Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Кирил Петракев

Имам проблем със лигата

Препоръчан отговор

Когато кабелът на интернета ми е свързан директно в компютъра нямам абсолютно никакви проблеми с играта, но когато съм рутер е нещо ужасно, не мога да вляза в игра, когато ми изпратят покана за игра по някой път ги получавам (което е доста рядко). И не знам как да го оправя..

Когато кабелът на интернета ми е свързан директно в компютъра нямам абсолютно никакви проблеми с играта, но когато съм рутер е нещо ужасно, не мога да вляза в игра, когато ми изпратят покана за игра по някой път ги получавам (което е доста рядко). И не знам как да го оправя..

Така де League Of Legends, да уточня ;д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отворете 192.168.1.1, напишете си името и паролата на рутера и отворете портовете на сървъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.