Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги! Ще бъдете ли така любезни да надникнете в нашият сайт и да видите портфолиото ни. Ще съм ви много благодарен ако изразите и коментари по проектите. Надявам се да ви харесат Публикувано изображение http://musecreativity.com/proekti

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начоло?

По възрастните? И изобщо 'възрастни купонджии' някак си поне на мен не ми звучи.

5 лв вход или вход 5 лв.?

11:00 / 16:00 ч. или 11:00 / 16:00 часа.

Коктейлът е от вашите предложения, или вашите предложения включват (и) коктейли?

Двете девойки нямат едно петънце по лицата и са с чисто сухи коси, докато момъкът сякаш току-що е изскочил от ваната, ама и неговата коса е суха под пяната; дясната сякаш е подпряла пяната с глава и я натиска в посока назад и встрани (пяната изглежда някак си огъната). Една несъразмерна чаша, един резен лимон и плод от неизвестен вид, напомнящ билярдна топка, се реят в нищото...

Фотошопът е дошъл малко в повечко, а грамотността леко не достига.

Иначе измежду останалите неща има доста добри попадения. Все пак не съм дизайнер, нека в това отношение друг да си каже мнението. Но горното се нуждае от основно преработване, според мен.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едната тема вече замина. Това е второ поредно нарушение от този тип...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

К'ва е тая пяна, бре! :D

Публикувано изображение

Реалните снимки. По повод прекалената употреба на фотошоп :)

post-339345-0-25202100-1372166974_thumb.

post-339345-0-71606400-1372166989_thumb.

Редактирано от MuseCreativity (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен, прилични са нещата от показаните в сайта. Има какво да се желае от към изчистеност на проектите. При някои липсва добър концепт, както и техническо изпълнение. Нормално е всички имат и по-слаби неща. Конкретно коментираното по-горе не е добре никак даже и то се вижда. Най-силното според мен е логото на Дълго Късо. Ако се премахне ефекта, ще е перфе. Продължавайте да се развивате, има база и нещата ще се получат :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Marillon
      Здравейте, търся си лаптоп ,който както показва и заглавието ще ми служи за университетски задачи по графичен дизайн, както и за дигитално рисуване . Бюджетът ми е около 2000 лв като за момента  се колебая между два варианта:
      1. Dell Inspiron 5770, варианта с процесор intel core i7
      2. Acer Nitro 5 AN515 -51-71BX
       Ще съм много благодарна,ако някой може да ми даде мнение спрямо двата лаптопа по-горе ,или някоя по-ок машина от тях :)
    • от Veronica_D
      Здравейте!
      Имам намерение да се занимавам с 2D digital art и по-точно в гейм индустрията. На първо място трябва да си избера компютър и монитор и имам спешна нужда от помощ. Наясно съм, че ми трябват бърз и мощен процесор, много памет, добра видео карта и поне 25-инчов екран с добра резолюция, но не съм достатъчно запозната, за да преценя сама. Бюджетът ми за компютър и монитор заедно е 1300-1600 лв. Моля, помогнете.
    • от Da Web - Seo Web ТЪПАНАР!
      Уеб дизайн и изработка, лого дизайн, графичен дизайн на флаери, визитки, плакати. Web design, web site building, logo design, graphic design of flyers and others. 
      Da Web
      http://daweb.top
      ТЕЛ.: 0897758715
      WEB DESIGN SERVICES, SEO marketing, CMS installation, logo design, other graphic design.
      УЕБ ДИЗАЙН усуги, СЕО оптимизация, CMS инсталация, лого дизайн, друг графичен дизайн. 
      Базов сайт - HTML, CSS3, 7 страници, контактна форма, лого, промо домейн  или домейн с отстъпка ( .com ; .net ; .biz ; info ; .org ; .in ; .eu ; .uk ; .club ; .us ) промо хостинг + ANDROID приложение, начална SEO оптимиизация и други екстри.
      Basic HTML5 website with CSS, 7 pages, contact ( e-mail ) form, logo + promo domain, or discounted domain ( .com ; .net ; .biz ; info ; .org ; .in ; .eu ; .uk ; .club ; .us ) + promo hosting + free ANDROID app and free main SEO optimization 
      Инсталация на CMS платформа (WORDPRESS, JOOMLA, Drupal и др.) - безплатен премиум темплейт от списък с предлаганите от нас (изработката на темплейт се заплаща допълнително), промо домейн  или домейн с отстъпка ( .com ; .net ; .biz ; info ; .org ; .in ; .eu ; .uk ; .club ; .us ), промо хостинг + ANDROID приложение, начална SEO оптимиизация и други екстри.
      CMS platform instalation ( Joomla. Wordpress, Drupal, PHPBB and etc. ) plus free promo premium template from our list ( if you want custom made template you need to pay for it, or you can by from internet ), logo + promo domain, or discounted domain ( .com ; .net ; .biz ; info ; .org ; .in ; .eu ; .uk ; .club ; .us ) + promo hosting + free ANDROID app and free main SEO optimization 
      SEO оптимизация: Първи стъпки - индексиране, карта на сайта, регистрация в търсачки, подбор на ключови думи, регистрация в директории по няколко категории и ключови думи, настройки на сайта, инсталация на плъгини, линк билдинг. 
      Про -  включва ''Първи стъпки'' и месечно подновяване на всички регистрации изискващи го, продължително регистриране в хиляди директории и търсачки, писане на статии, поддръжка и изграждане на блог сайт с безплатен домейн , регистрации по форуми и други уеб страници + фейсбук, туитър, ютуб и ггугъл страници, безплатни реклами в гуугъл и други медии. 
      SEO optimization: ''First steps'' - search engine registrations, indexing and site map building, keyword selection, directory registrations, website settings, plugin installation for CMS sites, link building, 
      ''PRO'' - Package includes ''First steps'' and month renew of all registrations, continued registering in thousands directories and search engines, posts writing, maintains and Blog site building with FREE DOMAIN ( .com ; .net ; .biz ; info ; .org ; .in ; .eu ; .uk ; .club ; .us ) and hosting from us, forum registrations and other web pages. Facebook, twitter, G+ youtube and google business pages making, free adds in google and other medias. 
      Поддръжка на уеб сайт - включва основна SEO оптимизация, публикуване на информация, редактиране, обновяване, поправки и оптимизиране на самият уеб сайт, добавяне на продукти за онлайн магазини и други услуги по договаряне. Отстраняване на проблеми по уеб сайта. 
      Website maintenance - package includes SEO ''First steps'', posts making, changing website information, website optimizing, products for online shop and other services. 

