Премини към съдържанието
babi4ka

Проблем със звука на компютъра

Препоръчан отговор

Здравейте,много се надявам да ми помогнете,защото не знам вече какво да правя,имам чувството,че няма никога да се оправи :( Всичко започна преди няколко часа,когато си търсих песен в midomi.com и понеже там има възможност да се намират песни чрез пеенето ти на микрофон реших да пробвам и нещо не стана първоначално и ми излезе това съобщение http://prikachi.com/images/837/6257837v.png след което дадох allow,а после и натисках да не ми излиза повече това съобщение. Гледах и в настройките на звука,но не мисля,че съм натиснала нещо неправилно там,не знам,все си мисля,че от това allow ,което дадох ми се прецака звука. Пуснах с няколко песни и на всички е така-на моменти се чува що-годе добре,а после заглъхва и дори изобщо не се чува,много е странно се едно се чува концерт,а в същото време ми заглъхва на моменти,какво да правя,моля ви,последната надежда сте ми :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,много се надявам да ми помогнете,защото не знам вече какво да правя,имам чувството,че няма никога да се оправи :( Всичко започна преди няколко часа,когато си търсих песен в midomi.com и понеже там има възможност да се намират песни чрез пеенето ти на микрофон реших да пробвам и нещо не стана първоначално и ми излезе това съобщение http://prikachi.com/images/837/6257837v.png след което дадох allow,а после и натисках да не ми излиза повече това съобщение. Гледах и в настройките на звука,но не мисля,че съм натиснала нещо неправилно там,не знам,все си мисля,че от това allow ,което дадох ми се прецака звука. Пуснах с няколко песни и на всички е така-на моменти се чува що-годе добре,а после заглъхва и дори изобщо не се чува,много е странно се едно се чува концерт,а в същото време ми заглъхва на моменти,какво да правя,моля ви,последната надежда сте

Мишката върху клипа , даваш десен бутон ,global seting .Провери настройките , да няма нещо блокирано.Влизах в този сайт и всичко беше наред.Виж на плеъра да ли имаш звук ,ако имаш значи от настроиките на флаша.Но мисля , че утре ще ти помогнат .

Редактирано от родина (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мишката върху клипа , даваш десен бутон ,global seting .Провери настройките , да няма нещо блокирано.Влизах в този сайт и всичко беше наред.Виж на плеъра да ли имаш звук ,ако имаш значи от настроиките на флаша.Но мисля , че утре ще ти помогнат .

Влязох в глобъл сетингс,ама има сума ти работи,кое от всичко да натисна,за да проверя,може ли да ме опътиш?  :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ,опция за камера и микрофон.

Ох..добре,нали е затова този форум,за да си помагаме,толкова ли ще коства на някой ако ми обясни по-подробно.. :(  влязох тук http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help03.html не разбирам как да проверя настройките,има само текст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де , като има тект ,чети.

без име.bmp

Редактирано от родина (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.