Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В момента възможно ли е да се върна към стария изглед на поща в abv? Ако да - как?

Формално те го наричат "Превключване между стандартната и новата поща". В помощната страница на сайта е обяснено как се прави, но никъде не виждам линк "Към стандартната поща".

Не знам дали има значение, но конкретната поща, която имам предвид, е регистрирана днес.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде да вдигнем малко темата - как от "най-новата версия" на дизайна да се върнем в предишния (преди 2015г) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде да вдигнем малко темата - как от "най-новата версия" на дизайна да се върнем в предишния (преди 2015г) ?

Ако има начин и аз бих върнал стария изглед, но май няма как?! Мисля, че ще спират поддръжката на старата поща и всички ще бъдат автоматично прехвърлени към новия и вид дори да не искат това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се страхувам, че е така...

А някой помни ли стария й адрес, преди да се заровя в уеб архивите ?

Новия дизайн е на домейн nm.abv.bg

Все се надявам, стария да работи нейде....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се страхувам, че е така...

А някой помни ли стария й адрес, преди да се заровя в уеб архивите ?

Новия дизайн е на домейн nm.abv.bg

Все се надявам, стария да работи нейде....

Това ли http://mail80.abv.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, разчитах на нещо такова, както и това

https://mail30.abv.bg/app/j/home.jsp
Обаче пренасочва към новата.

Сбогом страра версия...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус, на специфични усещания, желания на закостенели потребители... има ли значение ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но това беше за версия Х-1 към версия Х-2. Вече няма такива опции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос на вкус, на специфични усещания, желания на закостенели потребители... има ли значение ?

Има.

Мнението на потребителите винаги е важно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

И аз се мъчих много да си върна старата поща, какво ли не опитах! Явно така е направено ,че без модератор на сайта няма да се върне старата поща. А те не искат това да стане.....не знам защо, след като новата е толкова тъпа !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам стария вариянт, чрез браузъра Maxthon при него в адрес бара има опция за превключване на browser core retro или ultra. На retro ми дава възможност да избера стария изглед, тъй като abv изписва, че браузъра ми не се поддържа.Пробвайте и успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, това вече изглежда логично !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старият интерфейс на аbv.bg може да се избере и с по стара версия на Оpera/ например Оpera 12.17./

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Залейте админите с искане за връщане на старата версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги работя с Google Chrome и  Internet Explorer ,наистина няма връщане назад, какво ли не опитах. Дайте да направим всичко възможно но да си върнем старата версия !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги работя с Google Chrome и Internet Explorer ,наистина няма връщане назад, какво ли не опитах. Дайте да направим всичко възможно но да си върнем старата версия !

Какво не ви харесва - може ли да се направи списък с нещата, които не ви харесват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата версия е повече от отвратителна и адски много неудобна! Нямат ли срам тия админи от абв - защо трябва да насилват потребителите им да използват задължително тази тъпа и за нищо не ставаща недодялана нова версия?! Явно искат и те да бавно но сигурно да започнат да губят така или иначе малкото им останали потребители... Още повече че на самия им сайт е оповестено че старата версия ще бъде изключена след известно време и всички потребители ще бъдат пренасочени към новата и само тя ще може да се използва.

Ами да си я използват те тогава!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надали причината е в админите. Може ли по-конкретна информация какво не е удобно в нея - имам мнение, но е интересно да се чуе какво мислят и други хора по темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само аз ли съм извратеняк, че ми харесва новата версия!?

Няма кой знае каква разлика-дори има нововъведения, които по ми харесват в новата версия.

Не мога да разбера това шашкане при някои от нещо ново и различно.

След време като свикнете се надявам и на Вас да ви допадне :beer:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми харесва това, че не мога да регулирам броя на писмата, които да се показват при зареждане на кутията с нови. Най-дразнещо е да видя на екрана каскада от два или повече плъзгача. Иначе ми се струва, че новата версия зарежда малко по-бързо. Този акаунт го ползвам от 2004 година, и трудно ще ме откажат от абв, дори сериозно да прецакат интерфейса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АБВ- Поща като поща! Мен ме подразни друго. Не бях влизал в пощата си няколко месеца и като влезнах преди няколко дни гледам че пичовете ми изтрили цялата кореспонденция!!! А пише че имам свободно място 10гиги! Писах им едно "сърцераздирателно" писмо ама кел файда! Викам си,аз съм такъв сериозен човек а пък на какви съм попаднал :shock11: Не препоръчвам използванети и!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.