Премини към съдържанието
babi4ka

TeamViewer възможно ли е да ми видят снимки и пароли

Препоръчан отговор

Искам да попитам спешно дали чрез тази програма отсрещният човек може да ми види снимките или паролите? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти виждаш през цялото време какво прави и можеш да прекъснеш връзката по всяко време. Отговора на въпросите ти е : Да, може, но само ако ти позволиш.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отсрещният човек може да ти види всичко :) ПП.Мода ма спревари :)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимките - да, ако достъпи самите файлове. Пароли - в общия случай не - къде на компютъра си ще видиш парола в "гол" вид?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво му е да ги знае паролите, просто ще изчака да влезеш и ще гледа какво пишеш и какво правиш :P

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям killchain и ще добавя, че ако въвеждаш парола пред него (влизащия с TeamViewer), тя излиза на топчета (звездички), демек криптирана и той няма как да знае какво точно си въвела, а само броя на символите съдържащите се в паролата.

Има вариант да види паролата, ако я маркира и използва декриптираща програма, но за тези действия определено трябва да си заспала за да не се усетиш.

Редактирано от angel* (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самата връзка на TV също е криптирана за трети лица и е добър навик ако не ви се играе с криптиране, то поне запазвайте паролите си в защитен архив. Пак е по-добре от нищо. :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.