Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Задача 1. Създайте приложение със следния интерфейс:

Върху формата да се разположи текстово поле, пет командни бутона за пет различни цвята и команден бутон „Clear” за отмяна на цвета. При натискане на който и да е от бутоните да се променя цвета на текстовото поле. При натискане на бутон “Clear” да се възстанови първоначалния цвят на текстовото поле.

Задача 1

Private Sub Command1_Click()

'Сменя цвета на текстовото поле на черен при натискане на бутона

Picture1.BackColor = &H0&

End Sub

Private Sub Command2_Click()

'Сменя цвета на текстовото поле на червен при натискане на бутона

Picture1.BackColor = &HC0&

End Sub

Private Sub Command3_Click()

'Сменя цвета на текстовото поле на жълт при натискане на бутона

Picture1.BackColor = &HC0C0&

End Sub

Private Sub Command4_Click()

'Сменя цвета на текстовото поле на зелен при натискане на бутона

Picture1.BackColor = &HC000&

End Sub

Private Sub Command5_Click()

'Сменя цвета на текстовото поле на син при натискане на бутона

Picture1.BackColor = &HC0C000

End Sub

Private Sub Command6_Click()

‘Възстановява цвета на текстовото поле при натискане на бутона

Picture1.BackColor = &H8000000F

End Sub

Моля, ако някой има малко свободно време в този постоянно изпълнен с ежедневни и наложащи задачи, да ми помогне със изпълнението на това ми задание. Нямам против и на лично съобщение, Важното до четвъртък да го направя, а наистина не мога, даже ако може линк  за да си изтегля  Visual Basic , за да се пробвам да го видя после. Благодаря прдварително!

Най-вероятно ще имам нужда и от още е дно домашно, но за сега това ми трябва, нямам и идея на текстов документ трябва ли нещо да се пише или самата програма създава заданието и само чрез нея после се вижда,...хич ме няма в тая област, ама...някой ден може и до там да стигна.......към 80 години сигурно :):D

Моля помогнете ми!

P.S.

Това не е цялото задание:( не мога да прикача документа с цялото съдържание, , затова го прикачих в докс-а , ето линк:

http://dox.bg/files/dw?a=53a0b1c11b

Редактирано от genatraikova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.
    • от Пени
      Здравейте, аз съм ученик в 9ти клас
      Много ви моля за помощ, поради факта, че в понеделник, демек утре имам есе по психология на една от следните теми :
      "Не можем да решим проблемите, ако разсъждаваме по същия начин, по който сме разсъждавали при създаването им. "
      "Няма човешки проблем, за който да не съществува лесно решение - съвършено, надежно и погрешно. "
      "Човекът е единственото живо същество, което усеща собственото си битие като проблем, който трябва да разреши и от който той не може да се избави."
      Критериите за есето са следните :
      1. Ниво на разпознаване на проблема, заложени на фрагмента  5т.
      2. Ниво на философска осмисленост и интерпретация ( което специално моят учител няма да взима в предвид заради възрастта ни ) 10т.
      3. Логически последователно аргументирано ( да не се отклоняваме от идеята ) 10т.
      4. Изразена лична позиция ( трябва да се изрази към края ) 4т.
      5. Езикова и стилистична култура 3т.
      БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРЕТЕЛНО

• от Ganchevv
      Здравейте! Без да искам си форматирах диска. Пробвах се да кача филм на флашка над 4гб, но не ставаше. После видях един урок където пишеше да дам десен бутон->format->file system->NTFS да го променя, но при мен бепше само то като вариянт и после ->alllocation until size ... и го форматирах на бързо без дори да разбера  На бързо прочетох да не инсталирам нищо и да имам два диска .. Главно имах снимки и клипове записани има ли някакъв шанс да ги възстановя? Благодаря за отделеното внимание! 

• от даниел павелов
      Здравейте, форумници! Преди седмица, учителят ни по физика ни да те нещо като въпросче, но логическо, правих струвах, РАЗСЪЖДАВАХ  търсих на български, на английски, но не намерих, моля помогнете! Ето ви въпроса : МОЖЕ ЛИ ДА ВИДИТЕ ОГЛЕДАЛО?
      Мерси предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.