Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Шампионска лига - жребий, резултати, коментари - част 2

Препоръчан отговор

Проекти като Литекс и Лудогорец няма как да ми харесат.

Съжалявам, но това е.

Бих извадил доводи, но някой друг път. За мен ще е мач като мач, без емоция и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 484
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Проекти като Литекс и Лудогорец няма как да ми харесат.

Съжалявам, но това е.

Бих извадил доводи, но някой друг път. За мен ще е мач като мач, без емоция и т.н.

Макар, че тук не е мястото, но кажи защо не ти харесват.

Миналата или по-миналата седмица, на мач на Ман Сити, след направена смяна коментатора каза - "Това е вторият английски футболист на терена за Ман Сити.". Не мисля, че за феновете на Ман Сити мача е бил без емоция.

И там се наливат пари, и в Лудогорец се наливат пари, разликата е в сумите и в това кой къде играе. За разлика от така наречените ни грандове, Лудогорец показа, че налива пари за правилните футболисти(чужденци и българи) и щаб, докато в Левски и ЦСКА се купуват футболисти, които събрани заедно не постигат нищо в Европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не чакай. Тука са такива, за които Лудогорец не е български отбор. Утре ще викат за Реал.

Успех на Лудогорец. ххххххххххх

Еее, за това и цялата ни страна е на един такъв хал ........!!!

Всеки с разбиранията си, но подобни думи никога няма да бъдат изречени от един немец, англичанин или французин! ( т.е. подобно на, че Лудогорец не е Български отбор или отправена подкрепа в полза на противника) За това има велики нации и други второкласни такива за, които няма нищо обединяващо или каращо ги да се чувстват горди!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Макар, че тук не е мястото, но кажи защо не ти харесват.

Миналата или по-миналата седмица, на мач на Ман Сити, след направена смяна коментатора каза - "Това е вторият английски футболист на терена за Ман Сити.". Не мисля, че за феновете на Ман Сити мача е бил без емоция.

И там се наливат пари, и в Лудогорец се наливат пари, разликата е в сумите и в това кой къде играе. За разлика от така наречените ни грандове, Лудогорец показа, че налива пари за правилните футболисти(чужденци и българи) и щаб, докато в Левски и ЦСКА се купуват футболисти, които събрани заедно не постигат нищо в Европа.

Не е заради това.

Нито Раздград, нито Ловеч са футболни градове.

Миналата година на мач на младежкият национален отбор в Ловеч срещу Холандия се събраха 500 човека при свободен вход.

Ако тези пари и този  отбор беше в Плевен примерно, нямаше да е така.

Както напоследък обичам да казвам, довечера на стадиона ще има 45 хил зрители, а на мачовете на Левски и ЦСКА има 45 хил фенове.

Надявам се ме разбра

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Втори кръг

Група Е - Ман Сити - Рома 1:1 и ЦСКА М - Байерн 0:1

Група F - ПСЖ - Барселона 3:2 и Апоел - Аякс 1:1

Група G - Шалке - Марибор 1:1 и Спортинг - Челси 0:1

Група Н - Шахтьор - Порто 2:2 и БАТЕ - Атлетик 2:1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е заради това.

Нито Раздград, нито Ловеч са футболни градове.

Миналата година на мач на младежкият национален отбор в Ловеч срещу Холандия се събраха 500 човека при свободен вход.

Ако тези пари и този  отбор беше в Плевен примерно, нямаше да е така.

Както напоследък обичам да казвам, довечера на стадиона ще има 45 хил зрители, а на мачовете на Левски и ЦСКА има 45 хил фенове.

Надявам се ме разбра

Предполагам гледаш мачовете на националния ни отбор по волейбол. Забелязал ли си разликата между публиката в София и публиката във Варна?

Фенове се печелят с игра, победи и постижения. ЦСКА, Левски, Ботев Пд, Берое и други отбори са си спечелили фенове в миналото именно с игра, победи и постижения. Лудогорец тепърва ще трябва да го направи, а както виждаш началото е повече от добро.

Аз довечера ще бъда зрител, защото не съм фен на нито един отбор, бил той български или чуждестранен, но това не означава, че Лудогорец не заслужават симпатиите ми и никога не бих казал, че не са български отбор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам гледаш мачовете на националния ни отбор по волейбол. Забелязал ли си разликата между публиката в София и публиката във Варна?

Фенове се печелят с игра, победи и постижения. ЦСКА, Левски, Ботев Пд, Берое и други отбори са си спечелили фенове в миналото именно с игра, победи и постижения. Лудогорец тепърва ще трябва да го направи, а както виждаш началото е повече от добро.

