Премини към съдържанието
hodri

настройка на безжичен рутер-N Serioux SRX-WR150A1

Препоръчан отговор

Здравейте!Бихте ли ми помогнали за настройката на рутер  N Serioux,за да мога да си пусна интернет на таблета?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По скоро трябва да си настроиш таблета. Кажи каква му е първо марката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По скоро трябва да си настроиш таблета. Кажи каква му е първо марката.

sencor element 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sencor element 7

С таблета трябва да имаш книжка с упътване на български. Таблета ти има безжична карта, като тази на лаптопите. Влизаш в настройките за безжична мрежа и ако безжичната карта е включена трябва да ти намери безжичната мрежа на рутера. В момента съм на работа и не съм в скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С таблета трябва да имаш книжка с упътване на български. Таблета ти има безжична карта, като тази на лаптопите. Влизаш в настройките за безжична мрежа и ако безжичната карта е включена трябва да ти намери безжичната мрежа на рутера. В момента съм на работа и не съм в скайп.

няма проблем ,когато се върнете от работа по-късно тази вечер ако ви е удобно можем да разговаряме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма проблем ,когато се върнете от работа по-късно тази вечер ако ви е удобно можем да разговаряме

Ето ти линк с упътванията на таблета. За съжаление няма на български език. Остава да кажеш на рутера безжичната мрежа с парола ли е или свободна.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк с упътванията на таблета. За съжаление няма на български език. Остава да кажеш на рутера безжичната мрежа с парола ли е или свободна.

с парола

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с парола

Трябва да знаеш паролата на безжичната мрежа.  От опциите на таблета включващ безжичната карта. Отиваш на името на мрежата, която е създадена на рутера, натискаш върху нея и ще ти излезе поле, където да пишеш паролата. Когато направиш това нещо таблета ще се свърже с рутера и ти ще имаш интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.