Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

hlevoust

Шампионска лига - жребий, резултати, коментари - част 2

Препоръчан отговор

Ако довечера МанЮ и Олимпиакос не направят такъв, то май ще се надяваме в четвъртък да има нещо достойно за осмина финал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имаш предвид за четвъртък?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога са реваншите за УЕФА? Не са ли този четвъртък?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, ти за ЛЕ говориш. Да, в четвъртък са.

Жребият за 1/4 финалите на ШЛ ще се тегли в петък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1/8 финали, реванши:

Ман Юнайтед - Олимпиакос 3:0 (3:2)

Дортмунд - Зенит 1:2 (5:4)

В утрешния (21 март) пълен жребий ще участват Байерн, Атлетико, Барселона, ПСЖ, Реал, Челси, Ман Юнайтед и Дортмунд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тайничко се надявам Юнайтед да спечелят турнира (въпреки че е малко вероятно), щото после четвъртия в Премиърлийг ще духне супата (също така тайничко се надявам това да е Арсенал) :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тайничко се надявам Юнайтед да спечелят турнира (въпреки че е малко вероятно), щото после четвъртия в Премиърлийг ще духне супата (също така тайничко се надявам това да е Арсенал) :ph34r:

С тая игра, Юнайтед са до тук  :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тайничко се надявам Юнайтед да спечелят турнира ...

Аз пък открито се надявам да не е така, поради рисковете Ливърпул да остане 4-ти, но не мисля, че Юнайтед има някакви шансове за 1/4 финалите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тая игра, Юнайтед са до тук  :whist:

Аз пък открито се надявам да не е така, поради рисковете Ливърпул да остане 4-ти, но не мисля, че Юнайтед има някакви шансове за 1/4 финалите.

Е, ясно е, че Юнайтед са най-слабият отбор от осемте, просто си мечтая... :D  За мен перфектния завършек на сезона ще е Арсенал - четвърти, Юнайтед - спечелили ШЛ. Ще си играем заедно със съседите в Лига Европа :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Юнайтед ще спечелят, ако останалите отбори излязат с юношите до 17 години :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че проблемът на Юнайтед се нарича САФ или по-скоро наследника, който той остави. И все пак не бих упреквал само абсолютно недоказания до днес Мойс, а и тарторите в съблекалнята...

Но това е друга тема, по-добре да изчакаме утрешния жребий и да видим какво предстои.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жребий за 1/4 финалите:

Барселона - Атлетико

Реал - Дортмунд

ПСЖ - Челси

Ман Юнайтед - Байерн

Мачовете са на 1/2 април и 8/9 април. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жребий за 1/4 финалите:

Барселона - Атлетико

Реал - Дортмунд

ПСЖ - Челси

Ман Юнайтед - Байерн

Мачовете са на 1/2 април и 8/9 април. 

Изключително здрав испански сблъсък, Барса и Атлетико са абсолютно равностойни към момента и изходът е непредвидим.

Реал ще отстранят Дортмунд почти безпроблемно, вестфалци са в лоша серия и с половин отбор контузени основни играчи.ю

ПСЖ - Челси е другият гвоздей на четвъртфиналите. Тактическия гений на Моуриньо срещу перлите на ПСЖ и убийствения голмайстор Златан...

Юнайтед едва ли ще са способни на нещо повече от достойно отпадане срещу многократно превъзхождащата ги баварска машина...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Много ми се ще Атлетико да препъне Барселона, още по-добре, ако го направи и в двата мача. Но не тая надежди - въпреки ситуацията в местното първенство, каталунците най-вероятно ще си вземат своето без много грижи.

2. И аз не мисля, че Реал ще има проблеми срещу Дортмунд - "Бе Фау Бе" наистина са в лоша форма, а и Левандовски е наказан за първия мач, не че и той ще се юрне да се хаби кой знае колко - договорът с Байерн отдавна му е в джоба.

3. ПСЖ - Челси е гвоздеят на 1/4 финалите и да се правят прогнози е несериозно.

4. Дали Юнайтед е в състояние да спре поразбития колос от Мюнхен? Гуардиола набързо заличи блясъка на отбора, придобит с доста усилия от Хайнкес, а и баварците са потърпевши от липсата на каквато и да е конкуренция в Германия, но Мойс е на векове от съвременния футбол и дори частичен успех на МЮ би бил много повече от изненада за мен.

