Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Velikanski

Питане эа тонколони,хлътнали говорители.

Препоръчан отговор

Эдравеите,имам следният провлем.Сръчни детски пръсти са натиснали  блестящтото и привличащто окото овалче на говорителите навътре.Опитах се да ги иэмъкна навън с лек вакуум но не стана.Дайте съвет как може да ги иэдърпам навън.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Эдравеите,имам следният провлем.Сръчни детски пръсти са натиснали  блестящтото и привличащто окото овалче на говорителите навътре.Опитах се да ги иэмъкна навън с лек вакуум но не стана.Дайте съвет как може да ги иэдърпам навън.

Ами така както си опитал. Другия вариант е с игла, пробиваш малка дупчица и ги избутваш напред. Остава и варианта да вземеш нови капачки, да отлепиш старите и да залепиш новите, но тогава става доста сложно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качете някоя и друга снимка, да се видят"пораженията".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И моя говорител се беше смачкал от звучене използвах прахосмукачка и стана перфектно :) има и друг начин със шило не не ти го препоръчвам !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.