Аз довечера ще бъда зрител, защото не съм фен на нито един отбор, бил той български или чуждестранен, но това не означава, че Лудогорец не заслужават симпатиите ми и никога не бих казал, че не са български отбор.

Аз не казвам, че не са български отбор, казвам, че този проект можеше да се направи някъде където има традиции в тази игра и ще радва хората, а не един автобус от Разград за мача с Левски.

И Левски и ЦСКА имаха дълги походи в Европа, но агитката винаги е била неизменно с отбора където и да гостува в А група. Ходил съм на мачове и Стара Загора и в Своге и в Пловдив и в Ловеч....

Както ходех на мачове в ШЛ и Лига Европа, така ходех и срещу Беласица и Родопа.

Това е разликата да обичаш отбора си, а не само да се бием в гърдите, че сме от силните на денят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не казвам, че не са български отбор, казвам, че този проект можеше да се направи някъде където има традиции в тази игра и ще радва хората, а не един автобус от Разград за мача с Левски.

И Левски и ЦСКА имаха дълги походи в Европа, но агитката винаги е била неизменно с отбора където и да гостува в А група. Ходил съм на мачове и Стара Загора и в Своге и в Пловдив и в Ловеч....

Както ходех на мачове в ШЛ и Лига Европа, така ходех и срещу Беласица и Родопа.

Това е разликата да обичаш отбора си, а не само да се бием в гърдите, че сме от силните на денят.

Традициите се градят с времето. Не можеш за 2-3 години да накараш хора, които никога не са ходили на мач да станат върли почитатели на местния отбор и да го следват на всякъде. И защо да не е Разград, Сандански, Малко Търново или който и да било друг град. Според теб трябва да се ограничим до няколко от по-големите градове и там да се създават подобни проекти, защото имало традиции?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засега добре играят Лудогорец, но не трябва да подценяваме и Реал Мадрид :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засега добре играят Лудогорец, но не трябва да подценяваме и Реал Мадрид :)

Тиху там ве :hit:   Само Лудогорец  razgradscarf1.gif

пп.Съдията педе.аст :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тиху там ве :hit:   Само Лудогорец  razgradscarf1.gif

пп.Съдията педе.аст :mad:

Както казах, Реал не са за подценяване ;)

П.п. Реал, ако бият утре взимам 200 лв. затова се моли да победят, че става лошо :D

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах, Реал не са за подценяване ;)

П.п. Реал, ако бият утре взимам 200 лв. :D

Aбе не съм казал, че са за подценяване.Ма тоя Роналдо баси симуланта долен, не ли? :mad:

Аз не съм залагал за тоя мач-щото не ми се губят пари заради емоции :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aбе не съм казал, че са за подценяване.Ма тоя Роналдо баси симуланта долен, не ли? :mad:

Аз не съм залагал за тоя мач-щото не ми се губят пари заради емоции :ph34r:

То няма как да изгубиш пари, Лудогорец няма начин да победят! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майтапа и пристрастията на страна, но...След този дългоочакван мач мога да кажа следното.За мен Лудогорец са победителите в този двубой въпреки резултата.След измислената втора дузпа за Реал и не дадената  такава (поне в пъти по-реална, отколкото никаквата такава изпросена от симуланта Роналдо) за  Лудогорец малко преди края на мача моето мнение е, че определено съдията ги закопа.Предвид играта като такава мисля също Лудогорец бе по-добрия отбор.

Момчетата се представиха повече от достойно.

А за ,,великия,, Роналдо....ще си спестя коментарите.

Браво на Лудогорец.

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само Дунав! Mачкаме наред, тоя път ще смачкаме и Лудогорец :P Глей кво става сега - втори Раковски - В, Б, А, Б, В, бум. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки стабилното си представяне до последно съдията не беше сигурен в победата си срещу "лудогорец"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самия факт, че на Анчелоти му се наложи да прави смени и да пуска в игра Бензема, Родригес и Кроос говори сам по себе си за представянето на Лудогорец. Съдията всички го видяха какво сътвори.

То няма как да изгубиш пари, Лудогорец няма начин да победят!

Нали знаеш, че топката е кръгла и се търкаля?

Да те върна назад във времето - ЦСКА срещу Ювентус. Мача завърши 3:2, като болшинството коментари пак беше, че ЦСКА няма начин да победят, ама те победиха. После се оказа, че Петър Михтарски бил нередовен и присъдиха служебна победа на Ювентус, но на терена ЦСКА победи Ювентус. И да кажа за разликата между фен и зрител, която ivo23 спомена - познат, запален ЦСКА-ар заложи за победа на ЦСКА, защото сърцето не му даваше да заложи срещу ЦСКА, въпреки, че беше убеден, че Ювентус ще са победители.