Накратко - предпочитания към Атлетико, Реал, Челси и Байерн. Пък каквото стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се чудя каква ще е тактиката на Муриньо - автобус/самолет пред вратата или нещо по-различно. И все си мисля, че ще паркира самолета и ще се надява на случайни голове от случайни контраатаки. Ей затова не мога да го понасям тоя "специален" и "велик" треньор. Не съм видял никой от останалите четвърт финалисти да играят по подобен начин в повече от 2-3 мача, не че съм гледал всичките им мачове де. Обаче на "специалния" това му е специалитет - срещу по-слаби отборчета Челси е силен и играе нападателно, срещу по-сериозни противници - наливат бетона и чакат.

Целта оправдава средствата, ама мен като запалянко не ме интересува кой ще е на финал - искам да гледам качествен и динамичен футбол, а не едните да играят, а другите да им пречат и накрая пречещите да продължат напред, защото случайно отбелязали гол. Спомнете си с каква игра Гърция станаха европейски шампиони.

Ама Муриньо и подобните му хич не ги е еня аз какво мисля. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...а не едните да играят, а другите да им пречат и накрая пречещите да продължат напред, защото случайно отбелязали гол. Спомнете си с каква игра Гърция станаха европейски шампиони...

Боя се, че интересните мачове свършиха (не че ги е имало) и до финала ни чака предимно скуката. Тук вече е в сила правилото "гледам да не загубя, пък дано вкарам". Силно се надявам да греша, но тия врътки с презастраховането не са от вчера. Та Моу не самолет, ами цяло летище ще паркира пред Чех ако се наложи. Отнася се и до останалите, разбира се.

Проблемът за мен се състои в регламента - предварителни срещи в няколко кръга, групи, привилегии, подборки, сметки. Преди нямаше такива простотии - пълен жребий още от първия кръг и директни елиминации. По тоя начин и по-слаб отбор може да стигне далеч, а не всяка година на гледаме все едни и същи. А слабият в устрема си (пример и в лицето на Лудогорец) е способен да направи чудеса. Ама на УЕФА не им изнася подобно развитие, щото стадионите трябва да се пълнят (заради отчисленията, не заради зрителите), при това колкото се може по-често, ако и половината мачове (в групите) да са протоколни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз очаквам Барселона и Атлетико да направят добър първи мач. До сега не съм гледал Барселона да пазят резултат като се бетонират пред собствената си врата та затова така си мисля. А Атлетико ще се опита да докаже, че няма непобедими отбори и съвсем заслужено са пред Барселона в класирането. Ама дано не си остана само с мечтите. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Юнайтед едва ли ще са способни на нещо повече от достойно отпадане срещу многократно превъзхождащата ги баварска машина...

От много време насам за сефте ще заложа голяма сума за успех на Юнайтед.

Моето мнение е, че точно в този мач червените дяволи ще имат възхода, който им трябваше в сезона преди нова година, за да придобият малко самочувствие.

А баварската машина (според мен) е тотално далече от това, което беше миналата година.

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай ги на мене тия пари по-добре. :)))

На черно тото не залагам.  :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обещавам ти пълна прозрачност за това, как ще похарча парите. :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

От много време насам за сефте ще заложа голяма сума за успех на Юнайтед.

Моето мнение е, че точно в този мач червените дяволи ще имат възхода, който им трябваше в сезона преди нова година, за да придобият малко самочувствие.

А баварската машина (според мен) е тотално далече от това, което беше миналата година.

:)

Току-що прочетох, че Ван Перси е контузен сериозно и ще пропусне и двата мача с Байерн. По-добре си запази парите. Без него са половин отбор.

Холандският нападател на Манчестър Юнайтед Робин ван Перси ще отсъства между четири и шест седмици от терена и ще пропусне четвъртфиналните мачове от Шампионската лига с Байерн (Мюнхен). Новината бе потвърдена от клуба днес.

Редактирано от WhiteHart (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току-що прочетох, че Ван Перси е контузен сериозно и ще пропусне и двата мача с Байерн. По-добре си запази парите. Без него са половин отбор.

По последни данни, доколкото изобщо може да им се вярва, РВП приключи със сезона. Дори и контузията му да не е чак толкова сериозна, той всякак ще се пази за Бразилия през юни. Та на Мойс ще му се наложи да търси други решения в атаката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По последни данни, доколкото изобщо може да им се вярва, РВП приключи със сезона. Дори и контузията му да не е чак толкова сериозна, той всякак ще се пази за Бразилия през юни. Та на Мойс ще му се наложи да търси други решения в атаката.

Срещу Байерн ще се хвърлят на живот и смърт, но едва ли ще успеят да ги отстранят. Спечелването на трофея е единственият им шанс да играят в следващото издание на шампионска лига, след като в домашното първенство най-вероятно ще завършат на 6-7 място...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...