Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. По тази тема е говорено, но с времето нещата се менят. Предстои ми покупка на лаптоп и вместо да се радвам, по-скоро ми е притеснено. Отделила съм около 1200 лв, искам процесор Core i5 поне и добра видео карта, но това не е най-важното. Притеснявам се, че ако има проблем (а при мен често се случва да има) с качеството, т.е. дефект, няма да мога да го върна или ще ми предложат вариант, който не ме устройва. Рових се в нет и разбирам, че май е по-добре да поръчам онлайн, защото има едни 7 дни, в които можело да се върне. (В магазина за 20-тина минути няма да успея да се уверя, че всичко си функционира както трябва). Намерих и фирма, при която ти дават срок от 30 дни да си го тестваш, но пък търсих в разни форуми отзиви за нея, нищо не открих. :(

Та - дали някой от вас, който е по-информиран би могъл да ме посъветва от кои търговци е по-разумно да се пазари.

P.S. Ясно, че 100% гаранция няма, но бих се радвала да чуя съветите ви.

Благодаря!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошо мнение за Laptop.bg или Ardes не съм чул до сега. Но конкретно с Laptop.bg аз лично си спомням случка с една много претенциозна и объркана дама. Веднага ѝ върнаха парите, без да питат защо и за какво. И други случаи има, ползвайте търсачката на форума, клиентите им са доволни. Аз лично обаче не съм пазарил от тях. Иначе, по закон, стока, купена през интернет можеш да я върнеш до 7 работни дни. Не вярвам да намериш 30 дни тестване. Особено за такъв тип техника, но може и някъде да има, един господ знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предвид бюджета разбирам че ще се купува нов лаптопа нали? Ами те си имат гаранция така че ако нещо се развали се поправя/подменя. За всичко друго имате 7 дни за тест - напълно достатъчни според мен. Дори в магазин като се преглежда лаптопа не дават 1 минута за тест, пък от 7 дни ли да сме недоволни? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите. Определено си поускокоих си страстите. Ще изчакам няколко дни, защото ми предстои пътуване, после ще споделя какво, що.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама Вие сте доста недоверчива :) че нали е нов , то вярно че днешната техника ...., както казаха по горе има гаранция :D

Ако искате допълнителна гаранция - някой магазини предлагат с/у заплащане и се води нещо като застраховка , която колегата quickJO може по добре да ви обясни :D и особено за лаптоп си е хубаво да се направи , понеже важи и при кражба - май му направих реклама :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май му направих реклама :)

:) Няма лошо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.