеокартата).
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажете бюджет каква карта мислите да взимате икакви са останалите компоненти.

Съдейки по темата за картата тя ще е GT630 еми ето това захранване покрива нуждите ви аз на мойто GT630 бях с китайски TrendSonic 450W ма реални 150W и пак карах такаче това е по-добро от онова дето аз имах такаче по пътя на логиката ще ти е предостатъчно.

EDIT: Ами щом е около 100лв ето това ,но мисля че за карти от рода на HD6670 и GT630 това е безмислица но за карти от HD7770 нагоре е препоръчително.

Редактирано от CpuKiller (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами значи процесора ми е Intel® Celeron® CPU 2.80 GHz, Рам паметта е 2,5 GB и Дънна платка  Gigabyte GA-945GZM-S2!..Цена около 100 лева

Редактирано от Mr.Yani (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Важно е и каква е останалата част от конфигурацията - особено процесора като най-гладен за енергия (като оставим настрана видеокартата).

Разбира се,че има значение цялостната конфигурация.Това е факт,но до този момент автора не е споделил никаква подробна информация.Просто исках да отбележа,че ако има желание да поставя видео от висок клас се нуждае и от качествено захранване,а не някой боклук като Neotech,KME,DaoMao и други подобни Титани сред производителите на PSU ;)

П.П. Ето ,че автора ме изпревари и написа част от конфигурацията.

Mr.Yani ,моля кажете и каква видеокарта искате да поставите на тази машина. Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:

Обща стойност - 103.23 лв. с ДДС
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За посочения хардуер не е нужно кой знае какво, но според мен нека заложи на по-качественото. Така или иначе в бъдеще пак ще върши работа (при ъпгрейд). Никакви Даота Маота, Делукси Мелукси и т.н. китайски гаражни произведения на изкуството !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се,че има значение цялостната конфигурация.Това е факт,но до този момент автора не е споделил никаква подробна информация.Просто исках да отбележа,че ако има желание да поставя видео от висок клас се нуждае и от качествено захранване,а не някой боклук като Neotech,KME,DaoMao и други подобни Титани сред производителите на PSU ;)

П.П. Ето ,че автора ме изпревари и написа част от конфигурацията.

Mr.Yani ,моля кажете и каква видеокарта искате да поставите на тази машина.

http://nikem-bg.net/computer-components/GB-N630-1GI  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eдно предложение от Емаг,сравнително качествено захранване напълно достатъчно дори и за по-висок клас видео от това,което сте написали и безплатна доставка.

Захранващ блок Thermaltake Litepower LT-500P, 500W

Захранващ блок Cooler Master GX Bronze, 450W Колегата го е предложил в своя пост,но в момента има промоция в Емаг,цената е по-ниска и няма да плащате допълнително за доставка на куриер.Успех !

Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Thermaltake Smart SE 530W За 113,84лв. получаваш модулация :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах автора е подготвил около 210лв. за захранване и видеокарта! Аз предлагам следното:

Corsair 430W Builder Series CX V2 430W 

Обща стойност - 215.39 лв. с ДДС

Читаво захранване и по-добра видеокарта от избраната от него!

Успех :)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
 Intel® Celeron® CPU 2.80 GHz

Тоя процесор е много зле от към производителност.Тази 6670 едва ли ще разкрие потенциала си с него!Ще има някакъв напредък с игрите, но едва ли ще бъде това което очакваш.Закупуването на ново захранване обаче си заслужава, защото ще можеш да го ползваш при новата конфигурация за която трябва да събираш пари.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.