Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

babi4ka

Проблем със звука на компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте,много се надявам да ми помогнете,защото не знам вече какво да правя,имам чувството,че няма никога да се оправи :( Всичко започна преди няколко часа,когато си търсих песен в midomi.com и понеже там има възможност да се намират песни чрез пеенето ти на микрофон реших да пробвам и нещо не стана първоначално и ми излезе това съобщение http://prikachi.com/images/837/6257837v.png след което дадох allow,а после и натисках да не ми излиза повече това съобщение. Гледах и в настройките на звука,но не мисля,че съм натиснала нещо неправилно там,не знам,все си мисля,че от това allow ,което дадох ми се прецака звука. Пуснах с няколко песни и на всички е така-на моменти се чува що-годе добре,а после заглъхва и дори изобщо не се чува,много е странно се едно се чува концерт,а в същото време ми заглъхва на моменти,какво да правя,моля ви,последната надежда сте ми :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,много се надявам да ми помогнете,защото не знам вече какво да правя,имам чувството,че няма никога да се оправи :( Всичко започна преди няколко часа,когато си търсих песен в midomi.com и понеже там има възможност да се намират песни чрез пеенето ти на микрофон реших да пробвам и нещо не стана първоначално и ми излезе това съобщение http://prikachi.com/images/837/6257837v.png след което дадох allow,а после и натисках да не ми излиза повече това съобщение. Гледах и в настройките на звука,но не мисля,че съм натиснала нещо неправилно там,не знам,все си мисля,че от това allow ,което дадох ми се прецака звука. Пуснах с няколко песни и на всички е така-на моменти се чува що-годе добре,а после заглъхва и дори изобщо не се чува,много е странно се едно се чува концерт,а в същото време ми заглъхва на моменти,какво да правя,моля ви,последната надежда сте

Мишката върху клипа , даваш десен бутон ,global seting .Провери настройките , да няма нещо блокирано.Влизах в този сайт и всичко беше наред.Виж на плеъра да ли имаш звук ,ако имаш значи от настроиките на флаша.Но мисля , че утре ще ти помогнат .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишката върху клипа , даваш десен бутон ,global seting .Провери настройките , да няма нещо блокирано.Влизах в този сайт и всичко беше наред.Виж на плеъра да ли имаш звук ,ако имаш значи от настроиките на флаша.Но мисля , че утре ще ти помогнат .

Влязох в глобъл сетингс,ама има сума ти работи,кое от всичко да натисна,за да проверя,може ли да ме опътиш?  :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ,опция за камера и микрофон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ,опция за камера и микрофон.

Ох..добре,нали е затова този форум,за да си помагаме,толкова ли ще коства на някой ако ми обясни по-подробно.. :(  влязох тук http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help03.html не разбирам как да проверя настройките,има само текст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.