Останалите мачове:

Базл - Ливърпуул 1:0

Атлетико Мадрид - Ювентус 1:0

Малмьо - Олимпиакос 2:0

Зенит Санкт Петербург - Монако 0:0

Байер Леверкузен - Бенфика 3:1

Андерлехт - Борусия Дортмунд 0:3

Арсенал - Галатасарай 4:1

Редактирано от A.com (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лудогорец - като и очаквах, бяхте брилянтни!

Отдавна не бях гледал качествен футбол предоставен от наш, роден тим!

Макар, че официалния резултат е ясен на всички, то за мен лично той е 1:1

Това, че никой не ни взема за нищо - нито като държава, нито като партньор, камо ли да има уважение спрямо нас си пролича и от съдийството!

Все пак - Браво!!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако спрем за момент и помислим малко по - рационално, нещата ще си дойдат на мястото (НЕ ЧЕ ГИ ОПРАВДАВАМ):

Идва отбор за 1 млрд. паунда - как очаквате да падне от отбор който дори недостига трансферната цена само на Роналдо... и не заради играта - УЕФА няма да позволят и то се видя - отдавна се говори, че в УЕФА има черно тото, уредени мачове (чрез съдии) защото те по друг начин не могат да влияат. Защитата на Реал М. беше под всякаква критика и само и единствено късмет ги запази от позорно 3-1 за нашите.
Чудно ми беше ако Роналдо (ревльото) беше изпуснал и втората дузпа - съдията щеше да му дава дузпи докато не вкара ли?
Да не говоря за грубото НЕ даване на няколко жълти картона за Реал... Да не говоря, че дори в тези ситуации даде 2 жълти за нашите за ОСПОРВАНЕ видиш ли - дори единият жълт на капитана ни - който според регламента (поне официалният) има право да оспорва съдийско решено, нещо повече само капитана на един отбор има право да оспорва съдийско решение!
Дано БФС се вземат в ръце и подадат официална протестна нотка и съдията бъде наказан - да не свири никога повече за голям футболен форум - да не говоря, че същият наскоро беше замесен в друг скандал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано БФС се вземат в ръце и подадат официална протестна нотка и съдията бъде наказан - да не свири никога повече за голям футболен форум - да не говоря, че същият наскоро беше замесен в друг скандал...

Малко меко се изразяваш, но това което казваш е цялата гадна и грозна истина, няма сила която да позволи на един отбор и то от страна като нашата , където футбола е на никакво ниво, да вземе и точка на белите "балерини". Защо тогава не вземат и не сложат всички отбори струващи над 300 милиона направо на четвъртфиналите , а останалата част от първенството да си е както досега.Да си има предварителни кръгове, групи, класиране в групите и т.н. , при същите финансови условия за спечелени точки.

А на съдията и на всеки чернодрешковец , който се гаври с труда на момчетата(защото за разлика от Роналдо, който се драпаше , където не го сърби , лудогорци играха футбол) , бих му теглил една дълга и цветиста , но понеже във форума е забранено да се псува, просто ще кажа , че майка му не е права и баща му не прав и цялата му рода до 9 колено не са прави.

За представянето на лудогорци , каквито и суперлативи да използвам ще е малко, затова просто искам да им благодаря за отличното представяне и за показното , което направиха на реалци и на "татко Карло", който съсипа Парма , мина и през Милан , всички виждаме какво остави, не искам да си представям, след като си тръгне от Реал Мадрид , колко милиона от целият милиард ще останат годни за употреба.

Редактирано от keba (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че сега Лудогорец заради 2 мача (слава БОГУ в първият мач имаше само 1 съдийска тесла), за сметка на това във вторият имаше поне 10 такива... Та Лудогорец сега ако искат да направят чудо и български отбор за пръв път да излезе от групите трябва да победят Базел в пряк двубой (мисля, че в тази група до сега Базел показха, че са най - силният отбор) и то два пъти, както и на реванша да отнесем Ливърпул, което според досегашното им представяне хич не е невъзможно!
Та остава да им стискаме палци и да се молим мафията да ни остави на МИРА избутаха си смотаният Дебел балет - да ни оставят на мира поне за второто място да се борим - не виждам причина да бутат Ливърпул или Базел, важното беше да си избутат милиардерите оттам нататък дано е каквото сабя (футбол) покаже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване