Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Шампионска лига - жребий, резултати, коментари - част 2

Препоръчан отговор

Абе да биха, ама ние защо се чувстваме силни, като в отбора на Лудогорец българското присъствие е дефицит?

Аман от такива селски изцепки. И снощи тука в нашия квартал ми пуснали на Кали оная песен за трикольора и на Слави - и да паднем,и да бием българи сме ние.... Какви българи бе, и каква радост за България донесена от чужденци.... Мале, ма то бях снощи пиратки, виканье, трещенье, чупене до 3 часа. Българки отбор в ШЛ не е имало отдавна и скоро няма да има. Дойдоха дузина чужденци и се почувствахме българи, егати парадокса.

Ааа, не така!!!

Хубаво е да има повод за гордост!

И друго - има много славни чужди отбори, в които също пребивават много чужди играчи, но техните фенове не омаловажават победите им и се чувстват горди при победа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 484
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Абе да биха, ама ние защо се чувстваме силни, като в отбора на Лудогорец българското присъствие е дефицит?

Аман от такива селски изцепки. И снощи тука в нашия квартал ми пуснали на Кали оная песен за трикольора и на Слави - и да паднем,и да бием българи сме ние.... Какви българи бе, и каква радост за България донесена от чужденци.... Мале, ма то бях снощи пиратки, виканье, трещенье, чупене до 3 часа. Българки отбор в ШЛ не е имало отдавна и скоро няма да има. Дойдоха дузина чужденци и се почувствахме българи, егати парадокса.

А какво нямаме ли право да се чувстваме силни, снощи лично аз в 90-та минута когато нашите вкараха гола откачих ейтакъв гол едно време гледах само на Barcelona в 90-та минута на Андрес Иниеста , работата е че отбора е Български и има в него българи не само чужденци и аз преди време си мислих че Лудогорец е отбор който е въздух под налягане , но след като успяха да бият Лацио ми оправдаха доста неща.Това не са селски изцепки , едно време 1994 когато националният отбор продължи нагоре не както при тебе квартала , а тогава цяла България навън късно вечер с знамена обикаляха и пееха , това вече няма как да стане въпреки че да се повтори според мен , но ми харесва това че има кварталчета които го правят.Та за чужденците във всеки отбор има много чужденци , Man UTD - Мата (испанец) Ди Мариа (португалец) Робин Ван Перси (Холандец) Рафаел(Бразилец) говора ти бивши титуляри на отобра., Barcelona - Суарез ( Уругвай ) Меси Аржентинец Ракитич Хърватец Дани Алвеш Бразилец Т.Вермаелен и бившият вратар Щеген Германци , е къде са англичаните и испанците като 2/3 от отбора са чужденци , не сме само ние така спокойно важното е да взимаш свястни чужденци на който им се играе и разбират играта , а не като повечето в България. :)

Редактирано от Vanquisher (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаме право, да, защото всяка(почти всяка) държава си има страхотни футболисти и отбори, имала е и пак ще има, доказали се при това, а тука футбола го няма от сума ти години(всичко е пари и салфетки), и изведнъж ставаме много горди, не е така, защото не се работи в посока по-добър и качествен футбол, ами някой друг да ни направи известни и силни. И да оберем каймака ...Вижте ЦСКА и ЛЕВСКИ примерно.......Ако те бяха и наполовина толкова добри колкото Лудогорските чужденци, щях да съм многоооо гордаа!!!! 

Това исках да кажа с горният си пост. За мен е непонятно и странно...

Бих се радвала при други обстоятелства, ако ме разбрахте правилно :)

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаме право, да, защото всяка(почти всяка) държава си има страхотни футболисти и отбори, имала е и пак ще има, доказали се при това, а тука футбола го няма от сума ти години(всичко е пари и салфетки), и изведнъж ставаме много горди, не е така, защото не се работи в посока по-добър и качествен футбол, ами някой друг да ни направи известни и силни. И да оберем каймака ...Вижте ЦСКА и ЛЕВСКИ примерно.......

Това исках да кажа с горният си пост. За мен е непонятно и странно...

Бих се радвала при други обстоятелства, ако ме разбрахте правилно :)

Еми и аз мразя мафията в футбола против съм така е. Но в Шампионска лига мафията не съществува въпреки че снощо съдията доста ме изнерви. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ЦСКА и Левски не играят ли чужденци? Я, стига!!!

Въпросните чужденци дават всичко от себе си за да печели наш отбор и за да се чувстваме ние горди. Въпросните чужденци са се постарали да научат нашият роден език, стараят се да се държат като наши сънародници!!!!

Ще кажете - всичко е за пари!

Да - всичко е пари, приятели!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... Ди Мариа (португалец) ..Т.Вермаелен и бившият вратар Щеген Германци..

Само за уточнение, нищо лично: Ди Мария е аржентинец, а Томас Вермален е от - белгиец, но това са подробности.

Що се отнася до мача - не е редно да го коментирам, след като съм гледал само първото полувреме и 5-6 минути от второто. Единственото ми съжаление от видяното (не съм гледал първия мач в Букурещ) е, че няма опция да отпаднат и двата отбора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уникален мач!

Браво на Лудогорец! Извоюваха си победата!!!

Инак, ние българите показахме каква пумиярска нация сме т.е имайки предвид поведението на агитката на ЦСКА - срам!?!?

Имаше 100-150 фена на ЦСКА в гостуващия сектор, какво лошо има в това? А знаеш ли че половината част от сектор ''В'' бяха фенове на ЦСКА? Знаеш ли, че през сезон 2012-2013 на мача между Лудогорец и ЦСКА в Разград преди и след мача техните стюарди ни удряха с камъни, боксове и железа (включително и мен), имаше и малки деца на по 13-15 години с разбити носове и зъби!! Тогава и титлата беше уредена за тях! През всички тези 3 години на всеки един мач между двата отбора селяните от Разград скандираха ''Червени боклуци'' и "Бий чорбата по главата'', а на следващия ден ни се молеха да им напълним националния стадион! И защо да ги подкрепяме!? България си ИМА Национален Отбор и той НЕ се казва Лудогорец!! Да не говорим как ставаха шампиони през тия 3 години. Ама за това никой не говори, нали? 

Домуса, ако спре кинтите какво става? Кой ще помни ''славния'' Лудогорец? Псевдопатриоти! 

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 100-150 фена на ЦСКА в гостуващия сектор, какво лошо има в това? А знаеш ли че половината част от сектор ''В'' бяха фенове на ЦСКА? Знаеш ли, че през сезон 2012-2013 на мача между Лудогорец и ЦСКА в Разград преди и след мача техните стюарди ни удряха с камъни, боксове и железа (включително и мен), имаше и малки деца на по 13-15 години с разбити носове и зъби!! Тогава и титлата беше уредена за тях! През всички тези 3 години на всеки един мач между двата отбора селяните от Разград скандираха ''Червени боклуци'' и "Бий чорбата по главата'', а на следващия ден ни се молеха да им напълним националния стадион! И защо да ги подкрепяме!? България си ИМА Национален Отбор и той НЕ се казва Лудогорец!! Да не говорим как ставаха шампиони през тия 3 години. Ама за това никой не говори, нали? 

Домуса, ако спре кинтите какво става? Кой ще помни ''славния'' Лудогорец? Псевдопатриоти! 

Евала за казаното! :) Любимата ми думичка, която описва почти всеки българин - псевдо! Във всеки един аспект.

И още нещо, което ме отвръщава:

Мразим турците, ама щом техният отбор се класира за ШЛ , нема ядове, батенце! Нали се класирахме! Чудя се, ако не се бяха класирали, какви ли щяха да са коментарите....айде да не се изразявам. Запазете си гордостта за нещо наистина българско.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само за уточнение, нищо лично: Ди Мария е аржентинец, а Томас Вермален е от - белгиец, но това са подробности.

Що се отнася до мача - не е редно да го коментирам, след като съм гледал само първото полувреме и 5-6 минути от второто. Единственото ми съжаление от видяното (не съм гледал първия мач в Букурещ) е, че няма опция да отпаднат и двата отбора.

Е на кой му пука Вермаелен какъв е нали не е испанец..Който отбор да продължи от двата нагоре ще падне то е ясно , просто тези милиони са добре дошли за нашите а току виж спечелят и някой мач по нагоре... :)

Е и и аз съм върл фен на ЦСКА но когато играха срещу Лацио как фенове на левски пяха за Лацио. Аз нямам чак толкова против Лудогорец и мисля че просто момчетата са надъхани и играят , а не че парите им правят играта , купата и според мен им беше уредена но какъвто и фен да сам на ЦСКА ще кажа че ние трудно ще стигнем до там където са Лудогорец и то се видя по рано в квалификацийте Ботев , Литекс , ЦСКА никой освен Лудогорец не успя да се бори за по нагоре значи каквото и да говорим по техен адрес играят на съвсем друго ниво от нашите местни отборчета ЦСКА и Левски.

Редактирано от Vanquisher (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В ЦСКА и Левски не играят ли чужденци? Я, стига!!!

Въпросните чужденци дават всичко от себе си за да печели наш отбор и за да се чувстваме ние горди. Въпросните чужденци са се постарали да научат нашият роден език, стараят се да се държат като наши сънародници!!!!

Ще кажете - всичко е за пари!

Да - всичко е пари, приятели!!!

Нямам нищо против чужденците, те си играят момчетата. Казвам само, че нямаме право да се гордеем с успехите на другите. Отречи истината де?

Казаното от мен по-горе, както виждам не е разбрано, съдейки поста ти. 

Казах ти, че тука футбола умря отдавна. А в другите страни процъфтява, тъй че не виждам нито един български футболист да се старае да играе истински без предразсъдъци. Уличен футбол, търкалят там някво кълбо и зимат пари и то какви.... Така, че помисли си дали имаш право да се гордееш с чуждите успехи?

Мислиш ли, че футболът в България ще се развие след този успех  на Лудогорец? Ами не, ние сме пиявици...и като не успяхме само да се оправим с проблемите на този спорт, викнахме пак да ни "оправят" други. Айде мерси съм за тези успехи. 

Общо взето не си запазихме гордостта като нация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против чужденците, те си играят момчетата. Казвам само, че нямаме право да се гордеем с успехите на другите. Отречи истината де?

Казах ти, че тука футбола умря отдавна. А в другите страни процъфтява, тъй че не виждам нито един български футболист да се старае да играе истински без предразсъдъци. Уличен футбол, търкалят там някво кълбо и зимат пари и то какви.... Така, че помисли си дали имаш право да се гордееш с чуждите успехи?

Мислиш ли, че футболът в България ще се развие след този успех  на Лудогорец? Ами не, ние сме пиявици...и като не успяхме само да се оправим с проблемите на този спорт, викнахме пак да ни "оправят" други. Айде мерси съм за тези успехи. 

Да се радваме с успеха на другите означава Стяуа да бяха победили и да се радваме на техният успех. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лудогорец ли са "другите"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е и и аз съм върл фен на ЦСКА но когато играха срещу Лацио как фенове на левски пяха за Лацио. Аз нямам чак толкова против Лудогорец и мисля че просто момчетата са надъхани и играят , а не че парите им правят играта , купата и според мен им беше уредена но какъвто и фен да сам на ЦСКА ще кажа че ние трудно ще стигнем до там където са Лудогорец и то се видя по рано в квалификацийте Ботев , Литекс , ЦСКА никой освен Лудогорец не успя да се бори за по нагоре значи каквото и да говорим по техен адрес играят на съвсем друго ниво от нашите местни отборчета ЦСКА и Левски.

Живеем в свободна страна и всеки има право да подкрепя който иска. Не, футболистите на Лудогорец са просто една група наемници, които играят само и единствено за пари! Мислиш ли, че им пука за отбора!? Ако Домуса спре да налива пари всички ще избягат. 

Кирил Домусчиев по принцип е ЦСКА-р (не че му личи) и ако беше дошъл в ЦСКА  вместо в Лудогорец знаеш ли какво щеше да стане!? Преди 3 години го исках тоя човек, исках да инвестира в ЦСКА, ама вече не. Не ни трябва такъв човек! 

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се бия в гърдите , че съм патриот. Аз съм фен на спорта и по специално на футбола. Радвам се когато българския спорт се развива и утвърждава. Естствено имам си и любими отбори и това са ЦСКА и Лудогорец. Само за протокола да спомена , че не съм разградчанин , дори не съм близо до този град, Просто ми харесва, това , че български отбор се развива и мери сили с европеските отбори, с име в този спорт. Още повече ми харесва това , че е провинциален отбор и непрекъснато за последните 3 години натрива носовете на софийските грандове и едновременнно с това им онагледява, как се прави футбол. В такива моменти е срамота да се делим , на червени и сини. Да отидеш на стадиона , за да скандираш в полза на чуждоземен отбор, значи , че нещо ти хлопа и при това много се е разхлопало.

Когато Левски, влезе в Шампинската Лига , аз скандирах за тях, друг е въпроса, че не знам как толкова много инкасирани голове в тяхната врата,успяха да си ги домъкнат до дома.По скоро беше хубаво да има поне още един такъв български тим и всичките ни участници в евротурнирите щяха да отиват да играят директно във втори кръг без да рискуват срамно отпадане от всетовно неизвестни отбори , още на старта на евротурнирите. 

Домусчиев наливал пари. Ами този спорт, уважаеми другарки и другари се прави с пари. "От нищо нещо" и "Во имя родины" са имена на филми и нищо повече. Съвременния спорт се прави с пари Важното е че , благодетеля на орлите ги налива правилно. 

За купени титли , нека да не си говорим. За това , че ЦСКА  беше единия от отборите , които през сезон 2012-2013 помогна на левскарите да станат трети в крайното класиране , а през сезон 2013-2014 само чудо измъкна титлата от ръцете ПФК "Левски 1914" , въпреки , че ЦСКА съвсем съзнателно се надупи . Надявам се поне, че "дупенката"  е била щедро възнаградена от "вечния враг" . Колко трябва да си изпаднал, за да помагаш на най-заклетия си враг, в битка срещу провинцията. Това са недостойни постъпки. И Левски и ЦСКА си плащат за всяка една купена титла. На сините щастливо им се разминаваше , до миналата година , когато на връх 100 годишнината им и неземния късмет на Джуджето Хаяско не можа да ги направи шампиони. Това не е повод за злоба , а повод всеки един от двата "гранда" да се замислят за своите действия.

Дали ще ги бъде лудогорци и до колко ще ги бъде, само времето ще покаже . Важното е че ги е имало и още по важно е че са били дейни през всичките години от своето съществуване и са оставили ярка следа, която другите отбори при желание могат да следват.

Редактирано от keba (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се когато българския спорт се развива и утвърждава. 

Ко речи?

Лудогорец ли са "другите"?

Ми като не са българи, са други...

Да се радваме с успеха на другите означава Стяуа да бяха победили и да се радваме на техният успех. :)

Ми то румънец е вкарал гола.... :D Пак се радваш за успеха не на България :D 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Та, вярно - на чужд успех ли да се радваме само защото не играе нашият отбор, защото имаме зъб на този отбор или защото просто не ни харесва!!!

Същите думи щях да напиша ако печелещият отбор не беше Лудогорец, а ,Литекс, Левски или който и да е друг

Лично аз пожелавам успехи на Лудогорец в предстоящите му мачове, които няма да са никак лесни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

щото тука ултрасите са всички с костюми на мач, нали? 

айде нема нужда да ми вадите единични снимки, че има и други такива, даже доста по-показателни. 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

говорите глупости, честно

яд ли ви е, не мога да разбера.

типична БГ черта! щом друг успява, дай да го закопаме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми като не са българи, са други...

има ли смисъл да спорим. ето текущият отбор на Ман. Сити примерно. 

защо дупедавци? защото в отбора има чужденци ли? в кой отбор няма и каква е логиката в клубен отбор да играят само играчи от съответната страна? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...

Е, може ли да подкрепяш български отбор и да си с турска фланелка или да набиваш кренвирш, докато твоя ''любим'' отбор играе!?

Аре стига сте се правили... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не това, пак не ме разбрахте!  :clown:

ostvaime - В Англия футбола е на високо ниво, и то страшно много години. Те влагат не само пари,но и желание за игра(очевадно). Съответно стигат до успехи. Гордеят се, с право. Те има как да се радват, защото са вложили много усилия да стигнат до такива успехи. Привличането на чужденци в техните отбори е с цел подобряване на играта, но най-вече е свързано с огромни суми.....естествено пак за пари.

Тука се гордеем с футбола на тези играчи, но с какво право, след като няма един свестен играч българин, па да не кажем теньор....На кого да подобрим играта? То няма футбол. Почваме от най-лесното. Инжектираме  в няколко чужденци, дето ако им предложат нейде парички и ще побегнат надалеч, и после кво остава? Пак нищо... И как може да викате Българи юнаци, на  хора, които дори няма да разберат какво значи това? Ей това не го разбирам. Снощи само химна не чух, айде моля ви се.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък и химна чух :) Гледах мача, по скай спорт без коментар и много ясно се чуваше "атмосферата" на стадиона. Ами, какво да кажа....пълна простотия, е най-мекото.....Събрали се туристи, на безплатна екскурзийка до Софията, естествено и суха храна, няма да се учудя и ако по някое левче кеш са получили. Освен автобусите от лудогорието, местното "софийско" население, също с тяхни представители, дали са и те платени-не зная, ама че бяха леко комични и си нямаха и представа от футбол си личеше от далече.Скандирания от типа "Българи-юнаци", "Уууууууууууу", Химна, епизодично "Бий чорбата по главата" и общо взето това....Беше се постарал гелосания, да плати за клакьори, ама пък да беше дал някой лев за хореография, за прилични знамена, да беше платил на някой композитор 2-3 песни да направи....Ето това е разликата, между истинските отбори с традиции и това забавление за Кирчо Гелосания и брат му...Отбор без традиции, без публика, без история, без школа, без минало и без бъдеще. Вярно е, победи Стяуа, но....Стяуа е имало преди Домусчиев, ще я има и след него. А за Лудогорец, не съм сигурен ;) Отборче едноневка, докато не разстрелят или не вкарат в затвора собственика мафиот и после-забвение.....Същия този собственик, който коли и беси в момента в БФС, който сваля журналисти, които не изпадат в истерия, като Алекси Сокачев/той ще си заслужи премийка-100%/, който купува съдии, полиция, охранители, публика. Който стигна до там в наглостта си, че да наложи любимата си играчка, за "Национална кауза". Е, извинявайте, ама за мен този "проект" не е Национална кауза. Този тип отбори-еднодневки, подхранващи болните амбиции, на самозабравил се бизнесмен-престъпник, копиращ руските олигарси, не са ми по вкуса. Нямат и бъдеще, не водят до нищо добро. Нито ще повишат качеството на родното първенство, нито ще донесат нещо на Родината, нито ще пребъдат.

Малко се унесох :) По принцип не пиша дълги постове, ама ми накипя малко :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чета ви коментарите и ми става хубаво на душата, че от десетилетия не се вълнувам от български футбол...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чета ви коментарите и ми става хубаво на душата, че от десетилетия не се вълнувам от български футбол...

И аз не се вълнувам кой знай колко...ама такива патриоти как да подминеш, просто картинката е повече от показателна..

. Който стигна до там в наглостта си, че да наложи любимата си играчка, за "Национална кауза". Е, извинявайте, ама за мен този "проект" не е Национална кауза. Този тип отбори-еднодневки, подхранващи болните амбиции, на самозабравил се бизнесмен-престъпник, копиращ руските олигарси, не са ми по вкуса. Нямат и бъдеще, не водят до нищо добро. Нито ще повишат качеството на родното първенство, нито ще донесат нещо на Родината, нито ще пребъдат.

Точно така. Гордейте се братя, българи. Няма да е за дълго. А останалите, дето имат още гордост ще ви казват истината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване