Премини към съдържанието
hlevoust

Шампионска лига - жребий, резултати, коментари - част 2

Препоръчан отговор

...Намерете прогнозите на Марк Лоурънс (така мисля че се казва) не е реклама. Този е някакъв журналист...

Само ще уточня, че вероятно имаш предвид прогнозите, които Марк Лоурънсън - легендарен футболист на Ливърпул от 80-те, печелил всичко с отбора, и понастоящем спортен анализатор, дава за BBC съвсем безплатно. 

Останалото няма да коментирам, защото, слабо казано, ми идва смешно...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същия ти му виж последните 50 прогнози. 90% Успеваемост....

Какъвто и анализатор да си .. това е супер трудно за познаване. Приятно гледане на тея мачове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1/4 финали, реванши:

Байерн - Порто 6:1 (7:4)

Барселона - ПСЖ 2:0 (5:1)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Немската машина направо прегази Порто. Сега да видим другата двойка продължаващи от днес.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1/4 финали:

Монако - Ювентус 0:0 (0:1)

Реал - Атлетико 1:0 (1:0)

Байерн, Барселона, Ювентус и Реал ще определят полуфиналните двойки. Жребият е утре, 24 април, от 13 ч (bTV Action, Eurosport...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквах повече интрига и в двата мача. Ювентус взе това, за което беше отишъл, а Реал с Чичарито напред ги виждах вече как ще играят на дузпи, но все пак се класираха. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очаквах повече интрига и в двата мача. Ювентус взе това, за което беше отишъл, а Реал с Чичарито напред ги виждах вече как ще играят на дузпи, но все пак се класираха. 

Защо,Чичарито играе по добре от Бензема и Бейл...?Иначе мачовете си бяха скучни като за Шампионска лига.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес в 13:00ч. е жребия за полуфиналите, да видим как ще се паднат двойките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жребий за 1/2 финалите:

Барселона - Байерн

Ювентус - Реал

Първите мачове са на 5 и 6 май, а реваншите - на 12 и 13 май.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разминаха се испанците. Сега да видим какво ще стане. Аз мисля, че Реал ще победи Юве, а Байерн ще победи Барса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тая комбинация ми се ще финал между Байерн и Реал, но имам тягостно предчувствие, че купата ще вдигне Меси...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не мисля, че е възможен друг финал, освен испански.

Въпрос на политика, а не на възможности на отборите в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно равностойни полуфинали според мен, и абсолютно невъзможни за прогнозиране...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми се иска Барселона да покаже силна игра срещу Байерн :) Също така мисля, че Ювентус са способни на нещо срещу Реал. Може би Реал ще бие 1-вия мач и после ще се отпуснат и ще си създадат трудности :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1/2 финал, първи мач:

Ювентус - Реал 2:1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Барселона - Байерн Мюнхен 3 : 0

И поне още толкова им се разминаха на германците. Да ги видим как ще играят на реваша, че Барселона не са Порто, ама преди много години и Милан си бях повярвали, че 3:0 им стига, пък после друго се случи.

Редактирано от A.com (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...ама преди много години и Милан си бях повярвали, че 3:0 им стига, пък после друго се случи.

Чудесата са, защото не се случват всеки ден. Неприятно ми е, че Байерн загуби с такъв резултат, но не мога да кажа, че не го заслужи. А и не мисля, че ще успее да обърне Барселона. Без Рибери и Робен отборът не е същият, а да се разчита предимно на Нойер е несериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесата са, защото не се случват всеки ден. Неприятно ми е, че Байерн загуби с такъв резултат, но не мога да кажа, че не го заслужи. А и не мисля, че ще успее да обърне Барселона. Без Рибери и Робен отборът не е същият, а да се разчита предимно на Нойер е несериозно.

А Ювентус има ли шанс на реванша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А Ювентус има ли шанс на реванша?

Всеки има шанс, друг е въпросът дали ще съумее да го използва. Ако знаех как ще свърши реваншът в Мадрид, щях да стана милионер*

Нямам мерак за испански финал, но това е само мнение.

---

* Това изречение дали някой може да го преведе на друг език така, че да разбере чужденецът как чрез ползване на условно минало време се говори за събитие в бъдещето? :P  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще стане интересен финал според мен Барселона с Ювентус , не че и с Реал няма да е интересен но са ни омръзнали да ги гледаме вече , Байерн направо са отписани вече тактиката на Гуардиола е такава че първата година Байерн бяха шампиони сега отново им я разгадаха, тя винаги е била една и съща и пак разгром Гуардиола става за 1,2 години но не и повече същото беше станало и с Барселона евала на Хосе Енрике, изведе ги до финал а кажи речи и до купата тази година няма кой да спре Барселона и сами ще видите,че ще е така и какво според вас Байерн ще обърне Барса, а да ама друг път Неймар или Меси да вкарат до там са , това не са Порто с някакви големи цифри , барселона имат добра защита и най вече атака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хосе Енрике

Луис Енрике.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Луис Енрике.

да моя грешка , бъркам го с футболиста от ливърпул.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.