Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте не знаех как да оформя точно заглавието....та въпроса ми е следния може камерата на телефона ми (Samsung Galaxy S2) да я използвам като камера за PC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте не знаех как да оформя точно заглавието....та въпроса ми е следния може камерата на телефона ми (Samsung Galaxy S2) да я използвам като камера за PC.

Не, няма написан такъв софтуер за телефона, при който компютъра да разпознава камерата му и да я използва като такава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, правил съм го и мисля, че на твоя тел ще стане, само че трябва да са на лице определени условия, както и да използваш допълнителни приложения. За да не си блъскаш главата както аз, следвай указанията тук

Редактирано от exwol (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не е ли по-лесно да направиш снимка през телефона и след това да я свалиш с USB кабел? Или просто да проведеш разговор с предната камера?! Поне кажи за какво е, за да не се спами в тематата ти :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Freem@n
      Здравейте, не намерих такава тема и реших че си заслужава да пусна подобна.

Търся си достатъчно читав, здрав и не на последно място - висок статив за моите камери. Искам да е поне 2 метра !
      Ето, намерих една обява, но тези стативи са не за камери/фотоапарати, а за други цели... даже звънях на човека, каза ми че ми трябвала някаква приставка за целта, но той няма такава. Също така, останали са му били само от тези по 3 метра които са, но те май са по около метър дълги в сгънато положение...
      Намирам разни например 170 см или по повече, но са прекалено скъпи... тази обява по горе е в границите на до 50 лева.
      Някой ако знае нещо по въпроса - например има такава приставка или още по-добре - висок статив за продан, нека сподели, все пак може и на лична дискусия.
      П.С: Също така бих искал към статива да има и глава.
      Благодаря !
    • от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
    • от gn_huang
      Деинсталирах браузър от компа си и след като деинсталирането завърши започна автоматичен рестарт на компютъра(както обикновено), но запецна на черен екран и неще да стартира. Сомо в горния ляв ъгъл премигва нещо (вижда се на снимката). Пробвах всичко което прочетох в интернет, но нищо не помага. Помощ! 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.