Премини към съдържанието
dimi073

Как от боотваща флашка да е запиша на DVD

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,имам направена боот флашка /8гб./ и половината стои неизползваема.Искам да си е освободя,но първо да си запиша на DVD.Ползвам ашампо бърнинг студио 2013,но не мога да ''включа'' как става номера с прехвърлянето.Ако някой знае как нека сподели.Благодаря на всички отзовали се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не ти пречи да си използваш свободното пространство на флакшата, но по-добре си я остави да е Boot-ваща. Флашката има определен цикъл на записи върху нея и в един момент ще се повреди. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да допълвам или трябва да правя други упражнения ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш спокойно да си я допълваш. Ама аз не разбирам за какво ти е да го правиш това, когато дойде време за преинстал си правиш на ново буттващата флашка и си готов.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото този W7,който ми е на флашката вече го няма из тракерите а аз не искам да ползвам други /аз съм с W8/.Така ще се запази ли боот ефекта,като добавя и други файлове /.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се запази...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.