Премини към съдържанието
mininova

Блутут на Samsung NP275-e5v-K01BG

Препоръчан отговор

Здравейте. Преди няколко дена взех този лаптоп Samsung NP275-e5v-K01BG. Проблем ми е блутута. По описание го им вграден,в device manager е открит с инсталирани драйвери, но немога да го пусна с ХР, а с win7 имам иконка до часовника но не намира телефона ми. Блутута е версия 4,а телефона ми е стар и предполагам,че е 2 ако има значение това. В контрол панела нямам блутут икона. Доста изчетох във форума. Масово се пише за комбинация от Fn+F. Опитах с всички възможни комбинации и нищо-нито се изключва wi-fi,нито се включва блутут.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С лаптопа трябва да имаш диск с драйверите. Инсталирал ли си драйверите за блутута и за дъното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С лаптопа трябва да имаш диск с драйверите. Инсталирал ли си драйверите за блутута и за дъното?

Ами инсталирал съм драйверите, но с driver pack solution,защото на диска мисля,че са само за windows 8,а в момента съм сложил ХР 64 бита. в device manager нямам удивителни и въпросителни. Това нали означава,че съм инсталирал всички драйвери успешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами инсталирал съм драйверите, но с driver pack solution,защото на диска мисля,че са само за windows 8,а в момента съм сложил ХР 64 бита. в device manager нямам удивителни и въпросителни. Това нали означава,че съм инсталирал всички драйвери успешно.

Означава, че Windows 8 или DPS е намерил драйвери, но може да не са правилните или пък да не е инсталиран целия драйвер. Аз съм работил с DPS и досега не ме е подвеждал като пакет. Виж дали имаш някъде бутон за включване и спиране на блутута. Може и да е комбинация с fn+ бутон от F1 до F12. Там трябва да има картинка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Означава, че Windows 8 или DPS е намерил драйвери, но може да не са правилните или пък да не е инсталиран целия драйвер. Аз съм работил с DPS и досега не ме е подвеждал като пакет. Виж дали имаш някъде бутон за включване и спиране на блутута. Може и да е комбинация с fn+ бутон от F1 до F12. Там трябва да има картинка.

Опитах с всички Ф. На един от тях има картинка ,която е може би за  wi-fi или блутут но не става нищо като го натискам. на доста от Ф-овете има разни картинки за други неща,но работи само volume-то. странно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах с всички Ф. На един от тях има картинка ,която е може би за  wi-fi или блутут но не става нищо като го натискам. на доста от Ф-овете има разни картинки за други неща,но работи само volume-то. странно.

Ето линк на производителя. Виж по серийния номер дали може да намериш драйвери за Windows 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откривам само някаква ппрограма SW software.Незнам дали ще помогне. http://www.samsung.com/bg/support/model/NP275E5V-K01BG-downloads   За моя модел няма никакви драйвери в сайта :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера сложих windows 8. Лаптопа е предвиден за него-има драйвери само за него. Инсталирах и ъпдейтнах всички драйвери. Блутута е включен със сигурност,видях от някакво меню. Обаче пак не намира телефона,нито телефона лаптопа. Дал съм отметка да могат да се свързват,но уви не иска. Да не би bluetooth 4 (на лаптопа) да не може да се свързва с bluetooth 2 (на телефона ми)? Има ли някакъв начин да осъществя връзката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.