КЛЮЧОВИ ДУМИ: dafa web design, изработка на сайт, изработка на сайтове, ниски цени, дизайн на ниски цени, dafa web design, дафа уеб дизайн, уеб дизайн, лого дизайн, дизайн на флаери, флаери, лого, дизайн на визитки, дизайн, визитки, графичен дизайн, реклама, рекламен с 
    • от Martin Manchev
      Здравейте на всички,
      Имам нужда от малко помощ за избирането на компютърна конфигурация за 3D визуализация. За момента, програмите, които ще се използват са: 3dMax, AutoCAD, VRay, Google SkechUp. Най-вероятно и други, но тези ще са основните. Честно казано в момента се двоумя, дали да се опитам да сглобя някакъв компютър или да взема някоя втора ръка работна станция. Работните станции, които гледах бяха до около 2000-2300лв и не мога да преценя дали си заслужават ( Lenovo ThinkStation D30, HP Workstation Z820) 
      Разгледах доста бечмарк тестове и не бих казал, че наличието на много ядра в тези работни станции води да страшна производителност. В бечмарк класацията на VRay (тук) се вижда, че по новите процесори макар и с по-малко ядра се справят доста добре...което е нормално все пак трябва да има еволюция. 
      От това което разгледах, може би процесорите AMD Ryzen 7 1600X/1700X/1800X,  Intel Core i7-7820X не са лош вариант и може би някоя от тези карти GTX1080, GTX 1050, GeForce GTX 1050 Ti. Но, честно казано....малко стрелям във въздуха.
      Ако случайно се намира някой по запознат в избирането/създаването на конфигурация за 3d визуализация, бих го помолил за малко помощ.
      *Това което съм цитирал като процесори и видео карти не е задължително, а по-скоро като предположение. 
      Бюджетът с който разполагам е около 2000-2300лв, като това е само за компютърът, без монитора и каквато и да е било друга периферия.
      *Конфигурацията може да бъде без SDD, тъй като имам едно 256gb.
    • от Денислав Ангелов
      Здравейте,
      Търся опитен графичен дизайнер с когото да работя. Работата е от вкъщи и се плаща на свършена работа.
      Моля, пишете ми на denyslavangelov@abv.bg.
      Благодаря!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.